Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#524068 Όταν φυσάει βορειοδυτικός άνεμος που πάμε στο 2ο πόδι Χαλκιδικής για να είναι ήρεμα τα νερά; Καλαμίτσι; με παιδί!


< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#524071
Geo f1 έγραψε:19/07/2003

Αρμνενιστης πρωτη φορα κάμπινγκ

Και να παιζει Νινο σαν ναυαγοι στο μπιτσομπαρο...Με μια ωραια ηρεμια..

Bonus
Πιτσα οβελιξ με μελλισες πολλες στο τραπεζι και μετα επισκεψη τουαλετα γιατι στο κάμπινγκ δεν...

15 χρονια :(
Η παρακμή που θέλω να ξεχάσω...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#524073 Για μια μερα ηταν πολύ ομορφα. Παραπανω δεν ξερω αν θα μου αρεσε.
Εξαλλου τοτε ημασταν και πιο νεοι.. :(
Μετα πηγαμε σε μια τεραστια παραλια με αμμουδια στο 2ο ποδι.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#524075
PeterPan έγραψε:Όταν φυσάει βορειοδυτικός άνεμος που πάμε στο 2ο πόδι Χαλκιδικής για να είναι ήρεμα τα νερά; Καλαμίτσι; με παιδί!


< >

Για παιδί ιδανική είναι η κληματαριά στη Συκιά. Απλά το έχουν παραχέσει με τα μπιτσόμπαρα είναι καμιά πεντε έξι σε μικρή αναλογικά παραλία.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#524097 Γιατρε σημερα εχει τοσο αερα που δε γλιτωνεις... παντου λιγο πολυ τα ιδια θα ειναι
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#524162
NiTse έγραψε:
PeterPan έγραψε:Όταν φυσάει βορειοδυτικός άνεμος που πάμε στο 2ο πόδι Χαλκιδικής για να είναι ήρεμα τα νερά; Καλαμίτσι; με παιδί!


< >

Για παιδί ιδανική είναι η κληματαριά στη Συκιά. Απλά το έχουν παραχέσει με τα μπιτσόμπαρα είναι καμιά πεντε έξι σε μικρή αναλογικά παραλία.
ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία .
Δεν πήγαμε σήμερα, αλλά θα το έχω υπόψιν!


< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#524240 Και χθες στον παιδοτοπο στο αβενιου ειδα τον Νινο...Καρμα

Geo f1 έγραψε:19/07/2003

Αρμνενιστης πρωτη φορα κάμπινγκ

Και να παιζει Νινο σαν ναυαγοι στο μπιτσομπαρο...Με μια ωραια ηρεμια..

Bonus
Πιτσα οβελιξ με μελλισες πολλες στο τραπεζι και μετα επισκεψη τουαλετα γιατι στο κάμπινγκ δεν...

15 χρονια :(
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#524251 Αλλαγή δικτύου της ΔΕΗ στα Φλογητα με καθημερινές τουλάχιστον 3ωρες διακοπές. Σήμερα τους προέκυψε και βλάβη και ήδη πέρασαν το 4ωρο....
Έργα αποχέτευσης και σύνδεσης με βιολογικό με τουλάχιστον δύο με τρεις φορές την ημέρα διακοπή νερού.
Ασφαλτοστρωσεις σε πολλά σημεία εντός και εκτός των γύρω χωριών. Λακουβες, θορυβος και σκόνη το μενού...
Τα έργα καλά κρατούν αλλά όχι τον χειμώνα που δεν κυκλοφορεί ούτε αδέσποτο.
Κάθε χρόνο το ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ τα ίδια...

ΥΓ. Πρόλαβα και πήρα το φρέντο μου!
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#524255 Τόσα χρόνια επιβεβαιώνω την εξέλιξη και την ανάπτυξη αυτού του αγιου ιστορικού τόπου! ;)
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#526562 Κάρτες μόνιμων κατοίκων στο Ε' Δημοτικό Διαμέρισμα

Νομίζω αυτό είναι χρήσιμο να το δούμε εδώ, αν και έπαιξε σαν είδηση στα site που ασχολούνται με τα τοπικά νέα.

Θα με ενδιέφερε να δω το ποσοστό των θέσεων επισκεπτών σε μια περιοχή που έχει σοβαρό πρόβλημα έλλειψης θέσεων και είναι αρκετά πυκνοκατοικημένη.