Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#375642 Έχει πολύ ευαίσθητα δεδομένα μέσα! Θα πρέπει πρώτα να του κάνω 4 φορμάτ πριν στον δώσω! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#375800 Λοιπόν πήγε στο service, θα του κάνουν κάποια stress test λέει και θα με πάρουν να μου πουν αν θα... ξαναβγεί στις αγορές. :p
Άβαταρ μέλους
By corsair
#375815
Χρήστος Λάππας έγραψε:Λοιπόν πήγε στο service, θα του κάνουν κάποια stress test λέει και θα με πάρουν να μου πουν αν θα... ξαναβγεί στις αγορές. :p


Χαλασμένο PC, εκτός εγγύησης, με ηλικια περιπου οσο των δεινοσαύρων... με ποιο σκεπτικο το πηγες στο σερβις δεν ξέρω. Ουτως η αλλως ο λογαριασμός ακομα και για τον ελεγχο υπερβαινει την αξια του μηχανηματος.... οκ οκ... το αλουμινιο εχει καλη τιμη για λιωσιμο.

Τελος πάντων... καλα σαράντα και καλοριζικο το νεο μηχανημα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#375902 Καλά θα ήταν. $2.199
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#375911 αν δε γίνει αντικατάσταση του ανταλλακτικού αλλά γίνει reballing δε θα μιλάμε για επισκευή

εδώ και το σχετικό θρυλικό βίντεο που τον έφερε σε "κόντρα" με το linus από τον τύπο που ζει από τα mac, αλλά τα βρίζει γιατί είναι σκατένια και κακοφτιαγμένα :shifty: :shifty: :shifty:
(ο τύπος ξέρει πολύ καλά το shit του)



με λίγα λόγια Χρήστο δες τι θα σου προτείνουν να σου κάνουν, γιατί το να πάρουν το θερμοπίστολο και να το ζεστάνουν είναι κάτι που κάνω κι εγώ (το έχω κάνει σε xbox 360) και είναι φυσικά κοροϊδία
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#375926 Σήμερα που ήμουνα Αθήνα ψώνια στην νεσπρεσο και δίπλα έχει ένα μαγαζί απλ
Μπήκα μέσα ( να πω ότι δεν έχω ιδέα από μήλο ..Ποτέ δεν είχα αιφον) Έτσι να χαζέψω και να δω το 7
Μια απλή ερώτηση έκανα και με κοίταγε σαν χαζός και μου λέει αυτό δςν το ξέρω ..
Τον ρώτησα περίπου τι αυτονομία εχει το πλας με όλα ανοιχτά δλδ Wi-Fi data bluetooth και περίπου πόσες ώρες βγάζει sot... Ειδικά η λέξη sot πρέπει να του φάνηκε κινέζικα χαχαχαχα

send from my Chinese op3T
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#375993 Είμαι σίγουρος ότι ο υπάλληλος ένιωσε πολύ άσχημα που δεν ήξερε το... sot.

Με έχεις ρωτήσει εμένα και σου εξήγησα τηλεφωνικώς πόσο κρατάει με όλα ανοιχτά, πόσο uptime έχει από την προηγούμενη φόρτιση, πόση μπαταρία του καταναλώνει κάθε εφαρμογή και το home screen. Τι παραπάνω ήθελες να μάθεις;
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#375994
Χρήστος Λάππας έγραψε:Είμαι σίγουρος ότι ο υπάλληλος ένιωσε πολύ άσχημα που δεν ήξερε το... sot.

Με έχεις ρωτήσει εμένα και σου εξήγησα τηλεφωνικώς πόσο κρατάει με όλα ανοιχτά, πόσο uptime έχει από την προηγούμενη φόρτιση, πόση μπαταρία του καταναλώνει κάθε εφαρμογή και το home screen. Τι παραπάνω ήθελες να μάθεις;

Τίποτα Έτσι για χαβαλέ μπήκα είπαμε ..

send from my Chinese op3T
Άβαταρ μέλους
By JBT
#376042
bujinkan έγραψε:Σήμερα που ήμουνα Αθήνα ψώνια στην νεσπρεσο και δίπλα έχει ένα μαγαζί απλ
Μπήκα μέσα ( να πω ότι δεν έχω ιδέα από μήλο ..Ποτέ δεν είχα αιφον) Έτσι να χαζέψω και να δω το 7
Μια απλή ερώτηση έκανα και με κοίταγε σαν χαζός και μου λέει αυτό δςν το ξέρω ..
Τον ρώτησα περίπου τι αυτονομία εχει το πλας με όλα ανοιχτά δλδ Wi-Fi data bluetooth και περίπου πόσες ώρες βγάζει sot... Ειδικά η λέξη sot πρέπει να του φάνηκε κινέζικα χαχαχαχα

send from my Chinese op3T


Δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθώ σε παρέα με περισσότερα από 1 αφόν και να μην τροφοδοτείται τουλάχιστον 1 με powerbank :s_rofl :s_crazy

Το καλύτερο είναι όταν παλεύουν να βρουν τι φταίει που δεν έλαβαν τα μηνύματα σε γατσαπ/βιπερ :yahoo: :yahoo:












Δεδομένα σβηστά από προηγουμένως μπας και καταφέρουν να κερδίσουν λίγη αυτονομία :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#376043 Αυτό το πράγμα που στέλνουν κάποιοι MMS και σου λένε μετά "έτσι επικοινωνούμε στην εταιρεία που έχουμε όλοι iPhone", πώς εξηγείται; :hmmm:

< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#376058 Ποτέ δεν είχα προβλήματα με το Viber που χρησιμοποιώ σε καθημερινή βάση τα τελευταία 5 χρόνια. Από iPhone σε iPhone τα SMS και MMS είναι ούτως ή άλλως δωρεάν (και έχουν διαφορετικό χρωμα για να ξεχωρίζουν).

Οι γνωστοί που έχουν σύγχρονα iPhone συνήθως τα έχουν όλα ανοιχτά και απλά δεν ασχολούνται να ανοίγουν αυτό και να κλείνουν εκείνο.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#376070 Επισης εμενα βγαζει σταθερα 2 μερες πλεον. Ελαφρια χρηση μεν, αλλα 2 (δυο) μερες, ανετα. Το σημαντικο ειναι οτι εχω τη σιγουρια πως οσο και να το λιωσω μια μερα θα με φτασει μεχρι το φορτιστη και δε θα με αφησει οταν το χρειαστω. Αυτη τη στιγμη πχ ειναι στο 69%, απο τις 8 το πρωι


< >