Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#334078 να το ξαναεπαναφέρω στα ξυριστικά μιας και το Μach3 πάλιωσε και πάει για αντικατάσταση.

Fusion ή Fusion Proglide?

τι διαφορά έχουν?

τι προτείνετε?
Άβαταρ μέλους
By mirage
#334081 Ξυραφακι ασφαλείας λεμε.... μην τρωτε τον παπά...

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#334087 Κοτευεις ρε; Δεν είσαι αντρας αρκετα; Με το ασφαλειας δεν παιζει κατι τετοιο εκτος αν μπορεις να το κανεις με mach3

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#334121 Εχω αυτο εδώ


Ειναι πλαστικο μεν αλλα ποιοτικοτατο και βαρυ ωστε να κανει εξαιρετικη δουλεια. Ειναι σχεδιασμενο για ευκολη χρηση απο αρχαριους οποτε η γωνια κοψιματος δεν ειναι δυσκολη και συνηθιζεις την τεχνικη ευκολα. Ειναι γενικα πολυ καλο για αρχαριους αλλα και για προχωρημενους. Τα Wilkinson ειναι ποιοτικα χωρις να ειναι ακριβα, πρπ 1 ευρω η λεπιδα. Θεωρητικα μπορεις να αλλαζεις λεπιδα ανα ξυρισμα αλλα νομιζω μπορούν να βγαλουν ανετα 2-3 ξυρισματα. Εγω το θελω μονο για τον λαιμο ουτως η αλλιως. Εννοειται πεταμα σε κουτακι για ειδικα απόβλητα. Αυτα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#334129 Ό,τι και να έχετε προσπαθήστε να ξυρίζεστε μετά το μπάνιο. Βράδυ κατά τις 23:00 κάνω μπάνιο. Μόλις βγαίνω όπως είναι ζεστά τα γένια αμέσως ξυρίζομαι, κόβονται τόσο απαλά που δεν καταλαβαίνω τπτ.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#334151 Έχω να ξυριστω κάνα 5αρι χρόνια.
Μηχανή και ενα trimming κάθε 1-2 μήνες κ τέρμα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#334178 Κοιτα στο ebay τι υπαρχει. Αλλιως στειλε πμ

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#334213 Ενναλακτικα ζεστη πετσετουλα. Ζεστο νερακι, πινελακι και κρεμουλα. Λεω εγω τωρα.

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#334248 Κι ελεγα αργησε αυτο το ποστ.

< >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#334250 Δοκίμασα με ηλεκτρική αλλά δεν. Θέλει τουλάχιστον διπλάσια ώρα για να με ξυρισει όπως με ένα κλασικό ξυραφάκι.

...>.