Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#488559 Σιγά μην κλείσω τραπέζι και περιμένω 1 ώρα όρθιος για να φάω ''δεκατιανό''. Έλεος :lol: Καλή η μόδα αλλά εδώ είναι λίγο τρεντιά παρατραβηγμένη imo.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#488561
Kon5 έγραψε:Σιγά μην κλείσω τραπέζι και περιμένω 1 ώρα όρθιος για να φάω ''δεκατιανό''. Έλεος Καλή η μόδα αλλά εδώ είναι λίγο τρεντιά παρατραβηγμένη imo.

Πες τα ρε!

Σε λίγο θα κάνουν μόδα το brinner.
(Φέτα με μέλι και βούτυρο το βράδυ)
Άβαταρ μέλους
By vengas
#488689
REALZEUS έγραψε:Ο Καπιταλισμός βασίζεται στην ανθρώπινη βλακεία... :svivhaha:

όπως κατι βλακες που πανε και παιρνουν φιράρι και περιμενουν και ενάμιση χρόνο :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#488697 θεαματικό μάλλον θα είναι, αν θα πιάσει μια κρούστα θα είναι. Ευκαιρία για μια εκδρομή στα πέριξ.

_
πού ειναι το $^#$%*^%#$(^* το κρόσς...
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#488700 Επειδή και χνουδι να ρίξει θα αποκλειστεί η πόλη έχω ολοκαινουριες χιονοκουβερτες!!!!
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#488726
saxon_747 έγραψε:
Kon5 έγραψε:Σιγά μην κλείσω τραπέζι και περιμένω 1 ώρα όρθιος για να φάω ''δεκατιανό''. Έλεος Καλή η μόδα αλλά εδώ είναι λίγο τρεντιά παρατραβηγμένη imo.

Πες τα ρε!

Σε λίγο θα κάνουν μόδα το brinner.
(Φέτα με μέλι και βούτυρο το βράδυ)


Τι, να μην κάνω κράτηση να φάω το γιαουρτάκι με το μέλι μου; Α, και καρύδια για extreme καταστάσεις :shifty:

Δεν πρόκειται να κάνω καμία κράτηση για brunch, το βρίσκω γελοίο. Αν γίνεται της πόρνης τότε μεταβολή και ωραιότατη μπουγατσούλα στο χέρι :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#488731
rocsta έγραψε:@Dimitris_P
Θα χτυπήσεις κανά casperάκι ή είσαι εναλλακτικός στυλ ΕλΝτι (aka La Doze);


Πιο πολύ κλικ μου κάνει το La Doze
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#488740
JimClark έγραψε:θεαματικό μάλλον θα είναι, αν θα πιάσει μια κρούστα θα είναι. Ευκαιρία για μια εκδρομή στα πέριξ.

_
πού ειναι το $^#$%*^%#$(^* το κρόσς...
Παίζει ενδεχόμενο (έστω κ μικρή πιθανότητα) για καλή χιονόστρωση κέντρου? Αν κατάλαβα ψηλά θα γίνει παιχνίδι κ χάθηκε μια ευκαιρία για άσπρη μέρα στην Καλαμαριά όπως πέρυσι. Πάντως ο κρατικός μηχανισμός είναι σε ετοιμότητα .:)
Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#488742 Kάτι να χαζοχαρούμε θα είναι, παρά σαν εκείνο το περσινό
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#488755
JimClark έγραψε:θεαματικό μάλλον θα είναι, αν θα πιάσει μια κρούστα θα είναι. Ευκαιρία για μια εκδρομή στα πέριξ.

_
πού ειναι το $^#$%*^%#$(^* το κρόσς...
Πετροκερασα τωρα ριχνει χιονονερο, με θερμοκρασια 2C.

Sent >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#488840
vengas έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Ο Καπιταλισμός βασίζεται στην ανθρώπινη βλακεία... :svivhaha:

όπως κατι βλακες που πανε και παιρνουν φιράρι και περιμενουν και ενάμιση χρόνο :lol:


Δε νομίζω αυτόν τον ενάμισι χρόνο (παραπάνω για μερικά μοντέλα) να μην έχεις αυτοκίνητο για να μετακινηθείς ή να περιμένεις στο χολ. Ενώ όταν περιμένεις στο "ρεστοράν" σε κόβει η λόρδα!!! :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By alexm
#488844
REALZEUS έγραψε:
vengas έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Ο Καπιταλισμός βασίζεται στην ανθρώπινη βλακεία... :svivhaha:

όπως κατι βλακες που πανε και παιρνουν φιράρι και περιμενουν και ενάμιση χρόνο :lol:


Δε νομίζω αυτόν τον ενάμισι χρόνο (παραπάνω για μερικά μοντέλα) να μην έχεις αυτοκίνητο για να μετακινηθείς ή να περιμένεις στο χολ. Ενώ όταν περιμένεις στο "ρεστοράν" σε κόβει η λόρδα!!! :svivhaha:


Ε πανε παρε απο το περιπτερο κανα κρουασανακι να μην πεινασεις μεχρι να περιμενεις. Τι λογικη ειναι αυτη...


< >