Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
Bayern7 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Πώς απενεργοποιούνται σε iPhone X τα gestures και να έλθει πίσω η κλασσική μπάρα;
Έχω δει διάφορα how to αλλά δεν

Ποια μπάρα; Δεν είναι android. :lol:

Δεν μπορεί να υπάρχει μπάρα; Κάθε φορά που πιάνω το κινητό της μάνας μου συχτηρίζω για να τ'ανοίξω ή να κλείσω μια εφαρμογή. Κι εκείνη το ίδιο βέβαια.

Μας έχει καλομάθει το Android :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
bujinkan έγραψε:Όσο πάει και χειροτερεύει η 17
Iphone 14 pro μου τρώει τρελλα την μπαταρία

< >
Στο 14 απλό, αγορασμένο μέσα Δεκέμβρη από Αύγουστο και μετά έχω πολλά περίεργα με μπαταρία.

< >
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
bibendum έγραψε:
bujinkan έγραψε:Όσο πάει και χειροτερεύει η 17
Iphone 14 pro μου τρώει τρελλα την μπαταρία

< >
Στο 14 απλό, αγορασμένο μέσα Δεκέμβρη από Αύγουστο και μετά έχω πολλά περίεργα με μπαταρία.

< >
Παντού γράφουν τα χειρότερα για την 17
Ελπίζω τέλος του μήνα με την 17.1 να το έχουν διορθώσει

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
Dimitris_P έγραψε:Πώς απενεργοποιούνται σε iPhone X τα gestures και να έλθει πίσω η κλασσική μπάρα;
Έχω δει διάφορα how to αλλά δεν

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#845725 Τώρα και οδηγίες για ποδήλατο στην Ελλάδα από το Apple Maps.

Την ίδια στιγμή, δεν προσφέρει οδηγίες για ποδήλατο στο… Άμστερνταμ. :s_wacko

Όπως και να έχει, το πρόγραμμα εξελίσσεται σε κορυφαίο λειτουργικό πλοήγησης και το μόνο που του λείπει στην Ελλάδα είναι επισήμανση αυξημενης κίνησης από τον χρήστη (σε κάποιες άλλες χώρες το επιτρέπει).

Τέλος, μπορείς πλέον μέσω του Apple Maps να αγοράσεις εισιτήρια για διάφορα landmarks στην Ελλάδα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#845728 Τι σου λέει; Προσοχή στο πεζοδρόμιο έχει κολόνα ΔΕΗ, ώπα ώπα δέντρο στα 5 μέτρα. Στοοοοοπ, μηχανάκι παρκαρισμένο στο πεζοδρόμιο, κατεβείτε στο οδόστρωμα

.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#845758 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
bibendum έγραψε:Πως μπορώ να κρύψω από τα recent calls κλήσεις που έγιναν από εφαρμογές πχ Viber, Teams, WhatsApp κοκ;

< >
Πες μας πρωτα τι θες να κρύψεις και από ποιον

< >
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#846233 Με τη native εφαρμογή δεν νομίζω να γίνεται, μόνο να διαγράψεις μπορείς.

Ίσως να χρειάζεσαι άλλη εφαρμογή