Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#312020
bibendum έγραψε:ακολουθησα το link και μπηκα στο φορουμ μετα απο 1 χρονο περιπου...

το παρακατω

Είχε διαλυθεί ποτέ το φόρουμ; :hmmm:
Εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι ότι αποχώρησε μία μικρή ομάδα μελών για τους δικούς της λόγους.
Αν συζητάμε για αυτό, δεν νομίζω να αφορά διάλυση. Αποχώρηση ναι, διάλυση όχι.


ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα για το πως αντιλαμβανεται ο κοσμος τι συμβαινει γυρω του. Αυτο .&-

Κλασσικός storm!!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#312116 Παροτι σβήστηκαν, θα απαντησω γιατι προλαβα να διαβασω την ερωτηση
Δεν τα λεω μονον εδω g877
Τα εχω γραψει κι εκει αλλά τα σβηνουν
Οπως τα εσβησαν κι εδω
Πιανει τοπο το γλυψιμο απο οτι φαίνεται
Άβαταρ μέλους
By mirage
#312129 Κοιτα αυτο το ποστ με τοσους προσωπικους χαρακτηρισμους δεν θα μπορουσε να επιβιωσει σε κανενα φορουμζ

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#312345 Άσχετο.
Το παιδί του Megane 98 θα πρέπει να πηγαίνει Λύκειο τώρα.
:lol:

Βλέπω την ίδια φώτο κοντά 10ετια.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#312406 Εδω κοντευει να παντρευτει ο Bibendum (και με γυναικα κιολας...) κ εσυ μου λες για τον Megane98hp.....
Περασαν τα χρονια Εντυ μου...
Άβαταρ μέλους
By nass
#313134
Βρισκόμαστε στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι δόθηκε λύση στο νομικό πρόβλημα που αντιμετωπίζαμε. Οι 4Τ συνεχίζουν κανονικά λοιπόν και το νέο τεύχος θα είναι στις αρχές του επόμενου μήνα στα περίπτερα, όπως πάντα. Ήδη από το απόγευμα στο http://www.4troxoi.gr ανεβαίνουν ειδήσεις, κάτι που είχε σταματήσει για μία βδομάδα. Σας ευχαριστούμε ξανά για το ενδιαφέρον και τα καλά σας λόγια!


http://www.4troxoi.gr/phpBB3/viewtopic.php?p=3163611#p3163611

:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#313138 Απο το ιδιο λινκ,

Δημοσίευσηαπό limited_one » 12/10/16 22:13

Μάνο με συγχωρείς αλλά οι κλίκες, τα οπαδικά, οι επιθέσεις από "γνωςτες" προς μέλη με μικρές/λίγες γνώσεις ήταν αποτέλεσμα της γραμμής που ακολούθησε η τοτε διαχείρηση.


Εσεις φταιτε... :s_rofl :s_tongue