Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#583178 Με καλης αισθητικης ειδοποιητηριο και φυσικα με αρκετο χιουμορ...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#583182 Μπεμπες, τωρα το ειδα. Πισω απο τα μπροστινα καθισματα τρυπητο υφασμα κανει ΣΟΒΑΡΗ δουλεια. Εμενα με πανω απο 6-7 βαθμους δεν καταλαβαινω τιποτα μεχρι τα 80χμ, αντε να βαζω ενα κλικ θερμανση στα ποδια. Στα πισω προσκεφαλα δεν ξερω αν θα δουλευει το ιδιο καλα. Πλεξι εχω αγορασει και κοψει σε ξυλουργειο οποτε χρειαστηκα. Ομως θα φοβομουν τα περι ασφαλειας και θα επαιρνα ενα βιομηχανικο, να στερεωνεται σωστα.


< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#583205
gianik έγραψε:Βασικα ,τους πιανεις κ στελνεις το λογαριασμο για τα εξοδα αποκαταστασης στον πλούσιο μπαμπα.... :rtfm:


εγω παλι θα του εκοβα το δαχτυλο που παταει το γαμημενο σπρει. Ετσι του αφαιρεις την δυνατοτητα και οι υπολοιποι θα το σκεφτουν λιγο παραπανω προτου επιχειρησουν κατι αναλογο.

Εχω κουραστει να βλεπω να καταστρεφουν δημοσια και ιδιωτικη περιουσια κατ αυτον τον τροπο.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#583214 Σε λίγο θα μας πεις ότι πρέπει να επαναφέρουν και την θανατική ποινή :shifty

Άσε τα παιδιά να εκφραστούν! Επίσης έτσι κινειται και η αγορά. Έχει δουλειά για τις εταιρείες καθαρισμού, έχει δουλειά για τους δημοσιογράφους κτλ.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#583215 Και γιατί "πλούσιο μπαμπά".
Έχουμε κάποιο spray racism?
Τα φτωχαδάκια δεν έχουν δικαίωμα κάνουν φσιτ;

:lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#583222
corsair έγραψε:
gianik έγραψε:Βασικα ,τους πιανεις κ στελνεις το λογαριασμο για τα εξοδα αποκαταστασης στον πλούσιο μπαμπα.... :rtfm:


εγω παλι θα του εκοβα το δαχτυλο που παταει το γαμημενο σπρει. Ετσι του αφαιρεις την δυνατοτητα και οι υπολοιποι θα το σκεφτουν λιγο παραπανω προτου επιχειρησουν κατι αναλογο.

Εχω κουραστει να βλεπω να καταστρεφουν δημοσια και ιδιωτικη περιουσια κατ αυτον τον τροπο.



:rant: :rant: :rant:
ότι σου είπε κ ο Vasilis από κάτω...
Ασε τα παιδιά να εκφραστούν... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#583347
vasilis έγραψε:Σε λίγο θα μας πεις ότι πρέπει να επαναφέρουν και την θανατική ποινή :shifty

Άσε τα παιδιά να εκφραστούν! Επίσης έτσι κινειται και η αγορά. Έχει δουλειά για τις εταιρείες καθαρισμού, έχει δουλειά για τους δημοσιογράφους κτλ.


πουλαμε και κανα σπρειΤ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#583377
gianik έγραψε:https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/thessaloniki-agnorista-ta-olokainourgia-vagonia-tou-metro-tous-epiasan-ston-ypno-pics/2783520/


:metalo:

Εικόνα

:(

Λίγο παλιό το βίντεο, αλλά εδώ δείχνει πώς προσπαθούν να αντιμετωπίσουν το ίδιο φαινόμενο στο Λονδίνο:

Άβαταρ μέλους
By cosneo
#583379 Με έναν μόνο φύλακα στην εισοδο σε όλη εκείνη την εγκατάσταση πάλι καλά που δεν το σηκωσαν να το πάρουν...
Άβαταρ μέλους
By ikito
#583528 Κανένα απόμερο μέρος για να πάω με την κοπελιά παίζει; Δυστυχώς σπίτι δεν υπάρχει και αναγκαζόμαστε να τρέχουμε στις ερημιές. Πηγαίναμε στο δάσος γύρω από το Φιλίππειο αλλά 3 φορές μας έτυχε περιστατικό με ματάκηδες κι έχει φρίξει η δικιά μου γι' αυτό και ψάχνω κανένα άλλο. Πείτε ιδέες
Άβαταρ μέλους
By drdino
#583530 Το αμαξοστάσιο με τα βαγόνια πιο πάνω φαίνεται κατάλληλο :lol:
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#583541 στο βασιλικο θεατρο, αλλά πρόσεξε γιατι πολλοί έχουν φύγει στη θάλασσα με αφημένο χειρόφρενο
Άβαταρ μέλους
By gianik
#583544 Δίνεις 20 ευρώ κ πας σαν κύριος σε ξενοδοχείο...

.