Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#503991
mjacob έγραψε:edit α, εσύ έκανες delete post γιατί το βρήκες πως γίνεται και κράσαρε το φόρουμζ;


Αυτό το έκανα εγώ.

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By mirage
#503992
KiloMeater έγραψε:Εγω το δουλεύω και δε νιώθω τίποτα, να ανησυχώ;
Κι εγώ το ίδιο. Για την ακριβεια μετα απο μια συμβιωση μιας εβδομαδας με δανεικο εταιρικό iPhone υπήρξαν πολλες στιγμες που απλα ηθελα να το πεταξω απο το παραθυρο. Απο την αλλη συμφωνώ πως τα iPad ειναι πιο καλες επιλογες απο τις διαφορες Android ταμπλετες.

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#504069 Α ΟΚ, μια εβδομαδα επαγγελματικης χρησης δεν ειναι αρκετη. Aν βεβαια ειχα ξετρελαθει θα ειχα δει το φως το αληθινό. Θα επανελθω τοτε σύντομα οταν θα πρεπει να εχω ενα τετοιο καθε μερα. Από την αλλη δεν εχω κανενα παραπονο απο το iPad κι ας ειναι τελειως oddball στο οικοσυστημα μου. Βεβαια το επομενο ερωτημα στην εαυτο μου ειναι γιατι καθομαι και απαντώ σοβαρά....

< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#504079 'Εχω μπερδευτεί λίγο με τα του icloud. Γιατί κάνει διάφορα για τα οποία δεν είμαι σίγουρος. Κυρίως θέλω backup
Και επιπλέον υπάρχει και ξεχωριστή εφαρμογή icloud για windows.
Και με τα calendars πρέπει να βγει μια άκρη, τι θα βλέπει, τι θα σώζεται, τι θα γίνεται backup στο icloud, και τι θα βλέπουν οι άλλοι...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#513375 respect στην apple!

Άβαταρ μέλους
By Zorz
#515002 Εικόνα

Ελπίζω το σημείο που πιάνει ο κρίκος στην υπόλοιπη θήκη να είναι σχεδιασμένο με shear pin, αλλιώς αν στο αρπάξει κάποιος την ώρα που το κρατάς έτσι λχ. μιλώντας στο δρόμο, σου σπάει το δάχτυλο ά-ν-ε-τ-α, αν όχι κάτι χειρότερο... :hmmm: :dizzy: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#515023 Το είχα πρώτο δει πριν 1,5 χρόνο στην Σανγκάη.

Μικρά χεράκια + μανία για γιγάντιες ίντσες —>δεν μπορούσαν να το κρατήσουν με άλλο τρόπο :lol: