Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#546863 90€ βγαίνει. Το θέλω μόνο για 1 ημέρα.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#546921 Για να χωρέσω το στρώμα μάλλον χρειάζομαι το sprinter. Αλλά και πάλι 68€ είναι μια χαρά.

Ευχαριστώ. :)
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#548085 @@ Βροντόσαυρου©....
H Fend για μεταφορές έχει μόνο ένα opel combo.... Δεν παίρνω ένα αγρότη από το χωριό καλύτερα;;; Περισσότερα χωράει....
Τα vito είναι 7θέσια, δεν είναι για μεταφορά αντικειμένων. Οργάνωση ψιλογιατονπεο γενικότερα....

Οπότε hertz με αναμονή για ένα transit στα 90€ ή avis vivaro στα 105€ και κάτι ψιλά....
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#549223 Όπου αλλού έχουν μπει πάντως έχουν παραμείνει. Στην Ερμού πρέπει να κλείνουν 3ετία. Αφού έτσι καταλαβαίνει ο Έλληνας, καλά κάνουν.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#549229 Στην οποία Αγ. Δημητρίου έχω δει σε παρκαρισμένο το απίστευτο χαρτί:

ΠΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
Δεν είμαι παρκαρισμένος σε θέση κατοίκου ή πληρωμένης στάθμευσης, αλλά σε παράνομη θέση.Παρακαλώ μη με γράψετε. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#549475 Παρευρέθην σε άσχετη εκδήλωση προ δεκαημέρου στο (νέο) δημαρχείο Θεσ/νίκης, το οποίο πρώτη φορά είδα από κοντά και με άρεζε :lol: ...
Ακόμα πιο ωραία ήταν η τιμή για 5-6 ώρες πάρκινγκ στο υπόγειο του κτιρίου (κάτω από 6€ νομίζω :oops: ), αλλά πέριξ του δημαρχείου γινόταν της μουρλής από τους (ανενόχλητα και απίστευτα) παράνομους παρκαρισμένους όπου λάχει :rant: !!
Άβαταρ μέλους
By bebes
#549476
popolaros έγραψε:https://seleo.gr/thessalonikh/284742-tha-exafanisw-ta-pasalakia-desmeysh-p-pswmiadh

ας του βρει καποιος μια γκομενα τον γεροξεκουτη.....

ελεος επιτελους

ελεος.

Λογικό να το λέει αυτο ο Πανίκας, αφου όλη μερα τάτσι μίτσι κότσι με τους εμπόρους είναι.
Θα τους πει αυτό που θέλουν να ακούσουν. :thumbsdown:

Αλήθεια, υπαρχει περίπτωση να τον μπουζουριάσουνε μέσα αυτόν;
Εστω για λίγο, όπως τον "φτερωτό"