Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#443239 Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βριζουμε το καπιταλιστικο σύστημα, αλλα θέλουμε να οδηγουμε bmw κ mercedes, γιατι δεν επιλεγουμε μια χώρα οπως πχ η Β. Κορέα να ζησουμε, γιατί δεν ονειρευομαστε την ποιότητα ζωής αλλων συστημάτων, γιατι θεωρούμε κοροιδια το κερδος κάποιας επιχείρησης αλλά οχι τον μισθό μας και αλλα πολλα....

Σιγουρα δεν ειναι τέλειο, σιγουρα χρειαζονται κανόνες, σίγουρα πρεπει να λειτουργεί η δικαιοσύνη.... κ η χώρα μας δεν ειναι το καλύτερο παράδειγμα...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#443258 ρε αντι να ειστε μονιμα οφ τοπικ...

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ 11.0.3 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ; :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#443309 Mένοντας ον τοπικ, θα ήθελα οι συμφορουμίτες που μας τα χαν κάνει ζέπελιν με το deaber να μας πουν πόσα αιφονς έλαβαν τελικά, μπας και καταφέρουμε να σώσουμε και αυτόν τον επιχειρηματία απ την συκοφάντιση :s_roses
Άβαταρ μέλους
By GTS
#443313
fubar.gr έγραψε:Και ο Κοκλώνης πρέπει να έχει τρελό σπρώξιμο απο κάποιον, μάλλον απο τον χώρο των media. Απο την εποχή της Airfast είχε διαφημιστικά σε όλα τα κανάλια, χορηγείες σε εκπομπές, πάρτυ με όλους τους μαιντανούς του καλιτεχνικού χώρου κτλ.

Δέν νομίζω οτι είναι εύκολο για μια καινούρια εταιρία να έχει πρόσβαση σε τόση προώθηση στα μέσα χωρίς να υπάρχουν γνωριμίες.


Πραγματι για Airfast την παρουσιαζαν στα καναλια (Σκαι πολυ) σαν την σουπερ ετιαρεια που εχει επεκταθει σε ολον τον κοσμο. εχει τρελλο κοννε με Αλαφουζο λογικα αλλοιως δεν θα γινονταν κατι τετοιο. Μετα να του δωσουν εκπομπη κλπ
Άβαταρ μέλους
By bebes
#444682 Θελω να χρησιμοποιησω μια συσκευη iPhone 6 που τρεχει το λειτουργικο ios9
Αν κανω ανακτηση απο το ιcloud θα ζητησει να ενημερωσει το λογισμικο μιας και τωρα στο 6s εχω το 10.κατι.

Απ'οσο θυμαμαι μπορω να κανω ενημερωση μονο με την τελευταια εκδοση, σωστα;
Αρα την παταω;
ή περιμενω να λυσουν το θεμα της μπαταριας;

τρεχει καποιος (εκτος του pik την11.0.3;;;

«Συναγερμός» στην Apple: Το νέο iOS 11.0.3 δημιουργεί προβλήματα

Φαίνεται, έπειτα και από πολλά παράπονα χρηστών, ότι επηρεάζει δραστικά τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας - Καταγράφονται ακόμη, καθυστερήσεις και δυσλειτουργίες πολλών εφαρμογών


http://www.protothema.gr/technology/art ... ovlimata-/
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#445104
sargus έγραψε:Έγώ είμαι στην 11.0.3.

Και ; Εντυπώσεις ;

Εγώ αντιστέκομαι με αυτά που διαβασα χαχαχα
Άβαταρ μέλους
By sargus
#445106 Δεν ξέρω να σου πω σίγουρα διότι δεν είμαι και πολύ παρατηρητικός γενικά.
Νομίζω ότι η 11 σαν έκδοση είναι πιο ωραία, νομίζω ότι στην 11.0.3 η διάρκεια της μπαταρίας είναι καλύτερη από την 0.1 και 0.2 αλλά επίσης νομίζω ότι είναι χειρότερη από τις εκδόσεις 10 του λειτουργικού.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#445110 Αφού όλοι περιμένουμε :shifty: το πρισιους, τι πιο λογικό.

Τιμοθεε τι χαμπάρια μάστορα; Πως την πατήσατε έτσι με τους τιφοζι;; :s_laughat