Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#403574 Ναι σιγουρα. Αυτο το αστειακι το εχω ακουσει και απο τον ξανθο γαλανοματη πρωην αφεντικό μου. Μετα τον ξεσκισανε σε random checks. Για να μην μιλησω για USA που εγω περνούσα αερα ελέγχους και immigration, με preclearance, κι αυτος ειχε τα εξτραδακια του. Επισης υπαρχει διαφορα μεταξυ του ταξιδευω μια φορα τον χρονο και του ταξιδευω καθε 10-15 μερες. Τεσπα.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#403575 Όπως είπες κι εσύ, αστειάκι ήταν. Relax. :)
Άβαταρ μέλους
By mirage
#403576 Ειπαμε random checks.

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#403589
mirage έγραψε:Ναι σιγουρα. Αυτο το αστειακι το εχω ακουσει και απο τον ξανθο γαλανοματη πρωην αφεντικό μου. Μετα τον ξεσκισανε σε random checks. Για να μην μιλησω για USA που εγω περνούσα αερα ελέγχους και immigration, με preclearance, κι αυτος ειχε τα εξτραδακια του. Επισης υπαρχει διαφορα μεταξυ του ταξιδευω μια φορα τον χρονο και του ταξιδευω καθε 10-15 μερες. Τεσπα.

< >


Καλα καλά... σε λιγο θα μας πεις οτι τα μουσια σου δινουν και avantage στα checks. Συγκεντρωσου λιγο. Ειναι προφανές οτι ο ξανθομπουμπουρας γαλανοματης αφεντικός σου δεν εχει το ανατολιτικο παζαρι που διακρινει εσενα. Οταν περνας τοσες φορες και αφηνεις και κανα 50λιρο την φορα για την καλη εξυπηρετηση... λογικο ειναι να σε θυμουνται και να περνάς αερα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#403590 100. 50 δινω στο πλυντηριο του αμαξιου.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#403618
mirage έγραψε:100. 50 δινω στο πλυντηριο του αμαξιου.

< >


Α, ρε... Ελβετοί ΔΥ!

Ρέει το χρήμα άφθονο!



:lol: :lol: :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#403620
markvag έγραψε:Α, ρε... Ελβετοί ΔΥ!

Ρέει το χρήμα άφθονο!



:lol: :lol: :s_howdy


Άσε ρε Μάρκο, μόνο για σοκολάτες και ρολόγια είναι ικανοί!!! :svivhaha:

Όπως έλεγε και ο Χίτλερ, "Όταν νικήσω στον πόλεμο θα στείλω την Πυροσβεστική του Βερολίνου να καταλάβει την Ελβετία!!!". :s_laughat

ΥΓ: Έχω πάντως στην δουλειά κάτι καταπληκτικά πιστόλια θερμού αέρος (μέχρι 800 βαθμούς Κελσίου) της Ελβετικής Leister. Respect! :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By corsair
#405426 Προγραμμα αεροπορικων επιδειξεων Καβάλας.... Καβάλας λέω, οχι Καμπάλας.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#405552 Οι Αμερικανοί έκαναν μια φωτογράφιση πάνω από την Βαλτική σε διεθνή εναέριο χώρο και οι Ρώσοι έκαναν photobombing. :lol:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#405936 Μάρκο τα τσακαλια στον έλεγχο χειραποσκευων του Μακεδονία δεν εχουν μαθει τροπους σπιτι τους; Οχι πως φταις εσυ. Απλα ρωτώ.

< >
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#405937 Τι έγινε mirage? Σε τεντωσαν τα αλάνια και χαλαστηκες?

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#405945
mirage έγραψε:Μάρκο τα τσακαλια στον έλεγχο χειραποσκευων του Μακεδονία δεν εχουν μαθει τροπους σπιτι τους; Οχι πως φταις εσυ. Απλα ρωτώ.

< >


Σε γενικές γραμμές εμείς δεν έχουμε πρόβλημα. Αν και βλέπω αρκετές καινούριες φάτσες τελευταία... :hmmm: Μιλάς για σεκιουριτάδες προφανώς, έτσι;;

Τώρα, αν τους πέτυχες και σε άσχημη στιγμή... :ninja:

Τι έγινε;;; Την άλλη φορά να πάρεις τηλέφωνο να έρθει καταδρομική! :rtfm: :twisted: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#405949 Δεν ημουν εγω. Η μανα μου ηταν. Ο ενικος παει σύννεφο οπως παντα. Το καλυτερο που ειχα πετυχει ηταν κυριουλης γυρω στα 85, Αγγλος, να του γαβγιζει η αλλη στα Ελληνικα και να την κοιτα ο ανθρωπος με απορια....
Υ.Γ. Εκρηκτικη γραβιερα, την περασαν με χαρτακι και μετα το Bloodhound την σνιφαρε κι ολας για να ειναι σιγουρη. Επος.



< >