Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#485204 A ok :lol: . Να'ναι καλά και ο γούγλης γιατί λίγο η ηλικία λίγο τα συνθηματικά σου δεν το έπιασα με την 1η.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#485205 Sorry. Δεν ξέρω τι ακριβως εχει πανω του το εν λογω μοντελο παντως ειναι ακρως εντυπωσιακο.

< >
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#485222 Νομίζω ότι και για RC είναι εντυπωσιακό... ( ή κάνω λάθος; )
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#485842 Έκλεισα ένα αεροπορικό για μια φίλη για πτήση με την Aegean από Λάρνακα προς Θεσσαλονίκη.
Τα έκλεισα μέσω του petas.gr αλλά εκεί που δίνεις τα στοιχεία σου, είχε να επιλέξεις Mr, Miss, Ms κλπ από dropdown menu.
Τέλος πάντων επέλεξα Ms και έβαλα κανονικά το ονοματεπώνυμο.
Και τώρα κοιτάω στο site της Aegean οτι στα στοιχεία της κράτησης έχουν βάλει στο όνομα "Mariams Georgiou", αντί για Maria Georgiou :rant: :rant:
Έστειλα Mail στο petas.gr αλλά διαβάζω κριτικές για το site ότι δεν απαντάνε ποτέ και τέτοια, και με ζώνουν τα φίδια. Θα τους πάρω και τηλ αυριο αλλά δεν ειμαι αισιοδοξος.
Αν δεν βγάλω άκρη με αυτούς, με την Aegean τι γίνεται; Κατέχει κανένας;
1ον να το ρισκάρει η φίλη και να πάει ετσι στην πτήση με την ελπίδα να κάνουν τα στραβά μάτια; ή είναι 100% ότι δε θα την αφήσουν να πετάξει;
2ον θα μου διορθώσουν το όνομα αν πάρω στην Aegean (εννοείται δίνοντας το extra 20άρικο που θέλουν) ή θα φάω άκυρο και θα πρέπει να βγάλω άλλο εισιτήριο από την αρχή;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#485846 Σε παρομοια περιπτωση (ειχα βαλει στη θεση του επιθετου το ονομα κ τουμπαλιν) απο την Aegean μου ειχαν πει μην ανησυχειτε κυριε Γιανικ ,πολλοι το κανουν το λαθος αυτο ,ειναι σιγουρα καλυτερο απο το να γραφατε π.χ το ονομα Γιαννικ (με 2ν δλδ..)...
Φανταζομαι λοιπον οτι πρεπει να αλλαχτει.. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#485852 Νομιζω ειναι σωστο. Στο εισιτήριο εμφανίζεται με αύτο τον τροπο. Δλδ το Ms μετα το ονομα. Παρε μια στην Aegean για να βγαλεις ακρη αλλα νομίζω πως ολα ειναι ΟΚ.

< >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#485853 Αυτό που είπε ο mirage είναι τελικά. Ευχαριστώ κιόλας mirage και gianik. :s_howdy
Μίλησα με την aegean και μου είπαν όλα ΟΚ δεν υπάρχει θέμα, έτσι πρέπει να εμφανίζεται ο τίτλος (Mr,Ms,Miss κλπ).
Άβαταρ μέλους
By gianik
#485860 :thumbsup:























Υ.γ
Το Μαρακι καλο;;;;; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#485878
Bayern7 έγραψε:Έστειλα Mail στο petas.gr αλλά διαβάζω κριτικές για το site ότι δεν απαντάνε ποτέ και τέτοια, και με ζώνουν τα φίδια.


Σχετικά με αυτό πάντως, νομίζω πως δεν ισχύει. Στη περίπτωση μου, τον περασμένο Ιούνιο, έστειλα mail αργά το βράδυ και την επόμενη το πρωί είχα απάντηση στο mail και τηλεφωνικά για επιβεβαίωση.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#485945
Dodger έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Έστειλα Mail στο petas.gr αλλά διαβάζω κριτικές για το site ότι δεν απαντάνε ποτέ και τέτοια, και με ζώνουν τα φίδια.


Σχετικά με αυτό πάντως, νομίζω πως δεν ισχύει. Στη περίπτωση μου, τον περασμένο Ιούνιο, έστειλα mail αργά το βράδυ και την επόμενη το πρωί είχα απάντηση στο mail και τηλεφωνικά για επιβεβαίωση.

Ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Όπως ακριβώς το περίμενα :iconcool: Ευτυχώς έβγαλα άκρη με την aegean και όλα καλά.
Πάντως και στο google αν δεις όλοι ένα αστεράκι τους βάζουν για τον ίδιο λόγο.
Θα φάνε και από μένα άλλη μια κριτική του ενός αστεριού και όλα ΟΚ.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#485966 Προφανώς ήμουν η εξαίρεση :metalo: :lol:
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#487102
cabala10 έγραψε:http://www.thedrive.com/the-war-zone/18473/faa-recordings-deepen-mystery-surrounding-ufo-over-oregon-that-sent-f-15s-scrambling?utm_content=bufferec0fe&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer


Τhis was "a weird enough thing that there is not a set procedure... It's not often we hear about an unknown guy up at that altitude."

Στα 37000 πόδια ένα μεγάλο λευκό αεροπλάνο , πήγαινε πιο γρήγορα από 737 και τα F-15 δεν μπόρεσαν να το βρούνε ....μάλιστα :hmmm:

Τα σχόλια είναι όλα τα λεφτά!!!