Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#577808 Τα είπα, ας μην τα ξαναλέω, ας κουοτάρω τον εαυτό μου:

ο εαυτός μου από άλλο θέμα έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Ακολουθεί διαφημιστικό ποστάκι
Εικόνα


Αχτύπητος ο συνδυασμός του δημάρχου της καρδιάς μας! :inlove:

67% από την πρώτη Κυριακή θα χτυπήσει! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#578832 Καλά... Αν δεν έχεις δει Corolla του '89 με οδηγό 89 (ετών, περίπου) να κόβει βόλτες πάνω κάτω στον πεζόδρομο την ώρα που πάνε τα παιδιά σχολείο, δεν έχεις δει τίποτα. Ο συγκεκριμένος τι έκανε δηλαδή;;; Μόνο μπήκε στο πεζοδρόμιο, έκανε βόλτα μαζί με τους πεζούς και τα ποδήλατα και πάρκαρε στον ποδηλατόδρομο... Πταίσμα. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By corsair
#578872 το χειροτερο ειναι πως μπορειτε να δωσετε το βιντεο και τα στοιχεια του οχηματος-οδηγου στην τροχαια και να σηκώσουν τα χέρια ψηλα λέγοντας "δεν ειμασταν παροντες στην παραβαση, δεν μπορουμε να κάνουμε κάτι, αν θελετε κάντε μηνυση"

Σε οποιαδηποτε αλλη ευρωπαικη χώρα στην θεα του βιντεο θα ειχαν αναζητησει απο μονοι τους το οχημα και θα του χαν κοψει τον κωλο.

Μιλαω εκ πειρας, μιας και εχω απευθυνθει στην τροχαια με αντιστοιχα βιντεο δικα μου.

Καποτε θα πρεπει να αλλαξει το νομικο πλαισιο...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#578912 Εκ πείρας γνωρίζεις ότι ισχύει αυτό που λες για τις οποιεσδήποτε άλλες ευρωπαϊκές χώρες; Ας μας απαντήσουν και αυτοί που μένουν μόνιμα στο εξωτερικό και γνωρίζουν τα εκεί νομικά πλαίσια.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#578915
panos2171 έγραψε:Εκ πείρας γνωρίζεις ότι ισχύει αυτό που λες για τις οποιεσδήποτε άλλες ευρωπαϊκές χώρες; Ας μας απαντήσουν και αυτοί που μένουν μόνιμα στο εξωτερικό και γνωρίζουν τα εκεί νομικά πλαίσια.



Στο εξωτερικο αμα σηκωσεις τις μαλακιες σου στο utube (πχ κοντρες) την επομενη μερα θα δεχτεις επισκεψη απο τον εκει Γιαννικ. Το ιδιο φυσικα αμα παει καποιος και σε καταγγειλει εστω προφορικα οτι στο δρομο τον επαιζες.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#580872


δωσε πονο ρε κουφαλα


ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ

ΠΑΝΙΚΑΣ FOR PRESIDENT :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#580874 Τα ίντερνετς όμως τον πολεμάνε και δεν φαίνεται το βίντεο! :rant:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#580887
popolaros έγραψε:


δωσε πονο ρε κουφαλα


ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ

ΠΑΝΙΚΑΣ FOR PRESIDENT :yahoo: :yahoo: :yahoo:


:omg:

ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
Άβαταρ μέλους
By bebes
#580893 πάλι καλά που δεν του έχωσε κι ενα μπουκέτο του "κουστουμάτου" να τρέχουμε στα ΕΣΡ.

Τι βαρβατίλα εκπέμεπι αυτός ο άντρας :inlove: :inlove: :inlove:

Δυο ψηφουλάκια απο μένα τα εχει στο φαράσι του :metalo:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#580896 Ετσι ρε Πανικα γιγαντα :yahoo:

Σκουπιδια τυπου μπεμπα, φορτ παρατημενα οπου να ναι---->ΠΟΥΛΟ


:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: