Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pro
#407486 Ο Μαντζαρης μου ειναι συμπαθης σαν παικτης, αλλα στο 1Μ νομιζω οτι ειναι υπερεκτιμημενος. Βεβαια αφου δεν μιλαμε για δικα μου λεφτα, εννοειται οτι τον ηθελα στην ομαδα.
Ο Τρακης που κραζετε, σας παιζει μια χαρα. Αν ερχοταν ο Μαντζαρης, πληγμα και αγωνιστικο και στις εντυπωσεις. Τωρα που δεν ηρθε, ανεβαζει το budget των Αγγελοπουλων (κανοντας ψηλοτερη προσφορα), σπερνει ζιζανια και στην πρωτη στραβη ο "βαζελος" Μαντζαρης που μιλησε με τον Τρακη (αυτό θα μεινει ανεξαρτητα αν πηγε στο ραντεβου) θα γινει κοκκινο πανι. win-win κατασταση.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#407532 Ο Μαντζαρης ειναι μια χαρα παιχτης για 3-4 κατοσταρικα και για να κανει τα 10-15 λεπτα ξεκουρασης ενος σοβαρου point guard. Το θεμα ειναι οτι ειναι Ελληνας και στο βωμο του Ελληνικου κορμου οι Αφοι ξεβρακωνονται και ο Τρακης παταει για να κανει το επικοινωνιακο του παιχνιδι. Αλλα εδω παιρνει 450Κ ο Δημητρης ο Αγραβανης...τι να λεμε τωρα...

Οσοι βλεπουν μπασκετ ας απαντησουν μια ερωτηση. Ποσο ανωτερος παικτης ηταν φετος ο τελειωμενος Ουκιτς απο το Μαντζαρη? Οχι επειδη επαιξε ΑΕΚ...κλαιν αυτο. Με αντικειμενικα κριτηρια και νουμερα και με εμφανισεις μονο ελλ πρωταθληματος.

<+
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#407535 Εν τω μεταξύ, σε σοβαρά νέα (γιατί ο Μάντζαρης ΔΕΝ είναι τέτοιο κι εγώ χαίρομαι που δεν ήρθε στην ομάδα μου), η Βαλένθια έχει κάνει σουρωτήρι τη Ρεάλ. Σε ένα δεκάλεπτο θα είναι πρωταθλήτρια Ισπανίας!!!
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#407546
kovathe έγραψε:
KWSN-Men έγραψε:
kovathe έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:[ τον αναπηρο που υπο αλλες συνθηκες δεν κανει ουτε για τη Νηαρ Ηστ. :dizzy:

<+

Βλέπεις μεγαλο μπασκετ εσύ....

< >


Γεια σου ρε Φιλ Τζάκσον.

Βαρετιλα όμως

< >


Μα να μιλάς εσύ για μπάσκετ και να λες άλλους άσχετους. :lol:

It never gets old. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#407656
bibendum έγραψε:play maker που δεν μπορει να ντριπλαρει ορθιος κανει λεφτα και ειναι περιζητητος. Η εννοια του good timing.


Νόμιζα ότι γυρίσαμε μερικά χρόνια πίσω και μιλούσαμε για τον Κορωνιό, αν θα αφήσει το Περιστέρι ή όχι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#407674
Giuseppe Busso έγραψε:Αγγελόπουλοι φέρτε πίσω Σλούκα.

Εικόνα

Εικόνα

Εμφανως "φευγατος".
Ακουγεται πολυ εντονα παντως...
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#407720 Μέγας είσαι Κυριε ...



( ναι ρε συ , τώρα το είδα )

ΥΓ ... την φανέλα με το μανίκι την φορούν συχνά η Cavs ? Και κυρίως ... πωλείται εδώ στην Ελλάδα ?
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#407721 ^
Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#407724 Τέτοιο κάρφωμα κάνω και εγώ ....






















Πλάκα κάνω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , thnx για το βιντεο του Kobe

Yg ... την μπούζα υπαρχει περίπτωση να την βρούμε Ελλάδα ? ( όχι σε λαϊκή :ninja: )
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#407729 Κάτι κατάλαβα... ειδικά όταν το βίντεο περιέχει πάσα στο ταμπλώ και λέϋ-απ σε τράφφικ τριών αντιπάλων... :lol:

Ουπς

Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#409025 Τι έπαθε αυτός ρε? Του δωσε κάνα περίεργο κοκόρι ο Τράκης μπας και κατέβασει η κούτρα του κάνα σύστημα και κλάταρε? :hmmm:

http://www.gazzetta.gr/basketball/article/1098262/nosileytike-sto-nosokomeio-o-paskoyal