Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By seismic
#310516 ΑρχέςΟκτωβρίου 2016

Σε ετοιμότητα για τις μεγάλες προκλήσεις !

Φίλες και φίλοι,υποστηρικτές του Πέτρου Ζωγράφου και της ερευνητικής ομάδας μας, εσείς που στην δύσκολη ανηφορική πορεία που επιλέξαμε μας παρέχετε την στήριξή σας και μας περιβάλλετε με την εμπιστοσύνη σας !
Πρέπει να γνωρίζετε, ότι οφείλουμε όλοι να είμαστε σε ετοιμότητα, για να ολοκληρώσουμε τις τελευταίες στροφές του αγώνα, ώστενα μπούμε σε λίγο καιρό στην τελική ευθεία.
Στο σημείο αυτό, προσπαθούμε να ελαχιστοποιήσουμε τις πιθανότητες αποτυχίας, αφού καταφέραμε και ξεπερνούμε προοδευτικά όλες τις αντιξοότητες και τα εμπόδια που μας έβαλαν και εξακολουθούν να βάζουν άνθρωποι και εντροπία !
Περισσότερα εδώ. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Άβαταρ μέλους
By krom
#310518 Δυνατή είσοδος :superman:

Μίλα μας λίγο γι'αυτή τη συσκευή.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#310519 Λες λες λες αλλά δεν λες τίποτα. Η δημοσίευσή σου είναι καθαρά διαφημιστική, παραπλανητική και εντελώς ανούσια.
Και απλά κάνει λινκ σε κάποια άλλη σελίδα στο διαδίκτυο.
Αν δεν προσθέσεις κάτι παραπάνω, χρήσιμο, ενδιαφέρον, νομίζω ότι θα πρέπει να φύγει.
Άβαταρ μέλους
By seismic
#310522
krom έγραψε:Δυνατή είσοδος :superman:

Μίλα μας λίγο γι'αυτή τη συσκευή.

Τα έχει πει όλα ο κύριος Πέτρος Ζωγράφος εδώ. https://www.youtube.com/channel/UCa1TJGxtBLX2yK9uL9rwZoA
Ο κύριος Πέτρος Ζωγράφος είναι ιδικός στο να δημιουργεί συχνότητες,
Εγώ είμαι ιδικός στο να σταματώ τις συχνότητες και τον συντονισμό.
Άβαταρ μέλους
By seismic
#310523
sknipper έγραψε:Λες λες λες αλλά δεν λες τίποτα. Η δημοσίευσή σου είναι καθαρά διαδημιστική, παραπλανητική και εντελώς ανούσια.
Και απλά κάνει λινκ σε κάποια άλλη σελίδα στο διαδίκτυο.
Αν δεν προσθέσεις κάτι παραπάνω, χρήσιμο, ενδιαφέρον, νομίζω ότι θα πρέπει να φύγει.

Θα σας αλλάξω τα πετρέλαια.. :lol:
Άβαταρ μέλους
By krom
#310525 Μοιάζει με μπαρμπάδι που πάει να κάνει αρπαχτή, είσαι σίγουρος ότι είναι σοβαρός? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By seismic
#310526
krom έγραψε:Μοιάζει με μπαρμπάδι που πάει να κάνει αρπαχτή, είσαι σίγουρος ότι είναι σοβαρός? :hmmm:

100% Είμαστε φίλοι και ξέρω.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#310527
seismic έγραψε:
sknipper έγραψε:Λες λες λες αλλά δεν λες τίποτα. Η δημοσίευσή σου είναι καθαρά διαδημιστική, παραπλανητική και εντελώς ανούσια.
Και απλά κάνει λινκ σε κάποια άλλη σελίδα στο διαδίκτυο.
Αν δεν προσθέσεις κάτι παραπάνω, χρήσιμο, ενδιαφέρον, νομίζω ότι θα πρέπει να φύγει.

Θα σας αλλάξω τα πετρέλαια.. :lol:
Αν δεν πεις έστω με λίγα λόγια για τι πράμα θέλεις να μιλήσουμε ή έστω να ακούσουμε, αυτό το θέμα θα πάει τόσο βαθιά που θα συναντήσει τα προαναφερόμενα πετρέλαια.... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By thednick
#310528
. Μάλιστα, οι διαπραγματεύσεις γι’ αυτή την συνάντηση ξεκίνησαν πριν 3 μήνες και οι επιχειρηματίες μας πληροφόρησαν, ότι έρχονται στην Ελλάδα με ένα αυτοκίνητο Tesla, για να συζητήσουμε και άλλα συναφή θέματα.


Θα μπορούσαν οι επιχειρηματίες να έρθουν με BMW, με Mercedes, Porsche, κτλ... Αλλα παίζουμε? Θα ήταν respectable entrepreneurs αν δεν έρχονταν με Tesla? :metalo:

ΥΓ. Με ενημέρωσαν ότι θα αργήσουν λίγο γιατί έχουν βάλει φωτοβολταικά και το φορτίζουν στην διαδρομη... Στην επιστροφή θα είναι πιο γρήγοροι γιατί θα έρχουν αγοράσει παντέντα υδρογόνου.
Άβαταρ μέλους
By seismic
#310533
sknipper έγραψε:
seismic έγραψε:
sknipper έγραψε:Λες λες λες αλλά δεν λες τίποτα. Η δημοσίευσή σου είναι καθαρά διαδημιστική, παραπλανητική και εντελώς ανούσια.
Και απλά κάνει λινκ σε κάποια άλλη σελίδα στο διαδίκτυο.
Αν δεν προσθέσεις κάτι παραπάνω, χρήσιμο, ενδιαφέρον, νομίζω ότι θα πρέπει να φύγει.

Θα σας αλλάξω τα πετρέλαια.. :lol:
Αν δεν πεις έστω με λίγα λόγια για τι πράμα θέλεις να μιλήσουμε ή έστω να ακούσουμε, αυτό το θέμα θα πάει τόσο βαθιά που θα συναντήσει τα προαναφερόμενα πετρέλαια.... :iconcool:

Νομίζω το θέμα είναι γνωστό από παλιά και το ότι συνεχίζει την πρόοδο αυτό είναι είδηση.
Δεν είναι λίγο να έχεις ενέργεια από το νερό με αυτό το μικρό κόστος. Δέστε μετά από 2 ώρες και 40 λεπτά https://www.youtube.com/watch?v=CkGvFbaG8hM
Και κάτι άλλο άσχετο έγινα το πιο δημοφιλή θέμα...όλων των εποχών http://www.scirp.org/journal/HottestPap ... rnalID=788
Status: Application Received in Office of Publications
US 2013-0111828 A1
Η πατέντα μου παίρνει δίπλωμα ευρεσιτεχνίας στην Αμερική . Παρατηρήστε το “Α1” δίπλα στο νούμερο, είναι η ένδειξη πως έχει γίνει το patent grand.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#310551 Τερμα οι βιδες;

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#310565 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


Βρήκαμε τρόπο ν' αντιστρέψουμε την εντροπία ή ακόμα;;; :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#310574 Ο Πέτρος Ζωγράφος είναι ο Έλληνας Νίκολας Τέσλα!!!

Eκτός από ντροπή που γίνεται αυτή η σύγκριση σημαίνει και άγνοια για τον Tesla και τα έργα του.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#310578 Εάν εμπνευστηκες το όνομα αυτό από το φόρουμ, πιστεύω ότι πρέπει να πληρώσεις τα δικαιώματα για το κλοπιράιτ.

Πριν πέσουν μηνύσεις.