Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#529711 Για ποιόν ακριβώς λογο;
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#529713
mirage έγραψε:Για ποιόν ακριβώς λογο;


για ποιο λογο πεταω ή γιατι ρωτάω αν την πουτσισα?
Άβαταρ μέλους
By mirage
#529715 Πετάς γιατί πρέπει να πετάξεις. Αλλα γιατί την πουτσισες;
Μια χαρα ειναι η Jet Airways. Σκεψου να πετουσες με καμια Air India...
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#529719
mirage έγραψε:Πετάς γιατί πρέπει να πετάξεις. Αλλα γιατί την πουτσισες;
Μια χαρα ειναι η Jet Airways. Σκεψου να πετουσες με καμια Air India...


Η μαυρη αληθεια ειναι οτι τα ψιλοφοβαμαι τα αεροπλανα και τωρα κανω vent. Εχει μαλλον να κανει με το γεγονος οτι δεν εχω ελεγχο ή εστω ψευδαισθηση ελεγχου. :lipsealed:
Προφανως και θα πεταξω και θα πω και τραγουδι απλα να μην ειναι μοιρολοϊ :lol:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#529745
mirage έγραψε:Πετάς γιατί πρέπει να πετάξεις. Αλλα γιατί την πουτσισες;
Μια χαρα ειναι η Jet Airways. Σκεψου να πετουσες με καμια Air India...

Πεταει φιλος παρις-υυζ δεν την εχω ξανακουσει την jet airways. Σε ποια χωρα ανηκει? εχει καινουρια αεροπλανα?
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#529840
kubiak έγραψε:Σχετικά με το περιστατικό της βόμβας στο αεροδρόμιο των Χανίων:
Βέβαια είναι φυσικό σε τέτοιες ώρες να χαθεί η ψυχραιμία. Επιβάτες λένε ότι πολλοί άρχισαν να καπνίζουν, παρά την απαγόρευση και παρά τις εκκλήσεις των αεροσυνοδών, ενώ άλλοι άνοιξαν μπουκάλια με ποτά που είχαν μαζί τους.
ΠΗΓΗ

Δεν ακούσατε από πουθενά ότι την ίδια ώρα στο Ηράκλειο το αεροσκάφος ήταν ..ανεπιθύμητο. :omg:
Ούτε εγώ θα σας το πω φυσικά :innocent:
Η πρώτη αντίδραση του αερολιμένα ήταν, δεν έχουμε θέση. Μα, στο τάδε σημείο που προβλέπεται να πηγαίνουν τέτοια περιστατικά; Ε, αυτό δεν είναι θέση.. Κι έτσι, ακυρώθηκε όμορφα και ωραία όλο το πολύπαθο emergency plan του αερολιμένα, που είναι υπό αναθεώρηση 4 χρόνια τώρα και συνεχίζουμε..
Ευτυχώς που ο Κόνδορας εξαρχής είχε βάλει πορεία για Σούδα. Θα ζούσαμε, αλλιώς, στιγμές άγριας ομορφιάς.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#529844
GTS έγραψε:
mirage έγραψε:Πετάς γιατί πρέπει να πετάξεις. Αλλα γιατί την πουτσισες;
Μια χαρα ειναι η Jet Airways. Σκεψου να πετουσες με καμια Air India...

Πεταει φιλος παρις-υυζ δεν την εχω ξανακουσει την jet airways. Σε ποια χωρα ανηκει? εχει καινουρια αεροπλανα?
Πού ειναι το υυζ; Η Jet ειναι Ινδική. Νο 2 για την ακρίβεια.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#529850 Τορόντο εννοεί.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#529924 Εννοείται πως εννοει, μαλλον, Τορόντο αλλα τα ματάκια μας δεν φταίνε σε κάτι να μας πετα τον iata code με ελληνικά γράμματα. Βαριέται να αλλάξει πληκτρολόγιο, ας γραψει Τορόντο.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#529925 Μεγάλη του ντστου (dstou) σχολή αγαπητέ μου μιράζ(ε) (mirage). :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#530110


δει στο 00:42
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#530827 Φίλος που πέταγε προχθές με blue air λέει ότι σε μια φάση τους ανακοινώνουν ότι θα έχουν αναταράξεις και μετά από λίγο έχασε τον έλεγχο του αφ ο πιλότος και κατέβαινε απότομα με μία δεξιά μία αριστερά (τα λόγια μεταφέρω) και τρόμαξαν όλοι οι επιβάτες. Ευτυχώς το επανέφερε
Άβαταρ μέλους
By 224v
#530834 Στο Ελ Βενιζέλος έρχεται το 380 καθημερινά..το βράδυ μετα τις 8. Παρκάρει απέναντι από το Μακ Ντόναλντ. Οποίος θέλει να το δει απο κοντά έχει την δυνατότητα.

.
Άβαταρ μέλους
By fokion
#531015 Και τριτη πληροφορίες λενε ερχεται και το "καλο" αντωνοβ....