Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#514701 Εγώ πάντως άνθρωπο που δεν έχει κάτσει άπραγος για 1-2 δεκαετίες τουλάχιστον δεν τον υπολογίζω ως συνειδητοποιημένο άεργο, εισοδηματία, αδάμ κτλπ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#514703
EDDIE_147 έγραψε:Define καλη.
Πάντως στην πράξη ακόμα και νικητές λαχείου/τζόκερ/μπατμαν συνέχισαν να δουλεύουν ειδικά αν υπήρχαν παιδιά στην εξίσωση.

Μαλτέζε εχεις μπερδέψει το μικρό/μεγαλοαστισμο με το φυσιολογικό αίσθημα της αυτοσυντήρησης.

O καθένας μπορεί να είναι όσο ρηχός και μίζερος θέλει, οπότε το τι έκανε κάποιος με 7ψήφιες καταθέσεις ή assets ελάχιστα με ενδιαφέρει. Ξέρω τι θα έκανα εγώ.

Για το μπέρδεμα το αποδέχομαι, είσαι ο χρήστης που μονίμως μπερδεύεις τα πάντα και παντού ακόμα και εκεί που δεν κολάνε, ένας βασιλιάς του μπερδέματος, οπότε αποδέχομαι κάθε πόρισμά σου σε αυτό το θέμα. :) Είσαι ο πλέον ειδικός.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#514704
REALZEUS έγραψε:
red_monster έγραψε:δεν γίνεται να γουστάρεις το καλοκαίρι


Τι μου το θύμισες τώρα αυτό το γαμημένο; 22:00 και 26 βαθμοί στην παραγωγή και θα κάτσω κανένα 2ωρο ακόμα... :rant: :rant: :rant:



Σήμερα το μεσημέρι το θερμόμετρο δίπλα σε μεγάλους εναλλάκτες έδειχνε 41oC

:lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#514709
red_monster έγραψε:Σήμερα το μεσημέρι το θερμόμετρο δίπλα σε μεγάλους εναλλάκτες έδειχνε 41oC


Το αυτό και η φορτοεκφόρτωση τον Ιούλιο. Για αυτό αγαπάμε χειμώνα, ή άντε κανένα φθινόπωρο-άνοιξη με το πολύ 20 βαθμούς. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#514710
REALZEUS έγραψε:Αλλά;


Ότι τον υποκρίνεται :roll:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#514714
Corto Maltese έγραψε:O καθένας μπορεί να είναι όσο ρηχός και μίζερος θέλει, οπότε το τι έκανε κάποιος με 7ψήφιες καταθέσεις ή assets ελάχιστα με ενδιαφέρει. Ξέρω τι θα έκανα εγώ.



Εγώ δεν θα έκανα τίποτα παρά μόνον αυτό:

Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#514719 Μαλτεζε αναφερόμουνα στο κήρυγμα που έκανες στο μουσατο που η φράση 'κλαιν οι χήρες κλαίνε και οι διορισμένες απέκτησε νέο meta-νοημα.

Άνθρωπος που έχει βολεμενα τα νώτα του θα πρέπει να νιώθει λίγο πριν αμολησει τέτοιες κορώνες για άτομο που σκοπεύει να βγάλει το υπόλοιπο της ζωής του με ένα μέρισμα.

Το ότι όσοι εξέφρασαν άγχος για το εγχείρημα --> ΤΡΕΜΟΥΝ μη τυχόν και του κατσει το πλανο είναι ξεκαθαρα ταληρακι δικής σου κοπής
:lol:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#514721 Πάντως αυτό που έγραψε HiFi πως η κοινωνία δε συγχωρεί όσους κάθονται μπορεί να σημαίνει κι ότι ζηλεύει :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#514724
EDDIE_147 έγραψε:Μαλτεζε αναφερόμουνα στο κήρυγμα που έκανες στο μουσατο που η φράση 'κλαιν οι χήρες κλαίνε και οι διορισμένες απέκτησε νέο meta-νοημα.

Άνθρωπος που έχει βολεμενα τα νώτα του θα πρέπει να νιώθει λίγο πριν αμολησει τέτοιες κορώνες για άτομο που σκοπεύει να βγάλει το υπόλοιπο της ζωής του με ένα μέρισμα.

Το ότι όσοι εξέφρασαν άγχος για το εγχείρημα --> ΤΡΕΜΟΥΝ μη τυχόν και του κατσει το πλανο είναι ξεκαθαρα ταληρακι δικής σου κοπής
:lol:

Λογικός ο εκνευρισμός σου. :) Έχεις την αμέριστη συμπαράστασή μου :)
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#514726
Corto Maltese έγραψε:Εγώ την αγαπάω τη δουλειά μου, αλλά αν πιάσω την καλή την παρατάω χθες.

+1

Βασικά, ας πιάσω την καλή και αποφασίζω τότε. Μπορεί να συνεχίσω να έχω την εταιρία για πλάκα, για να έχω να παίζω, μπορεί να τη βάλω φωτιά, μπορεί να πουλάω κάτω του κόστους για χαβαλε κτλ
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#514727 Το θράσος προκαλεί εκνευρισμό εξ ορισμού.
Εκτός αν το όλο θέμα ήταν άστοχη τρολια που δεν έγινε αντιληπτή.

:s_roses
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#514728
EDDIE_147 έγραψε:Το θράσος προκαλεί εκνευρισμό εξ ορισμού.
Εκτός αν το όλο θέμα ήταν άστοχη τρολια που δεν έγινε αντιληπτή.

:s_roses


:s_empathy
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#514731
Same_old_story έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Αλλά;


Ότι τον υποκρίνεται :roll:


Δώσε μου εμένα εγγυημένο εισόδημα (όχι πολλά, 800 το μήνα) και δεν πατάω ποτέ ξανά σε δουλειά!!! :rtfm:
23:41 και τώρα κλείνω για να πάω σπίτι... :rant: