Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#510160 Κρίμα, τόσο δειλός τελικά; Σε περίμενα πιο δυνατό. Με απογοητεύεις.
:(
Κρίμα είναι ένα troll με τις ικανότητες, την μόρφωση, τα πτυχία τα δικά σου, να υποχωρεί έτσι.
Γίνεται το φόρουμ φτωχότερο. :(
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#510167 Όλα είναι μαύρα χάλια στην ζωή μου, γι' αυτό ξεσπάω πάνω στους καλοπροαίρετους χρήστες του φόρουμ.
Ελπίζω να δείξετε τη συμπάθεια και την κατανόηση που σας διακρίνει σε αυτή την δύσκολη στιγμή.
:(
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#510220 Άτιμα οιστρογόνα τριντεντ μου...

Κατά τ αλλά προσπερνώντας το καθιερωμένο fail του να δεχόμαστε άκριτα τις θέσεις των Παλαιστινίων (για παραδοσιακούς, ιστορικούς λόγους), θεωρώ ότι δεν υφίσταται ελαφρυντικό για το ότι το Ισραήλ άνοιξε πυρ σε άοπλους.

Γενικά το μεσανατολικό είναι από τα πιο μπερδεμένα θέματα, οπότε ας μη χτίζουμε γνώμη από ένα βλογκ η άρθρο ταληρακωμενο που διαβάσαμε.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#510223
EDDIE_147 έγραψε:θεωρώ ότι δεν υφίσταται ελαφρυντικό για το ότι το Ισραήλ άνοιξε πυρ σε άοπλους.


Α να γεια σου! Καλή βάση συζήτησης!!!


EDDIE_147 έγραψε:Γενικά το μεσανατολικό είναι από τα πιο μπερδεμένα θέματα, οπότε ας μη χτίζουμε γνώμη από ένα βλογκ η άρθρο ταληρακωμενο που διαβάσαμε.


Όντως. Ειδικά αν έχεις γράψει εργασία πάνω σε αυτό σε Στρατιωτική Σχολή. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#510228
EDDIE_147 έγραψε:Άτιμα οιστρογόνα τριντεντ μου...

Κατά τ αλλά προσπερνώντας το καθιερωμένο fail του να δεχόμαστε άκριτα τις θέσεις των Παλαιστινίων (για παραδοσιακούς, ιστορικούς λόγους), θεωρώ ότι δεν υφίσταται ελαφρυντικό για το ότι το Ισραήλ άνοιξε πυρ σε άοπλους.

Γενικά το μεσανατολικό είναι από τα πιο μπερδεμένα θέματα, οπότε ας μη χτίζουμε γνώμη από ένα βλογκ η άρθρο ταληρακωμενο που διαβάσαμε.


Για εξηγησε μας σε διφραγγα, γιατι απο ταληρα γΚωσαμε, ποιες θεσεις των Παλαιστινιων δεχτηκαμε ακριτα, για να καταλαβουμε κι εμεις
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#510232 Επειδή δεν το εχω παρακολουθήσει το νέο επεισόδιο, οι άμαχοι προέρχονται απο την λωρίδα της γαζας, και διαδήλωσαν στα σύνορα με το Ισραήλ, προσπαθώντας να τα παραβιάσουν; Ή ο Ισραηλινός στρατός επιχείρησε πέραν των συνόρων; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#510236 Οι Παλαιστινιοι εκοψαν - εσπασαν τα συρματοπλεγματα των συνορων με κοφτες και μπουντοζες και μπηκαν μεσα!
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#510244 Δεν ξερω...
Ρωτα τον Δια που σαν πιο ειδικος θα μπορει να μας πει πως αντιμετωπιζεται οργανωμενο σχεδιο, μαζικης εισβολης "αμαχων" που διεκδικουν τα εδαφη, εντος των συνορων!
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#510688 380 σελίδες. Να ψάξω πόσο για να βρω πόσες φορές αποκλήθηκε δικτάτορας κάποιος που τον ψήφισαν 2 στους 3 ψηφοφόρους από τον 1 στους 3 και τους εδώ οπαδούς του;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#510691 Για τον Μαδούρο λες; :lol:
Ε, τώρα λογικά θα λένε πως οι εκλογές ήταν βίας και νοθείας κλπ κλπ.
:lol:

EDIT: Η μεγάλη αποχή πάντως κάτι σημαίνει. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#510738 Φυσικά και σημαίνει. Πάντα σημαίνει πολλά, αλλά πάντα σημαίνει και τίποτα. Δεν έχω χρόνο να ανοίξω ιστορική κουβέντα αλλά κάτι αντίστοιχο από την ανάποδη είχαμε εδώ το 1946. Τελικά τι σήμαινε η αποχή του ΚΚΕ και των ψηφοφόρων του; Στην πράξη; Τίποτα.

Ας ψήφιζαν τον Φαλκόν. Αλλά όχι. Δε θέλει η ντόπια ολιγαρχία απλά να φύγει ο Μαδούρο, θέλει να βάλει μόνη της χέρι στην κουτάλα. Τέλος πάντων το θέμα έχει πάρα πολύ δρόμο ακόμα, η ουσία είναι μία. Ο Μαδούρο όχι απλά δεν ανέβαλλε τις εκλογές, αλλά τις έκανε και νωρίτερα. Η Δύση εκτέθηκε κρίνοντάς τες άκυρες από το Φλεβάρη - ούτε τα προσχήματα και θα συνεχίσει να προσπαθεί για αιματηρό ή βελούδινο πραξικόπημα.