Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...

Παρακαλώ απαντήστε

6
7%
6
7%
0
N/A
0
N/A
2
2%
2
2%
36
41%
36
41%
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#210940 Ποια η γνωμη σας?
Εγω ειμαι της αποψης οτι τατουαζ κανουμε κατι πολυ σημαντικο για εμας και οχι για πουλμουρ και καθομαι με το χερι ψηλα για να δουν το τατου στο μπρατσο μου.

Για το piercing ειλικρινα δεν μπορω να βρω κατι <θετικο>
Δεν μπορω να καταλαβω τι βρισκει ο αλλος τρυπώντας το φρυδι του,ή την γλωσσα του!!

Και καποιοι κανουν και στις ρωγες :omg: :omg:
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#210947 Kούλικο στο στήθος σου τατού
που όσο κι αν το καις δε λέει να σβήσει
είπαν πως την είχες αγαπήσει :shifty:
σε μια κρίση μαύρου πυρετού


Γεώργιε δεν πιστεύω να ρίχνεις άδεια..... τι έχεις στο μυαλό σου; :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#210980 τον Σπαικ θα κανει.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#211011
Geo f1 έγραψε:Ποια η γνωμη σας?
Εγω ειμαι της αποψης οτι τατουαζ κανουμε κατι πολυ σημαντικο για εμας και οχι για πουλμουρ και καθομαι με το χερι ψηλα για να δουν το τατου στο μπρατσο μου.

Για το piercing ειλικρινα δεν μπορω να βρω κατι <θετικο>
Δεν μπορω να καταλαβω τι βρισκει ο αλλος τρυπώντας το φρυδι του,ή την γλωσσα του!!

Και καποιοι κανουν και στις ρωγες :omg: :omg:

οι δυτικοί είναι πιο χαλαροί κ με τα 2, ειδικά με τα τατουάζ. τατουαζ θα έκανα ίσως στον αγκώνα κάποιο τράιμπαλ, ή στο γόνατο ή στη γάμπα. μέχρι τώρα δεν το έχω κάνει, κ μάλλον δε θα κάνω ποτέ :ninja:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#211018 Τα τατουάζ ταιριάζουν σε αυτούς που αποτελούν μέρος της παράδοσης της φυλής τους, αν δεν είσαι Μαορι ή ινδιανος ή κάτι αντίστοιχο και κυκλοφορεις με τα τατουάζ φάτσα φορά είναι σαν να προσπαθείς πολύ για κάτι που δεν είσαι. Μικρά διακριτικα που δεν φαίνονται είναι ok αν κάποιος τα γουστάρει.

< >
Άβαταρ μέλους
By krom
#211020 Σαν να έχεις αγοράσει 5 air jordan και έξω να το παίζεις μπουχέσας Kobe Bryant.
Σαν να έχεις αγοράσει φεράρι και να παρκάρεις στο κλαπ.
Σαν να έχεις πάρει μοκασίνια και να το παίζεις ΛΑΠΟ

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#211022
dimik έγραψε:Τα τατουάζ ταιριάζουν σε αυτούς που αποτελούν μέρος της παράδοσης της φυλής τους, αν δεν είσαι Μαορι ή ινδιανος ή κάτι αντίστοιχο και κυκλοφορεις με τα τατουάζ φάτσα φορά είναι σαν να προσπαθείς πολύ για κάτι που δεν είσαι. Μικρά διακριτικα που δεν φαίνονται είναι ok αν κάποιος τα γουστάρει.

< >

Αν εισαι Βρετανός δικαιουσαι;

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#211029
mirage έγραψε:
dimik έγραψε:Τα τατουάζ ταιριάζουν σε αυτούς που αποτελούν μέρος της παράδοσης της φυλής τους, αν δεν είσαι Μαορι ή ινδιανος ή κάτι αντίστοιχο και κυκλοφορεις με τα τατουάζ φάτσα φορά είναι σαν να προσπαθείς πολύ για κάτι που δεν είσαι. Μικρά διακριτικα που δεν φαίνονται είναι ok αν κάποιος τα γουστάρει.

< >

Αν εισαι Βρετανός δικαιουσαι;

< >

μόνο γαλάζιο αν και οι κελτες ελαχιστη σχέση έχουν πλέον με τους σαξονορμανδους βρετανους

< >