Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#475782 Δεν ξέρω γενικά για τα QR αλλά στην περίπτωση αυτή με έχουν βολέψει μερικές φορές.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#475788
mjacob έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Αντιστοιχα αν παω εγω σπιτι του δουλευει το sms?

μόνο με iMessage :rtfm:

Το ονομαζω ισοπαλια τοτε! :lol:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#476873
stavrosg έγραψε:Ένα πεντακοσάρικο για Macbook Air Early 2014 σε καλή κατάσταση είναι καλή τιμή; :hmmm:

ναι ειναι.
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#479662
pik. έγραψε:
stavrosg έγραψε:Ένα πεντακοσάρικο για Macbook Air Early 2014 σε καλή κατάσταση είναι καλή τιμή; :hmmm:

ναι ειναι.


Thanks. :)

[ :ninja: ]
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#479861
pierce21 έγραψε:Υπάρχει εμπειρία από το service της infoquest ;

Το MacBook μου έχει πρόβλημα με το coating της οθόνης ( είναι τα πρώτα retina) , από ότι έχω δεί η apple το καλύπτει σε όλο τον πλανήτη (αλλά κάτι μου λέει ότι εδώ θα έχω ζόρι).

Eικόνα του προβλήματος από το internet:

Εικόνα

Στο golden hall μου είπαν ότι αν είναι παλιότερο των 3 ετών θέλουν την απόδειξη και θα το στείλουν στην infoquest. Εγώ το είχα πάρει από το ΗΠΑmazon , οπότε θα τους πάω το invoice που υπάρχει ακόμα online, φαντάζομαι δεν θα έχουν θέμα.


Και επανέρχομαι. Ευτυχώς με βάση το serial number (late 2013), μου την αλλάζουν την οθόνη, αλλά επειδή προφανώς είναι γιωτόμπαλα, έχουν έλλειψη στις retina ως ανταλλακτικό ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ (το τσέκαρα και ισχύει), και θα το δούμε από 18/2.
1 εργάσιμη το πολύ 2 θα το κρατήσουν.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#479865 Ναι ευτυχώς, γιατί αν και αυτή τη στιγμή δεν έχω τόσο χοντρό πρόβλημα όπως στην εικόνα, η "βλάβη" προχωράει και θα είναι αδύνατο να το χρησιμοποιώ. Κόστος φοβάμαι να ξέρω :lipsealed:
Επίσης σε κάποιους που βγήκε προβληματική και η αλλαγμένη οθόνη, μου είπαν ότι τους δίνουν καινούργιο μηχάνημα . :iconcool: . Ευτυχώς δεν κάνουν τις πάπιες, αφού είναι εκτός εγγύησης...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#481398
red_monster έγραψε:Υπάρχουν iPhone με κλειδωμένο το FaceTime? Του κολλητού μου το 8αρη (σκρουτζοαγορασμενο) δεν το έχει ως επιλογή

Το έχει σεταρει?

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#481401 Τι εννοείς να το σεταρει;

Set as new, λογαριασμό iCloud κλπ;

Θέλει κάποια συγκεκριμένη ρύθμιση ; Εμένα πάντα μου το έβγαζε στο μενού των ρυθμίσεων, αυτού δεν το έχει καθόλου
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#481402
red_monster έγραψε:Τι εννοείς να το σεταρει;

Set as new, λογαριασμό iCloud κλπ;

Θέλει κάποια συγκεκριμένη ρύθμιση ; Εμένα πάντα μου το έβγαζε στο μενού των ρυθμίσεων, αυτού δεν το έχει καθόλου

Έχει κάποιες ρυθμίσεις στο FaceTime και στο imesage.

Δεν έχω ios τώρα να δω αλλά μάλλον θέμα ρυθμίσεων είναι.

< >