Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#495532 Off-topic [Mod]
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 18 Μαρ 2018, 17:28, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#495533
REALZEUS έγραψε:ΥΓ:! Περιμένω JasonLouk και ποστάκι για κλισέ...


Καλησπέρα Αλέξανδρε μου! Ευχαριστώ που με σκέφτεσαι. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#495536 Να είσαι καλά, και το εννοώ! Δεν θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας για λίγο τρολλάρισμα. :)
Άβαταρ μέλους
By DAP
#496110 Υπαρχει τροπος / σημειο που να το δουμε οσο το δυνατον πιο κοντα;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#496129 Πήγαινε για μια μπύρα + πίτσα το βράδυ στις αφίξεις, λογικά θα φανεί από την τζαμαρία τέτοιο γομάρι που είναι :lol: :s_dunno

Παλιά μου άρεσε να πηγαίνω κάθε τόσο στο αεροδρόμιο έτσι για να χαζεύω :inlove: Και χτύπαγα και ένα κομμάτι πίτσα :eat:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#496167 Μαλλον στις αναχωρησεις θα λες μιας και στις αφιξεις δεν εχω δει σημειο ανοιχτο για να δεις την πιτσα.....ωχ λαθος,την πιστα.....
Άβαταρ μέλους
By fokion
#496328 H καλυτερη θεα ειναι στο.... σταθμο του προαστειακου στο πλατωμα κατα την γνωμη μου., ειδικά αν οπως πιστευω προσγειωθει στην μερια προς Υμητό... ( μερια που ειναι Λεροϋ κ.λ.π.)

Επεισεις μπορειτε να την στησετε στην ευθεια του διαδρομου να περασει απο πανω σας με την προυποθεση οτι εχετε μαθει "προς τα που φυσαει ο αερας" και γινονται οι προσγειωσεις.... flightradar24 για αυτο. Θα δειτε πως ερχονται τα αεροπλανα εκεινη τη μερα... Συνηθως δεν αλλαζει η φορά
Άβαταρ μέλους
By DAP
#496427 Ειχα γραψει χθες το βραδυ ενα ευχαριστηριο για τις πληροφοριες...Τωρα δεν το βρισκω...το πιο πιθανο να ξεχασα να πατησω εντερ.Γιάυτο

Σας ευχαριστω πολυ και τους δυο σας....
Άβαταρ μέλους
By fokion
#496641 Εικόνα

Αυτη θα ειναι η διαδρομή προσεγγισης για αυτη τη φορά
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#498554 Bulgaria air έχουμε δοκιμάσει; Έχει λίγο πιο βολικές ώρες σε σχέση με την aegean για Σόφια. Να το προχωρήσω;

Τα reviews που διαβάζω πάντως δεν είναι πολύ promising.