Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#1098 Σαν λάτρης της τεχνολογίας γενικότερα και της Apple ειδικότερα είμαι ο πιο κατάλληλος να εγκαινιάσω αυτό το thread :s_tongue

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1105
QsisVTS έγραψε:Σαν λάτρης της τεχνολογίας γενικότερα και της Apple ειδικότερα είμαι ο πιο κατάλληλος να εγκαινιάσω αυτό το thread :s_tongue

Εικόνα


:s_thumbsup :s_thumbsup :s_thumbsup :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By pik.
#1306 την Τριτη παρουσιαζεται το κινητακι αντε να μπουν ολοι στη θεση τους με την κινηταρα που πρωτη θα εχει αναλυση 320ppi, τοσο δυνατο επεξεργαστη τοση μνημη και δυναμη και απιστευτη μπαταρια...


εχμ...
:D

ΥΓ μαυρο θα το παρω
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1310 Λευκο και παλι αλλα μετα απο κανα 3μηνο να εχει ξεπερασει τα teething problems ή οταν βγει το S version για να μην σπασω την παραδοση.... :s_blush :s_blush
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1416
Lippi έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Σε τι μεγεθος θα πατε?? :shifty:


Τόσο ώστε να μην χρειαστεί να μεγαλώσει ο αντίχειρας. Ετσι μας έμαθαν!! :s_tongue


:s_cool :s_cool :s_cool :s_cool :s_cool :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#1490
NickTG έγραψε:Μόλις μου ήρθε mail πως ο λογαριασμός μου στο iTunes έγινε suspended!!! :s_cry :s_cry


το νου σου!

http://www.sport-fm.gr/article/thumata-phishing-i-keit-apton-kai-i-tzenifer-lorens/784817
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#1546
mjacob έγραψε:
NickTG έγραψε:Μόλις μου ήρθε mail πως ο λογαριασμός μου στο iTunes έγινε suspended!!! :s_cry :s_cry

μήπως είναι μούφα το mail;



Αν σκεφτείς πως έχω να μπω χρόνια μάλλον όχι. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#2065 Είμαι πολύ περίεργος να δω το iPhone 6. Μετά από πάρα πολλά χρόνια μάλλον θα αναγκαστώ να πάρω τηλέφωνο και είναι το πρώτο στην λίστα.