Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#486843
vasilis έγραψε:
kostis20 έγραψε:
vasilis έγραψε:Έχουμε προτάσεις για μαγαζί οπτικών στο κέντρο ή δυτικά;

Στην Αριστοτέλους βολεύει?

Κέντρο δεν ειναι αν θυμάμαι καλα;
kyr80 έγραψε:Πας για maui jim καρφί.... Ο Ανδρεάδης έχει.

Αυτός που είναι Τσιμισκή με Π.Μελά; στο on line κατάστημα δεν το βλέπω :hmmm:

http://www.andreadis-optical.gr/el/καταστήματα.html
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#487015 vasilis όλοι (άντε καλά, πολλοί) οι οφθαλμίατροι της πόλης προτείνουν τον Αγγελόπουλο. Είναι Αριστοτέλους 12 νομίζω στον 1ο όροφο. Δεν υπάρχει περίπτωση να μη βρεις αυτό που θέλεις στην τιμή που θέλεις. Ούτε βιτρίνα πληρώνεις ούτε διαφήμιση ούτε λούσα. Βουρ.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#487053
Corto Maltese έγραψε:vasilis όλοι (άντε καλά, πολλοί) οι οφθαλμίατροι της πόλης προτείνουν τον Αγγελόπουλο. Είναι Αριστοτέλους 12 νομίζω στον 1ο όροφο. Δεν υπάρχει περίπτωση να μη βρεις αυτό που θέλεις στην τιμή που θέλεις. Ούτε βιτρίνα πληρώνεις ούτε διαφήμιση ούτε λούσα. Βουρ.
+1

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#487080 Corto διάβασα ότι θα δώσουν παραπάνω θέσεις σε μονίμους.
Πάντως 3ήμερο παρότι έφυγε κόσμος αρκετός δεν έβρισκες άδεια θέση.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#487172 Αφού είναι ελέυθερο. Τις καθημερινές, αν δεν παρκάρω απέναντι από το σπίτι μου (για να το βλέπω καλύτερα :lol: ) τσατίζομαι.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#487579
Corto Maltese έγραψε:Τις καθημερινές, αν δεν παρκάρω απέναντι από το σπίτι μου (για να το βλέπω καλύτερα :lol: ) τσατίζομαι.

Βρε μπαγάσα βρίσκεις απέναντι από το σπίτι σου? :s_shout
Θ1 είσαι? Πάντως κάτω από 40 λεπτό με τπτ για να βρω. Άστα να πάνε.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#487816 Θ2, Πειραματικό. Χθες ήμουν άτυχος βρήκα από κάτω και στη διπλανή πολυκατοικία και πρέπει να τεντώνομαι για να το δω :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#487892
Corto Maltese έγραψε:Θ2, Πειραματικό. Χθες ήμουν άτυχος βρήκα από κάτω και στη διπλανή πολυκατοικία και πρέπει να τεντώνομαι για να το δω :s_tongue

Μην το πεις ούτε του παπά :lol: Προφανώς η κατάσταση στην Θ2 είναι καλύτερη. Εμείς στη Θ1 το πάμε νταχτιρντί :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By lemon3
#488013 Θα πάω να κάνω μούφα ενοικιαστήριο να πάρω το σηματάκι, και θα αμολάω τον κουβά μου με ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ στις θέσεις των μονίμων, έτσι για σπάσιμο :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#488031
Dimitris_P έγραψε:Για brunch πού πάμε;


Estrella

Η ομελέτα με πατάτα, μπείκον, γραβιέρα και τρούφα γαμεί όπως και η βάφλα-τσουρέκι με 3 είδη σοκολάτας και κρέμα ταχίνι :eat: