Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#501942
vagmag έγραψε:Κ στην Μητροπόλεως είναι παρκαρισμένα κ διπλοπαρκαρισμένα κ μπαίνουν τα ΙΧ αναγκαστικά στη λωρίδα Γιάν τα λεωφορεία .... όποτε παρανομεί κάποιος κ τον γράφουν επειδή παρανομεί κάποιος διπλό παρκάροντας που δεν τον γράφουν


Καλά... η Μητροπόλεως είναι μια αμαρτία από την αρχή ως το τέλος της... :lol:


ArrowsFA1 έγραψε:Δίκιο έχει, παρατήρησε μια φορά τις ταμπέλες που είναι στη δεξιά πλευρά της Β. Όλγας για τη λεωφορειολωρίδα. Τα δίτροχα επιτρέπονται.


Πάσο. Δεν το έχω παρατηρήσει ποτέ... μιας και δεν με αφορούσε ποτέ... :oops: :innocent: :lol:


Morx έγραψε:περισσοτερο ομως οι δικυκλοι που πηγαινουν πιο αργα απο ολη την υπολοιπη κυκλοφορια.



Και στο πρώτο φανάρι, ακριβώς μόλις τους έχεις περάσει χώνονται ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστά σου για να σου σπάσουν τα νεύρα λίγο ακόμα... :rant: Και ξεκινάνε αφού έχει χαθεί το μισό φανάρι, συνεχίζοντας το αργό και βασανιστικό ταξίδι με 26,3 χαω... :rant: Και μετά φταίει ο δολοφόνος... :rant: :innocent: :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#501952
markvag έγραψε:
Morx έγραψε:περισσοτερο ομως οι δικυκλοι που πηγαινουν πιο αργα απο ολη την υπολοιπη κυκλοφορια.



Και στο πρώτο φανάρι, ακριβώς μόλις τους έχεις περάσει χώνονται ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστά σου για να σου σπάσουν τα νεύρα λίγο ακόμα... :rant: Και ξεκινάνε αφού έχει χαθεί το μισό φανάρι, συνεχίζοντας το αργό και βασανιστικό ταξίδι με 26,3 χαω... :rant: Και μετά φταίει ο δολοφόνος... :rant: :innocent: :lol:


Να προτιμάτε να κάθομαι εγώ μπροστά σας :iconcool: Μηδενικη πιθανοτητα να σας ταλαιπωρησω κατα τετοιο τρόπο. Ειστε πολύ αργοι για μένα... :twisted:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#501953
corsair έγραψε:
markvag έγραψε:
Morx έγραψε:περισσοτερο ομως οι δικυκλοι που πηγαινουν πιο αργα απο ολη την υπολοιπη κυκλοφορια.



Και στο πρώτο φανάρι, ακριβώς μόλις τους έχεις περάσει χώνονται ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστά σου για να σου σπάσουν τα νεύρα λίγο ακόμα... :rant: Και ξεκινάνε αφού έχει χαθεί το μισό φανάρι, συνεχίζοντας το αργό και βασανιστικό ταξίδι με 26,3 χαω... :rant: Και μετά φταίει ο δολοφόνος... :rant: :innocent: :lol:


Να προτιμάτε να κάθομαι εγώ μπροστά σας :iconcool: Μηδενικη πιθανοτητα να σας ταλαιπωρησω κατα τετοιο τρόπο. Ειστε πολύ αργοι για μένα... :twisted:


δεν εχεις δει 325 να ανοιγει απο σταση μου φαινεται. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#501956
dimviii έγραψε:δεν εχεις δει 325 να ανοιγει απο σταση μου φαινεται. :shifty:


Τώρα καταλαβαίνεις γιατι δεν θα προβλημάτιζα ποτέ τους κυρίους ποιο πάνω... γιατι δεν εχω δει ποτε μου 325 να ανοιγει απο στάση :sleep: . Μονο στους καθρέφτες :shifty:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#501972
dimviii έγραψε:
δεν εχεις δει 325 να ανοιγει απο σταση μου φαινεται. :shifty:


Εγώ το έχω πει... πρέπει να βγάλω το 2 και να το κάνω 1... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#501989
corsair έγραψε:Να προτιμάτε να κάθομαι εγώ μπροστά σας :iconcool: Μηδενικη πιθανοτητα να σας ταλαιπωρησω κατα τετοιο τρόπο. Ειστε πολύ αργοι για μένα... :twisted:

Κορσέ εσύ στην Αδριανουπόλεως; Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#501999
mirage έγραψε:Δεν εχεις δει Παπιαbusa να ανοιγει απο στάση :shifty:

< >


Μια φορά που είδα Κορσερομπούσα πάντως, έσβησε το κινητό από μπαταρία μέχρι να μετρήσουμε το 0-100... :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#503182 Εικόνα

Είναι η 1η φωτογραφία που βλέπω το Στάιν με τη παλιά του μορφή (πριν επεκταθεί το δώμα), αφ'ότου γκρεμίστηκαν τα καμένα γύρω του, αλλά πριν χτιστεί το διπλανό κτήριο γραφείων με τα τετράγωνα παράθυρα (Βενιζέλου 4). Το παραδίπλα (Νίκης 1) χτίστηκε αργότερα. Επίσης φαίνεται και η πέργκολα/κιόσκι στη ταράτσα του Ζενίθ, που κατέρρευσε το '78.
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#503286 ωραιος!
προσφατα η Γερολυμπου, στην ομιλια της στο ΤΕΕ για το σχεδιο Εμπραρ, ανεφερε και το ξυρισμα που του κανανε γιατι παταγε πιο εξω απ' την οικοδομικη γραμμη (βλεπε Μεντιτερανε) αλλα δεν θυμαμαι χρονολογια και μερια :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#503318 Εικόνα

Το κοντινοτερο που βρηκα, πρπ 1920-30, η Γαμβεττα φαινεται στο βαθος που διασταυρωνεται με την 25η Μαρτη.