Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#456978 Κι εγώ νιώθω πολύ σπάταλος που αλλάζω γυαλιά κάθε 2 χρόνια περίπου! :lol:
Γεια σου ρε Geo, με κάνεις να νιώθω καλύτερα! :lol:

ΥΓ: Αλήθεια, αν ψάξεις τους λογαριασμούς της κάρτας σου, θα βρεις έναν μήνα χωρίς κάποια αγορά ενός καταναλωτικού αγαθού (όχι τρόφιμα δηλαδή);
:s_roses
Άβαταρ μέλους
By theo13
#499625 1) Επειδή μάλλον μου ανέβηκε η μυωπία και λέω να αλλάξω μόνο φακούς, τι γνώμη έχετε για τους TOKAI;
Συγκεκριμένα τώρα έχω αυτούς:
Εικόνα

2) Μου έκλεψαν τα γυαλιά ηλίου (rayban justin) αν μπορείτε κάντε καμία πρόταση (μάρκα ή και μοντέλο) για κάτω από 200€ με κριτήριο την ποιότητα των φακών για καθημερινή χρήση και όχι το trendy στυλ

Θενκς!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#499629 τζαπαν βλεπω,προχωρας αφοβα.
Άβαταρ μέλους
By dstou
#499633
Μου έκλεψαν τα γυαλιά ηλίου (rayban justin) αν μπορείτε κάντε καμία πρόταση (μάρκα ή και μοντέλο) για κάτω από 200€ με κριτήριο την ποιότητα των φακών για καθημερινή χρήση και όχι το trendy στυλ


Παίρνεις ξανά τα ίδια και γλιτώνεις περίπου τα μισά από το 200άρι.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#499647
dstou έγραψε:
Μου έκλεψαν τα γυαλιά ηλίου (rayban justin) αν μπορείτε κάντε καμία πρόταση (μάρκα ή και μοντέλο) για κάτω από 200€ με κριτήριο την ποιότητα των φακών για καθημερινή χρήση και όχι το trendy στυλ


Παίρνεις ξανά τα ίδια και γλιτώνεις περίπου τα μισά από το 200άρι.



Kαλή ιδέα αλλά ζηλεύω και κάτι Oakley και με βλέπω να πληρώνω :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#499652
theo13 έγραψε:
dstou έγραψε:
Μου έκλεψαν τα γυαλιά ηλίου (rayban justin) αν μπορείτε κάντε καμία πρόταση (μάρκα ή και μοντέλο) για κάτω από 200€ με κριτήριο την ποιότητα των φακών για καθημερινή χρήση και όχι το trendy στυλ


Παίρνεις ξανά τα ίδια και γλιτώνεις περίπου τα μισά από το 200άρι.



Kαλή ιδέα αλλά ζηλεύω και κάτι Oakley και με βλέπω να πληρώνω


:inlove: :inlove:
Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#499718
Geo f1 έγραψε:
:inlove: :inlove:
Εικόνα

.


Θα έλεγα ότι είσαι fanboy αλλά μήπως είσαι μέτοχος;; :lol: :lol:
Δώσε τα φώτα σου κυρίως για τους φακούς. :rtfm: Prizm, Prizm Polarized ή standard;
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#499776 Πάρε maui jim.
Βασικά πήγαινε φόρεσε ένα ζευγάρι. Κοίτα σε ένα τοπίο, και αποφάσισε.