Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#698484
Obelix έγραψε:Πιστεύω ότι θα κάνει λάδι ραπτομηχανής
https://www.skroutz.gr/c/4096/axesouar- ... /ladi.html


< Note 9 >


αυτο.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#698486
Dimitris_P έγραψε:
kovathe έγραψε:Θυμάμαι που είχε ο πατέρας μου τέτοιο παλιά, ακριβως το ίδιο σε τσιγγινο.


Για την καραμπίνα; :innocent:
Και για τα όπλα ναι (καραμπίνα, δικαννο).
Αλλά παντού έβαζε.

Δε θέλω σπρέι Νίκο.

Της ραπτομηχανης ε? Thanks

< >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#698494
kovathe έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:
kovathe έγραψε:Θυμάμαι που είχε ο πατέρας μου τέτοιο παλιά, ακριβως το ίδιο σε τσιγγινο.


Για την καραμπίνα; :innocent:
Και για τα όπλα ναι (καραμπίνα, δικαννο).
Αλλά παντού έβαζε.

Δε θέλω σπρέι Νίκο.

Της ραπτομηχανης ε? Thanks

< >

https://www.provataki.gr/en/online-stor ... etail.html
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#698780 Γνωρίζει κανείς εταιρεία που να νοικιάζει μικρές τροχήλατες σκαλωσιες;
Θα ήθελα κάτι με επιφάνεια 70Χ160 για να χωράει από την πορτα.

Σκέφτομαι να βάψω το μαγαζί αφού δεν βλέπω να ανοίγω και θέλω κάτι να με ανεβάσει ενάμιση μέτρο γιατί στά 4,20 που είναι το ταβανι θα μου κοπουν τα χέρια με κοντάρι.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By fokion
#698784
Νίκος Παππάς έγραψε:Γνωρίζει κανείς εταιρεία που να νοικιάζει μικρές τροχήλατες σκαλωσιες;
Θα ήθελα κάτι με επιφάνεια 70Χ160 για να χωράει από την πορτα.

Σκέφτομαι να βάψω το μαγαζί αφού δεν βλέπω να ανοίγω και θέλω κάτι να με ανεβάσει ενάμιση μέτρο γιατί στά 4,20 που είναι το ταβανι θα μου κοπουν τα χέρια με κοντάρι.

Redmi Note 8 Pro


https://hss.gr/index.php?route=product/ ... ption=true

αυτο κανει???
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#698786
George_Prix έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:...γιατί στά 4,20 που είναι το ταβανι...


Αυτο δεν ειναι μαγαζι ωρε Νικο. Ανακτορο ειναι :iconcool:
Μπα, χαμηλό είναι. Τα διπλανά έχουν 4,5 μέτρα και έχουν άνετα επισκέψιμο παταρι. Εμένα είναι τσουρουτικο. Μόνο εγώ ανεβαίνω επάνω και ξυνω το κεφάλι στο ταβάνι.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#698787 Niko και εγω με κονταρι θα προσπαθουσα.Υποψιν υπαρχουν μεχρι και 6μετρα αλουμινενια σε μηκος(πτυσσομενα)
Τα αλουμινενια πτυσσομενα βγαινουν σε 3-4-5-6 μετρα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#698788
Νίκος Παππάς έγραψε:Γνωρίζει κανείς εταιρεία που να νοικιάζει μικρές τροχήλατες σκαλωσιες;
Θα ήθελα κάτι με επιφάνεια 70Χ160 για να χωράει από την πορτα.

Σκέφτομαι να βάψω το μαγαζί αφού δεν βλέπω να ανοίγω και θέλω κάτι να με ανεβάσει ενάμιση μέτρο γιατί στά 4,20 που είναι το ταβανι θα μου κοπουν τα χέρια με κοντάρι.

Redmi Note 8 Pro
Αναδιπλουμενη σκάλα αλουμινίου που γίνεται Π, έχω μια τέτοια στο σπίτι και με έχει σώσει πολλές φορές καθώς περιείχε και διάτρητη αλουμινένια πλάκα για να γίνεται σκαλωσια.

Τιμή κανένα 100ρι και σου μένει και για το μέλλον. Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#698789
dimviii έγραψε:Niko και εγω με κονταρι θα προσπαθουσα.Υποψιν υπαρχουν μεχρι και 6μετρα αλουμινενια σε μηκος(πτυσσομενα)
Τα αλουμινενια πτυσσομενα βγαινουν σε 3-4-5-6 μετρα
Δεν υπάρχει περιπτωση να το κάνω με κοντάρι. Θα μου κοπουν οι ώμοι και τα χέρια.

Το έχω δοκιμάσει πριν 15 χρόνια και ξέρω.
Τώρα ειδικά με την αγυμνασια που με δέρνει, τους 5 μήνες που κάθομαι, τα κιλά που έβαλα, άσε καλύτερα.

Αυτά είναι για εσάς τους νέους.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#698790
fokion έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Γνωρίζει κανείς εταιρεία που να νοικιάζει μικρές τροχήλατες σκαλωσιες;
Θα ήθελα κάτι με επιφάνεια 70Χ160 για να χωράει από την πορτα.

Σκέφτομαι να βάψω το μαγαζί αφού δεν βλέπω να ανοίγω και θέλω κάτι να με ανεβάσει ενάμιση μέτρο γιατί στά 4,20 που είναι το ταβανι θα μου κοπουν τα χέρια με κοντάρι.

Redmi Note 8 Pro


https://hss.gr/index.php?route=product/ ... ption=true

αυτο κανει???
Ιδανικό είναι Φωκίωνα. Θα τους παρω αυριο πρωι. Ευχαριστώ.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By g8777
#698794 2021 έχουμε, ποιο κοντάρι της λέτε της κοπέλας. ΓΊΔΙΑ. Σιγά μην φορέσει το Μακελειό σα δικωχο και τραγουδήσει το Μάτια Βουρκωμενα μέχρι να περάσει ο Βαγγέλας αποξω και να τον φέρει ντουέτο με την Ναταsha στο νέο χιτ ( "Σουρωτηρι η καρδιά μου' )

Ο Ντιμικ κάτι πήγε να κάνει αλλά ως συνήθως πληρώνει χωρίς πραγματικό αντίκρυσμα. :shifty:

Νικοπαππα πάρε μια ρομποτική,πριτσινωσε μια βούρτσα πάνω της και αστην να πάει στο καλό, γύρω γύρω στο μαγαζί. :iconcool:

Άκου εκεί κοντάρια. ΈΞΑΛΛΟΣ. :x