Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#617015 Κλασικη κατασταση παραλιας που η κωλοwind (τυχαιο παραδειγμα :s_smile ) δεν πιανει μονο ΑΚΡΙΒΩΣ εκει που βολευεσαι. Τεντωνεις χερια, απλωνεσαι, ψαχνοντας ενα σημειο με σημα και συνειδητοποιεις πως εχει παντου, εκτος απο το σημειο που βρισκεσαι

Εχω ενα παρομοιο στο σπιτι μου. Πιανει αψογα σε ολο το σπιτι, σε ολο το υπνοδωματιο, στο 95% του κρεβατιου, αλλα μολις βολευτω στη θεση που σερφαρω και κοιμαμαι, δε φορτωνει ουτε το γκουγκλ :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#617017
Chris έγραψε:Κλασικη κατασταση παραλιας που η κωλοwind (τυχαιο παραδειγμα :s_smile ) δεν πιανει μονο ΑΚΡΙΒΩΣ εκει που βολευεσαι. Τεντωνεις χερια, απλωνεσαι, ψαχνοντας ενα σημειο με σημα και συνειδητοποιεις πως εχει παντου, εκτος απο το σημειο που βρισκεσαι

Εχω ενα παρομοιο στο σπιτι μου. Πιανει αψογα σε ολο το σπιτι, σε ολο το υπνοδωματιο, στο 95% του κρεβατιου, αλλα μολις βολευτω στη θεση που σερφαρω και κοιμαμαι, δε φορτωνει ουτε το γκουγκλ :lol:


Κινητό Samsung A6 ολοκαίνουριο.

ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ σήμα μηδέν, κόβει την κλήση. ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ μιλάς. Σε όλο το υπόλοιπο εργοστάσιο και την αυλή δεν έχει κανένα πρόβλημα. ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ! :rant: Αγαπάμε Cosmote :inlove: Μας κάνει να γυμναζόμαστε, γιατί πρέπει να κόβω βόλτες για να μιλήσω σαν άνθρωπος. :inlove: Εντάξει, μωρέ... είμαι και σε δυσπρόσιτο σημείο, στον κάμπο δίπλα στη Δράμα... :s_sarcastic Στο λατομείο πάνω στο κατσάβραχο έχουν ακριβώς απέναντι την κεραία (1χλμ περίπου σε ευθεία, χωρίς κανένα εμπόδιο) κι έχουν σήμα καμπάνα! :rant: :s_shout

Το κερασάκι;

Το Cubot του 2017 που έχω (κινεζιά από τις λίγες), ΑΚΡΙΒΩΣ στο ίδιο σημείο, στο γραφείο μου, έχει μια χαρά σήμα... :s_sarcastic Πάρε Samsung σου λέει... καλή μάρκα σου λέει... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By drdino
#617024 Απλά με το ένα θα βγάλεις και τρίτο αυτι ενώ με το άλλο κάνεις λίγη γυμναστική
Άβαταρ μέλους
By markvag
#617040
drdino έγραψε:Απλά με το ένα θα βγάλεις και τρίτο αυτι ενώ με το άλλο κάνεις λίγη γυμναστική


Τέταρτο θέλεις να πεις... :s_blush
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#617049
Chris έγραψε:Κλασικη κατασταση παραλιας που η κωλοwind (τυχαιο παραδειγμα :s_smile ) δεν πιανει μονο ΑΚΡΙΒΩΣ εκει που βολευεσαι. Τεντωνεις χερια, απλωνεσαι, ψαχνοντας ενα σημειο με σημα και συνειδητοποιεις πως εχει παντου, εκτος απο το σημειο που βρισκεσαι

Εχω ενα παρομοιο στο σπιτι μου. Πιανει αψογα σε ολο το σπιτι, σε ολο το υπνοδωματιο, στο 95% του κρεβατιου, αλλα μολις βολευτω στη θεση που σερφαρω και κοιμαμαι, δε φορτωνει ουτε το γκουγκλ :lol:
XXAAAXAXXA ευχαριστώ...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#617069
Dimitris_P έγραψε:Cubot... πού το θυμήθηκες; Υπάρχουν ακόμα; Από afasia το 'χες πάρει;


Σκυλί το cubot πάντως... έχει πέσει άπειρες φορές, δουλεύει ασταμάτητα και έχει 2-3 μήνες που απλά έπεσε λίγο η μπαταρία... Παραγγέλνω από aliespress μία (3$ στην πόρτα μου) και η οθόνη αρχίζει να μην ανταποκρίνεται στο πάνω μέρος της... Προφανώς δεν αξίζει να το φτιάξω...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#617076
Dimitris_P έγραψε:Cubot... πού το θυμήθηκες; Υπάρχουν ακόμα; Από afasia το 'χες πάρει;


Εννοείται υπάρχουν. Και εξελίσσονται όπως κάποτε η Huawei, Xiaomi κτλ