Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#581133 Εξαιρετικός σκιτσογράφος και πολύ ωραίος άνθρωπος, χωρίς τουπέ, είχα την χαρά να τον συναντήσω μια φορά σε κοινή παρέα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#585602 :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από ένα παιδικό μυαλό πάντως! :inlove: Είναι απίστευτα υπέροχα! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#585609 Αν θέλουμε βέβαια την πιστεύουμε και τη μαμά

Τα παιδιά είναι γεγονός ότι δεν σταματάνε να σε εκπλήσσουν. Τις προάλλες έφτιαξα αυγό στα παιδιά. Ο μεγάλος το θέλει μελάτο, ο μικρός σφιχτό. Έλα όμως που μου βγήκε λίγο μελάτο του μικρού.
Οπότε, εκεί που ήμουν έτοιμος να το πετάξω, μου λέει "μπαμπά γιατί το πετάς;".
Αφού δεν σου αρέσει μελάτο, τι να κάνω; Μήπως αν βγάζαμε το λάτο;


< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#585630 Αχα... ωραίος ο πιτσιρίκος
Και εγώ τα λατρεύω τα περίεργα που φτιάχνει το μυαλο τους ειδικά οταν μαθαίνουν τη γλώσσα
ΙΠιστευα θα θυμόμουν για πάντα κάτι φοβερές ατάκες που έχουνε πει over the years αλλά τα ξεχνάς με τα χρόνια...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#585660 Γνωστός μου, όταν ήταν στην πρώτη τάξη των Αγγλικών τους είπε η δασκάλα ότι το φεγγάρι λέγεται moon και αυτός ρώτησε πως λέγεται το φεγγαράκι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#585663
axel12p έγραψε:Γνωστός μου, όταν ήταν στην πρώτη τάξη των Αγγλικών τους είπε η δασκάλα ότι το φεγγάρι λέγεται moon και αυτός ρώτησε πως λέγεται το φεγγαράκι... :lol:

Ο μικρός είναι νηπιαγωγείο και το έχει πει ήδη σε συμμαθητές/συμμαθήτριες (το έχει μάθει από τον μεγάλο) :lol:
:( :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#586058 Πρέπει να κάνουμε ένα poll όπως στη F1 με προβλέψεις για το που θα πάει ο καθένας.
Εγώ τη Ντορούλα τη βλέπω στο ΥΠ.Αμ.