Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#583575 Χώρο έχει και στην αλάνα πίσω από το Ποσειδώνιο. Πες μας μόνο τι ώρα περίπου θα πάτε για να μαζευτούμε! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#583591 Σχολή Δικαστών, στο τέρμα της Μίκρας.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#583592
Zorz έγραψε:Σχολή Δικαστών, στο τέρμα της Μίκρας.



Δίκασες..... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#583613 Στο ψαρολίμανο μετά το νοσοκομείο (πρώην πλέον) Παναγία. Μην πας πολύ αργά, οι ψαράδες έρχονται αξημέρωτα.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#583616
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#583639
ikito έγραψε:Κανένα απόμερο μέρος για να πάω με την κοπελιά παίζει; Δυστυχώς σπίτι δεν υπάρχει και αναγκαζόμαστε να τρέχουμε στις ερημιές. Πηγαίναμε στο δάσος γύρω από το Φιλίππειο αλλά 3 φορές μας έτυχε περιστατικό με ματάκηδες κι έχει φρίξει η δικιά μου γι' αυτό και ψάχνω κανένα άλλο. Πείτε ιδέες


κουκουλα αυτοκινητου. :thumbsup:
Νταλα μεσημερι στη πλατεια της Ν.Σμυρνης ενας γνωστος καποτε. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#583640
dimviii έγραψε:
ikito έγραψε:Κανένα απόμερο μέρος για να πάω με την κοπελιά παίζει; Δυστυχώς σπίτι δεν υπάρχει και αναγκαζόμαστε να τρέχουμε στις ερημιές. Πηγαίναμε στο δάσος γύρω από το Φιλίππειο αλλά 3 φορές μας έτυχε περιστατικό με ματάκηδες κι έχει φρίξει η δικιά μου γι' αυτό και ψάχνω κανένα άλλο. Πείτε ιδέες


κουκουλα αυτοκινητου. :thumbsup:
Νταλα μεσημερι στη πλατεια της Ν.Σμυρνης ενας γνωστος καποτε. :shifty:


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#583666 Για την Σχολή Δικαστών που αναφέρθηκε, εννοούμε το κομμάτι μετά το παρκάκι του Μαϊαμι, ίσια κάτω από το γήπεδο της Μίκρας;
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#583707
axel12p έγραψε:Για την Σχολή Δικαστών που αναφέρθηκε, εννοούμε το κομμάτι μετά το παρκάκι του Μαϊαμι, ίσια κάτω από το γήπεδο της Μίκρας;

Όχι, έχει κόσμο εκεί. Μετά (ανατολικότερα) από το γήπεδο:

https://goo.gl/maps/nFojFxAXnymWqeU69
Άβαταρ μέλους
By alexm
#583732 Παντού έχει ματακηδες. Έχω πετύχει στο Μέγαρο μουσικής, στο άλσος στου κοδρα, στη σχολή δικαστών.

Η το δέχεσαι ότι μπορεί να παιχτεί κάτι τέτοιο η πληρώνεις και πας ξενοδοχείο

.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#583813
axel12p έγραψε:Για την Σχολή Δικαστών που αναφέρθηκε, εννοούμε το κομμάτι μετά το παρκάκι του Μαϊαμι, ίσια κάτω από το γήπεδο της Μίκρας;


Ξέχασες το "...για έναν φίλο μου ρωτάω..." :lol:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#583830 :lol:

Η αλήθεια είναι πως δεν γνώριζα το σημείο που ανέβασε ο Zorz. Εγώ είχα υπόψη μου το λιμανάκι μετά το Μαϊάμι, το οποίο όμως όντως έχει κίνηση.

Εντωμεταξύ πρέπει να υπάρχει οργανωμένο σχέδιο ώστε να πάψει να είναι η Θεσσαλονίκη "ερωτική πόλη". Όσο περνάει ο καιρός αντί να φτιάχνουν τέτοια σημεία, καταστρέφουν και αυτά που έχουμε. Στο Μέγαρο Μουσικής με θέα θάλασσα δεν μπορείς πλέον να πας με το αυτοκίνητο, ενώ με αυτή την έξοδο που έκαναν στον Περιφερειακό για Άγιο Παύλο κατέστρεψαν το καλύτερο ίσως σημείο της πόλης για τέτοια χρήση... :thumbsdown:

Υπογεννητικότητα σου λέει μετά...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#583849 Επειδή όλα όσα λέτε μόνο εισιτήριο δεν κόβουν ( :lol: ), πάρτε και μια πιο ήσυχη καβάντζα, απλά μην το πολυδιαδώσετε :lol: : https://www.google.com/maps/place/%CE%A ... d22.942478
Άβαταρ μέλους
By Morx
#583851
REALZEUS έγραψε:Επειδή όλα όσα λέτε μόνο εισιτήριο δεν κόβουν ( :lol: ), πάρτε και μια πιο ήσυχη καβάντζα, απλά μην το πολυδιαδώσετε :lol: : https://www.google.com/maps/place/%CE%A ... d22.942478

Ωραια καβατζα.
Ξηγιεσαι test drive και αν ειναι καλο, εχεις καβατζα το μονοπετρο και με το 1ο φως φωναζεις εναν ιερεα. :metalo: