Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#593590 Ναι άκουσε τον. Θα σου βγουν τα κεφαλοτύρια βαπορίσια. :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#593591 Ναι μια χαρα θα είσαι. Δίνεις και τις μισες παγοκυστες στο ξενοδοχείο να τις βάλουν στην κατάψυξη και είσαι ΟΚ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#593592 Καλα, κανονισε να πεσεις σε καναν περιεργο τελωνειακο που θα το καρφωθει η ιδεα οτι κανεις λαθρεμποριο οργανων. :whistlink:

Εχουν συμβει αυτα με παγακια και σακουλες :s_dunno . Να δω τι θα του εξηγησεις μετα. :s_whiteflag

Α, και τα 400 ευρω αν το καλοσκεφτεις τα κανεις αποσβεση σε 2 ανεβασματα. Do the math. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#593593 Mε 400€ κάνει την μπαγκαζίερα ψυγείο ένας ψυκτικός.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#593594 ποσες ωρες θα κανεις να φτασεις σπιτι?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#593596 Τριακοστε τριτε Βασιλη εδω μιλαμε σοβαρα, σιγα μην του περασουν και διακοπτακι στο τιμονι για εναλλαγη απο γρηγορο σε αργο . :s_hang
Άβαταρ μέλους
By mirage
#593597
dimviii έγραψε:ποσες ωρες θα κανεις να φτασεις σπιτι?
Min 18 ώρες οδηγηση και τον κόβω να κάνει στάση.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#593599
mirage έγραψε:
dimviii έγραψε:ποσες ωρες θα κανεις να φτασεις σπιτι?
Min 18 ώρες οδηγηση και τον κόβω να κάνει στάση.


οριακο το κοβω εαν ειναι καλο το ψυγειακι.Σακουλες με παγακια σε βενζιναδικα θα βρισκει?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#593600 Με μερικές παγοκύστες και μια στάση στο δρόμο για να τις ξαναπαγώσει, άνετα θα φτάσει. Εναλλακτικά, κανονίζει με μεταφορική εταιρία να του στείλει σε φορτηγό ψυγείο όσα τυριά γουστάρει. Εγώ αυτό θα έκανα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#593601 Κι εγώ πιστεύω ότι άνετα φτάνει, αν ξαναπαγωσει τις παγοκυστες στο δρόμο.

Ο g δεν υπουργοποιηθηκε και άρχισε τις μαλακιες
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#593611
Anonymous Founder έγραψε:Με μερικές παγοκύστες και μια στάση στο δρόμο για να τις ξαναπαγώσει, άνετα θα φτάσει. Εναλλακτικά, κανονίζει με μεταφορική εταιρία να του στείλει σε φορτηγό ψυγείο όσα τυριά γουστάρει. Εγώ αυτό θα έκανα.


Τι παγοκύστες ρε, δεν έχετε ακουστά από HACCP και cold chain στα χωριά σας; :dizzy: Από σήμερα παλινόρθωση είπαμε, τέρμα οι συριζομαδουρικοί αυτοσχεδιασμοί. Η λύση είναι μια:

https://www.coldtraila.co.uk/rentals/

Εικόνα

Kilo, έχεις κοτσαδόρο στο Peugeot;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#593612 Θα κάνει μοντιφα στην μπαγκαζιέρα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#593613 Mε μια ντουζίνα peltier γίνεται δουλίτσα. Η ζεστή πλευρά τους θα ψύχεται από τον αέρα ενώ τρέχει ο πέζουρας, job jobbed.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#593617 @Kilo Εγώ ανέβηκα με φορητό ψυγειάκι τον Μάιο κράτησε μια χαρά τα νερά και τα αναψυκτικά κρύα, το βράδυ που διανυκτέρευσα Βελιγράδι τους έκανα και ένα φρεσκάρισμα στον καταψύκτη. Σου στέλνω πμ για μια πουτανιά με τις παγοκύστες