Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#539128
funkyreverend έγραψε:Το γ) ήταν ο ίδιος ο ζορζ. :lol:

Εγώ ήμουν από πριν εκεί. :rtfm:

trident1971 έγραψε:Τριψηφιος αριθμος γαμων :hmmm:


Κάνω προπόνηση για θέση wide receiver:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#539154
Zorz έγραψε:
Κάνω προπόνηση για θέση wide receiver:

Εικόνα


Έτσι ρίχνουν γκόμενες οι επαγγελματίες! :s_wink :twisted:
Άβαταρ μέλους
By bebes
#539767
popolaros έγραψε:https://youtu.be/X7xNVdc2nvs?t=402

https://youtu.be/I3Py-b5ULDA?t=07

Μάλιστα.
Ο "Νομάρχης της καρδιάς μας" θα διεκδικήσει το Δήμο με σημαία το Σκοπιανό...

Εχω απορία: με τόσες καταδικαστικές αποφάσεις δεν του εχουν αφαιρέσει τη δυνατότητα να επανεκλεγεί;
(ή δεν υπάρχουν ακόμα καταδικαστικές αποφάσεις)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#539868 Έτοιμος είμαι να αρχίσω να βάζω στοίχημα αν θα βγει από την πρώτη Κυριακή... Γιατί το ότι θα βγει το θεωρώ σχεδόν σίγουρο... Είμαστε τέτοιοι... :vava:
Άβαταρ μέλους
By melos86
#539894
markvag έγραψε:Έτοιμος είμαι να αρχίσω να βάζω στοίχημα αν θα βγει από την πρώτη Κυριακή... Γιατί το ότι θα βγει το θεωρώ σχεδόν σίγουρο... Είμαστε τέτοιοι... :vava:

Δεν νομιζω να βγει...
Εχει ξεφτυλιστει τοσο πολυ που πλεον που οι μονοι του ψηφοφοροι θα ειναι ηλικιωμενοι 80+ με αννοια!
Αλλα και παλι δειχνει πολλα για το ποιον αυτου του τοπου!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#540001
melos86 έγραψε:
markvag έγραψε:Έτοιμος είμαι να αρχίσω να βάζω στοίχημα αν θα βγει από την πρώτη Κυριακή... Γιατί το ότι θα βγει το θεωρώ σχεδόν σίγουρο... Είμαστε τέτοιοι... :vava:

Δεν νομιζω να βγει...
Εχει ξεφτυλιστει τοσο πολυ που πλεον που οι μονοι του ψηφοφοροι θα ειναι ηλικιωμενοι 80+ με αννοια!
Αλλα και παλι δειχνει πολλα για το ποιον αυτου του τοπου!



Χαχα... Αυτό είναι το υπερ-αισιόδοξο σενάριο. Θυμάσαι τι έλεγαν το 2016 για τον Τραμπ... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By alexm
#540028 Markvag σε θυμήθηκα σήμερα.

Ασημί corsa d diesel από αυτά που τα τελευταία χρόνια έρχονται σαν τις πατάτες από Γερμανία και Βουλγαρία με πινακίδες γειτονικού νομου.

Μέσα οικογένεια με 4 παιδάκια.
Φυσικά όλα χωρίς ζώνη και το ένα στην αγκαλιά της μάνας συνοδηγού.
Έκανα παρατήρηση αλλά το μόνο που άκουσα είναι να κοιτάω τη δουλειά μου.
Πήρα αστυνομία αλλά πιστεύω ότι δεν θα γίνει τπτ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#540071
alexm έγραψε:Έκανα παρατήρηση αλλά το μόνο που άκουσα είναι να κοιτάω τη δουλειά μου.



Αν επηρεαζε καποιον αλλον με την οδικη του συμπεριφορα, πάσο. Οσον αφορα την παρτη του ειναι αποκλειστικα ειναι δικο του θεμα και της τροχαίας.

Βαλε κανα παιχνιδι στο κινητο να σκοτωνεις την ωρα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#540262
corsair έγραψε:
alexm έγραψε:Έκανα παρατήρηση αλλά το μόνο που άκουσα είναι να κοιτάω τη δουλειά μου.



Αν επηρεαζε καποιον αλλον με την οδικη του συμπεριφορα, πάσο. Οσον αφορα την παρτη του ειναι αποκλειστικα ειναι δικο του θεμα και της τροχαίας.

Βαλε κανα παιχνιδι στο κινητο να σκοτωνεις την ωρα.


Όχι, δεν είναι δικό του θέμα μόνο, είναι επικίνδυνος για τα παιδιά του. :rtfm: :protest:

Το θέμα με αυτή την χώρα των ηλιθίων που ζούμε είναι πως πρέπει να είσαι συνεχώς στο τηλέφωνο με την αστυνομία, σε σημείο του να γίνεις γραφικός...

Πάω να δω τώρα ποιος έκλεισε τον δρόμο κάτω από το σπίτι μου τώρα, παρκάροντας στη μέση του δρόμου... :roll:
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#541038
Πτώση τζίρου και λουκέτα στους δρόμους της Θεσσαλονίκης που έχουν τοποθετηθεί πασαλάκια
http://seleo.gr/thessalonikh/281902-ptw ... hmatarches


τρελο σπιναρισμα για τα πασαλακια και τη ζουγκλα των διπλο-τριπλοπαρκαρισμενων που υπηρχε :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#541045 Ο,τι να ναι το αρθρο στην κυριολεξια.

1) Για να δουλεψουν τα καταστηματα, σημαινει οτι το κεντρο πρεπει να ειναι ενα μπουρδελο.
2) Για να σκοτωθει κοσμος περνωντας κυριολεκτικα απ'οπου του καβλωσει, φταινε τα πασαλακια.
3) Οι καταστηματαρχες θελουν παραλαβες εμπορευματων μερα μεσημερι, η οποτε τους βολεψει. Ιδανικα, το φοργητο να παρκαρει εξω απο την πορτα τους ή εαν ειναι εφικτο να μπει με οπισθογωνια ακομα και ΜΕΣΑ στο καταστημα, γιατι οτι; Και μια πιπα απο τον οδηγο βεβαιως!! Εννοειται η παραλαβη την ιδια μερα που παρηγγειλε, γιατι αποφασισε να φτιαξει καφετερια με χωρο για στοκ προμηθειων 2 ημερων σε χωρο 20τμ με 70 τραπεζοκαθισματα εξω. Το ιδιο για οποιοδηποτε εμπορικο η επισιτιστικο καταστημα.

Φυσικα, τα μισα αν οχι ολα τα ισογεια, με πολεοδομικο νομο που δεν υποχρεωνε πυλωτη η γκαραζ. EASY MONEY απο τα ενοικια.
Το να κατεβεις στο κεντρο για ψωνια ή καφε με αυτοκινητο ειναι απλα ηλιθιοτητα.
Οποιος ηθελε να ψωνισει απο συγκεκριμενο καταστημα θα ψωνισει.
Αυτος ο πελατης που χαθηκε δεν ηταν ΠΟΤΕ πελατης. Πελατες του ημασταν εμεις που μας γαμουσε τα νευρα με το διπλο-τριπλοπαρκαρισμα του και μας κερναγε απο την αδιαφορια του αμα του κανει κεφι.