Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
bujinkan έγραψε:ΕφτασεεεεεΕικόνα

< >

Αυτες τις τσιπιές δεν μπορώ.

Εικόνα[/url]

Το ορίτζιναλ μαγνητικό μπρασελέ της Apple που αγόρασα για €99 πρόπερσι. Με μόλις €92 σου το δίνω.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
Χρήστος Λάππας έγραψε:
bujinkan έγραψε:ΕφτασεεεεεΕικόνα

< >

Αυτες τις τσιπιές δεν μπορώ.

Εικόνα[/url]

Το ορίτζιναλ μαγνητικό μπρασελέ της Apple που αγόρασα για €99 πρόπερσι. Με μόλις €92 σου το δίνω.
Τσάμπα δλδ
Λοιπόν αναμενόμενο κέρδος poker 4bb την ώρα δλδ 20 ευρώ ...άρα πρέπει 4μισξ ώρες να κάνω κιμά το μυαλό μου για να βγαλο τα 92 που θες ....
Χμμμμμ ...δεν με συμφερει

< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
bujinkan έγραψε:...ένα από ταεγαλυυερα φάουλ που βρίσκω είναι ότι το cloud δεν είναι πραγματικά cloud ....
Δλδ κάποια στιγμή εάν έχει iphone 128gb όπως εγώ ξεκινάει και τελειώνει ο αποθηκευτικός χώρος ...εάν πάω λοιπόν στη συσκευή να σβήσω φωτός και βίντεο ,αυτόματα σβηνονται και από το cloud . Αυτό είναι απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ... Ευτυχώς προσωπικά έχω και 100gb στο Google όποτε στην ανάγκη δεν θα χάσω κάτι ....
Μεγάλη πατάτα ο τρόπος λειτουργίας του icloud. Γιατί ισχύει και το αντίθετο, αν τα σβήνεις από το cloud τα σβήνει και το αυθεντικό από τη συσκευή. Το είχα συζητήσει στο παρόν θέμα (τέλη Ιανουαρίου πρέπει να ήταν). Οπότε κι εμένα μου πήρε λίγο καιρό και κάμποσα σώσε σβήσε κλπ για να μην χαθεί κάτι. Τελικά κατέληξα να βάλω τα πράματά μου σε φάκελο που ονόμασα My Docs και στον φάκελο Documents έβαλα μόνο όσα θέλω να σώζονται στο icloud. Που είναι αυτά που χρησιμοποιώ συχνά και που θέλω να έχω πρόσβαση από παντού. Τα υπόλοιπα γινονται backup κάθε τόσο σε εξωτερικό σκληρό ενώ οι φωτό πάνε αυτόματα στο Amazon cloud που είναι δωρεάν και απεριόριστο για τα μέλη prime.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#838660 Γενικοτερα, το sync της apple μια ζωη ηταν απιστευτη ηλιθιοτητα, ακομα και τα απλα πχ να περασεις μουσικη απο pc στο κινητο ή να παρεις τις φωτος σου, βλεπω πως συνεχιζουν την ιδια λογικη και στο cloud τωρα :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#839796 Ερώτηση προς κατόχους Apple watch (αλλά και όσους γνωρίζουν)

Με τρώει η μ@λ@κία που έχω στο κεφάλι μου να πάρω AW Ultra 2

Για την esim, υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω την ίδια που έχω στο κινητό? Ή πρέπει να πάρω καινούρια?
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
BARHonda έγραψε:Ερώτηση προς κατόχους Apple watch (αλλά και όσους γνωρίζουν)

Με τρώει η μ@λ@κία που έχω στο κεφάλι μου να πάρω AW Ultra 2

Για την esim, υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω την ίδια που έχω στο κινητό? Ή πρέπει να πάρω καινούρια?
Νομίζω ζητάς κλώνο esim στις απλές κάρτες έχουν twin sim δλδ 2 κάρτες ίδιος αριθμός

< >
Άβαταρ μέλους
By skous
#840217 Τοτε πιθανώς να παίζει. Αλλά θα σου πει ο παροχός σου. Δεν σημαίνει οτι επειδή είναι esim, παίζει στο apple watch.
Επίσης το roaming νομίζω πολύ πρόσφατα ενεργοποιήθηκε (για AW). Αλλά δεν είμαι σίγουρος
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#840603 Πώς απενεργοποιούνται σε iPhone X τα gestures και να έλθει πίσω η κλασσική μπάρα;
Έχω δει διάφορα how to αλλά δεν
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
Dimitris_P έγραψε:Πώς απενεργοποιούνται σε iPhone X τα gestures και να έλθει πίσω η κλασσική μπάρα;
Έχω δει διάφορα how to αλλά δεν

Ποια μπάρα; Δεν είναι android. :lol: