Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#492957 Για να τροφοδοτήσω λίγο νήμα...
ξέρουμε από πού στο χωριό μας μπορώ να βρω αυτοκόλλητες μεμβράνες για τζάμια, στυλ αμμοβολής;
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#495589
ArrowsFA1 έγραψε:Για να τροφοδοτήσω λίγο νήμα...
ξέρουμε από πού στο χωριό μας μπορώ να βρω αυτοκόλλητες μεμβράνες για τζάμια, στυλ αμμοβολής;


Τι θέλεις να κανεις ;
Ψάχνεις κάποιον επαγγελματία να τα περάσει ή κάποιον να αγοράσεις μεμεβρανες κ να τοποθετήσεις μόνος σου ;
Σε κάποιον με τζαμια αν πας θα σε εξυπηρετήσει .
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#495593
vagmag έγραψε:
JasonLouk έγραψε:http://www.autofestival.gr/

Ψήνει κανείς?


Εγώ αλλα το είδα αργά ....
Είναι και το επόμενο ΣΚ+Παρασκευή απόγευμα.

Εγω μάλλον θα περάσω καμιά βόλτα κάποια στιγμή.

< >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#495594
JasonLouk έγραψε:
vagmag έγραψε:
JasonLouk έγραψε:http://www.autofestival.gr/

Ψήνει κανείς?


Εγώ αλλα το είδα αργά ....
Είναι και το επόμενο ΣΚ+Παρασκευή απόγευμα.

Εγω μάλλον θα περάσω καμιά βόλτα κάποια στιγμή.

< >


Ίσως για Σάββατο πρωί - μεσημέρι .
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#495599
vagmag έγραψε:
ArrowsFA1 έγραψε:Για να τροφοδοτήσω λίγο νήμα...
ξέρουμε από πού στο χωριό μας μπορώ να βρω αυτοκόλλητες μεμβράνες για τζάμια, στυλ αμμοβολής;


Τι θέλεις να κανεις ;
Ψάχνεις κάποιον επαγγελματία να τα περάσει ή κάποιον να αγοράσεις μεμεβρανες κ να τοποθετήσεις μόνος σου ;
Σε κάποιον με τζαμια αν πας θα σε εξυπηρετήσει .

Και τα δυο, αναλόγως την εφαρμογή. Βρήκα κάποιους τελικά, κοντά στο λιμάνι.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#495609
REALZEUS έγραψε:Θα πάμε το άλλο ΣΚ με cosneo και άλλους. :roll:


Ε να πάμε παρέα να τρολαρεις άμεσα οχι μέσω πληκτρολογίου ... χαχαχα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#495645 Σε έχω προσκαλέσει πολλές φορές στις συναντήσεις, οπότε μάλλον δεν έχω πρόβλημα. Κι αυτήν την φορά ευπρόσδεκτος είσαι! :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#495656
REALZEUS έγραψε:Σε έχω προσκαλέσει πολλές φορές στις συναντήσεις, οπότε μάλλον δεν έχω πρόβλημα. Κι αυτήν την φορά ευπρόσδεκτος είσαι! :s_howdy


Δεν είπα εγώ οτι δεν με εχεις προσκαλέσει .
Τυγχάνει να βρίσκεστε παρασκευές απόγευμα βραδυ , που εργάζομαι ή ταξιδεύω . Κάποια στιγμή θα ταιριάξει .
Όπως σε κάλεσα κ εγώ κ σου έστειλα κ το τηλ μου .
Αυτο δε σημαίνει οτι με τον τροπο που γράφεις , απευθύνεσαι , χλευάζεις , τρολαρεις κλπ θα αισθανθώ όμορφα κ θα ανυπομονώ να σε γνωρίσω .

Να εισαι καλα πάντως .
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#498105 Παίδες τρελή βρωμιά και απλυσιά με τη διακοπή νερού. Και πάμε λέει για αποκατάσταση Παρασκευή! Ζέχνουμε σαν την στάνη του g :x :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#498109 ειναι κάτι στιγμες που προσκυνώ συγχωρεμένη μάνα, που στο σπίτι έβαλε αποταμμιευτήρα κάπου 200 λίτρα δίπλα στο θερμοσίφωνο :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#498117
Kon5 έγραψε:Παίδες τρελή βρωμιά και απλυσιά με τη διακοπή νερού. Και πάμε λέει για αποκατάσταση Παρασκευή! Ζέχνουμε σαν την στάνη του g :x :lipsealed:



Σε χάλαγε η Καλαμαριά... δεν ηθελες premiumοσυνη έλεγες... Παίρνεις αυτο που πάντα ήθελες. Μην κλαιγεσαι τώρα. :shifty: