Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#541857 Γιατί να χρειαστείς app; Appειρες :s_roses Online εφαρμογές.Γκουγκλαρε καί θα δεις. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By xenos
#541870 Ios 12... τοσα χρονια με iphone, 1η φορα μπορω να πω οτι το os μου ξεσκιζει τη μπαταρια!
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#541872
xenos έγραψε:Ios 12... τοσα χρονια με iphone, 1η φορα μπορω να πω οτι το os μου ξεσκιζει τη μπαταρια!



Η πρώτη έκδοση του ios12 ήταν καταπληκτική όσο αφορά τη διαχείριση μπαταρίας. Από εκεί και πέρα κάτι πήγε αρκετά στραβά.

Σε 10 μήνες έχω φτάσει στο 89% στην υγεία της μπαταρίας. Μάλλον θα τους το πάω πριν κλείσει χρόνο
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#541873
Hellenic tifosi έγραψε:Ναι το ξέρω! Απλά έλεγα αν υπήρχε κάτι που να το έκανα απευθείας στο κινητό χωρίς να μεσολαβήσει ο υπολογιστής.



Για iPhone?
Θα μου κάνει εντύπωση αν υπάρχει κάτι τέτοιο.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#541875
red_monster έγραψε:
elteo έγραψε:Άρχισαν τα όργανα. :svivhaha:

Charging issue στα Χs & Xs max.....

https://youtu.be/J_lRJuQtBmc



Να τα φορτίζεται όσο είστε ξύπνιοι :s_hang


Διορθώθηκε με update τελικά.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#541876 Γνωρίζουμε γιατί ένα απλό text file, που έχουμε φτιάξει στο pc, δεν εμφανίζεται σωστά στο ipad;

Εμφανίζεται κάπως έτσι:
?????????? ?????????????? ????????????
???? ????? ???????????? ???????

Και πώς διορθώνεται; :oops:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#541919 Από ερωτηματικά το γύρισε σε σύμβολα. Άλλο encoding;

Και αυτό να δουλέψει τελικά, θα πρέπει να αλλάξω το encoding σε όλα τα .txt αρχεία που έχω στο pc για να μπορώ να τα ανοίγω στο ipad;
Άβαταρ μέλους
By theo13
#553739 Μετά από 3 χρόνια ευτυχισμένης συμβίωσης με το 5S λέω να αναζητήσω το καινούριο μου smartphone. Γλυκοκοιτάζω το 8 (το κανονικό όχι το plus) αλλά κάτι μέσα μου με κρατάει...
Νομίζω πως πλέον ο ανταγωνισμός των μη IOS συσκευών είναι πιο δυνατός από ποτέ. Μήπως φταίνει τα παρωχημένα πλέον bezels?
Γνώμες; Προτάσεις;