Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#341862
Chris έγραψε:Για μενα πηρα αυτα (48 ευρω :lipsealed: :s_omg :s_omg ):
Εικόνα


γαμω τις τιμες. Τα εχω παρει και εγω τοσο, σε μπλε... Προσεξε τα λιγο οσον αφορα το γλυστρημα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#341864 Δεν διαπιστωσα κατι, και εχω 2-3 σημεια εδω πανω που εχω σπασει προσφυση με αρκετα ζευγαρια, αυτα μου φαινονται καλα στο βρεγμενο
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#341887 Το δώρο μου στο Quadra για το μοτέρ που ετοιμάζω για την άνοιξη, ΟΚ η πολλαπλή υπήρχε στο κίτ θα βάλω την δική μου inox που έχω ετοιμάσει με την προσθήκη του external να σκάει εσωτερικά στην νέα εξάτμιση Φ70 που θα ετοιμαστεί μαζί με το καινούργιο Φ76 down pipe.

Το καπάκι είναι έτοιμο με ροϊκή, θα γίνει reprofil και ο εκκεντροφόρος ( έχει 1 γιατί είναι 8βάλβιδο το μοτέρ με κάτι βαλβίδες να... με το συμπάθιο ) Η τουρμπίνα είναι Τ3 / Τ4

Εικόναimg host

Εικόναupload photo
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#341891
gianik έγραψε:ωχχχχχ....
αναμένω ποστ σου στο ebayτοπικό... :hmmm:

Οχι φιλε. Εβαλα μυαλο..
Το πνευμα των Χριστουγέννων με ταρακουνησε...
Εχω και 2 παιδια να σκεφτω.

< edge >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#341900 Κάπως έτσι έφυγε ο καφές! :shifty:

Άβαταρ μέλους
By nass
#341906 @21quadra

:s_thumbsup :metalo:

(υβριδική συμπιεστή Τ3 τουρμπίνα Τ4 βλέπω ? Μήπως πέφτει λίγο μεγάλος ο Τ3 για το μοτέρ σου ?)

Εγώ αυτό που ζήταγα τόσα χρόνια από τον Αι Βασίλη φέτος δεν μου το 'φερε :sorry: οπότε ban στον Αι Βασίλη από μένα :(
Άβαταρ μέλους
By drdino
#341921
Νίκος Παππάς έγραψε:Νικο, ελα. Και αν σε αφησει.....

Επρεπε να συμπληρωθει η σειρα Arctic city με το Heli crane, ομως ειχε εξαντληθει στην χωρα μας, οποτε αυτο ηταν το επομενο που ζητησε. H αυτο:

Εικόνα

Δεν τρελλαθηκα να δωσω 210€ :omg:

Εικόνα