Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#18132 Πορτα ασφαλειας μη κλειδωμενη ανοιγει με πιστωτικη και ταυτοτητα μαζι. 2 φορες μου εχει τυχει 2 φορες ανοιξε!! Για αυτο παντα κλειδωμενη ή με συρτη! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#18134
giannik1977 έγραψε:Αν ειναι κλειδωμενη κ οχι απλα κλειστη πως ανοιγει ρε συ με πιστωτικη;;;

Οι κλειδαράδες δεν δέχονται πιστωτικές; :lol:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#18144 Σε 30'' άνοιξα τη δική μου πόρτα ασφαλείας. Δεν είναι απαραίτητο να είναι ταυτότητα, αρκεί και μια οποιαδήποτε κάρτα τύπου πιστωτικής (πχ Lyoness :shifty: ) και λίγο παραπάνω πίεση στιγμιαία στο κατάλληλο σημείο.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#18145
g8777 έγραψε:Εγω παντως μια την χαλασα. Και σε πορτα που δεν ηταν ασφαλείας.

Eγω παντως πορτα που δεν ηταν ασφαλειας (στο πατρικο μου παλιοτερα) την ανοιγα ακομη και με διπλωμενα διαφημιστικα φυλλαδια απο ενα σημειο και μετα (για να μη χαλαω κι αλλο την ταυτοτητα). :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#18155 Corto Maltese, Geof1, saxon_747 και kovathe ενδιαφερεστε για μια δουλεια 15 λεπτα μαξ;
2 φύλακες (ο ενας 55 χρονων), συναγερμος δεν υπαρχει και χρηματοκιβωτιο που ξερουμε τον κωδικο. Και ο GT_I αυτοφωρακιας.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#18159
g8777 έγραψε:Corto Maltese, Geof1, saxon_747 και kovathe ενδιαφερεστε για μια δουλεια 15 λεπτα μαξ;
2 φύλακες (ο ενας 55 χρονων), συναγερμος δεν υπαρχει και χρηματοκιβωτιο που ξερουμε τον κωδικο. Και ο GT_I αυτοφωρακιας.




:hmmm: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#18184
g8777 έγραψε:Corto Maltese, Geof1, saxon_747 και kovathe ενδιαφερεστε για μια δουλεια 15 λεπτα μαξ;
2 φύλακες (ο ενας 55 χρονων), συναγερμος δεν υπαρχει και χρηματοκιβωτιο που ξερουμε τον κωδικο. Και ο GT_I αυτοφωρακιας.

Image
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#18243 και εγω την ανοιξα με ταυτοτητα ,πορτα ασφαλειας ξεκλειδωτη.Δεν το ειχα ξανακανει,σε δευτερολεπτα ανοιγει.
Γι αυτο οταν ειστε μεσα στο σπιτι, κλειδωμα.Μπορει να μπει ο οποισδηποτε.
Άβαταρ μέλους
By IOANNIS
#18252
Geo f1 έγραψε:Πορτα ασφαλειας μη κλειδωμενη ανοιγει με πιστωτικη και ταυτοτητα μαζι. 2 φορες μου εχει τυχει 2 φορες ανοιξε!! Για αυτο παντα κλειδωμενη ή με συρτη! :rtfm:


Η δικιά μου πόρτα Ασφαλείας πάντως δεν ανοίγει με ταυτότητα και λοιπές κάρτες.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#18297 Υπάρχει κανένα βίντεο ρε [edit mod];
Εγώ κανα 2 φορές προσπάθησα, και όχι σε πόρτα ασφαλείας, και χάλασα την κάρτα. :tomato: