Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#488040 Εχει ερθει και στην Αθηνα αυτο. Δοκιμασα πατατες με μπεικον (μες τη λαδιλα αλλα πολυ καλο)
Burger συμπαθητικο
nesquick pancakes τελειο.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#488091
dimik έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Για brunch πού πάμε;


Estrella

Η ομελέτα με πατάτα, μπείκον, γραβιέρα και τρούφα γαμεί όπως και η βάφλα-τσουρέκι με 3 είδη σοκολάτας και κρέμα ταχίνι :eat:


Κατάλαβα ποιό λες. Μια άλλη φορά περνάγαμε από εκεί και γινόταν της καριόλας. Και τα pancakes φαίνονταν :eat: :eat: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#488103
Focusman91 έγραψε:Εχει ερθει και στην Αθηνα αυτο. Δοκιμασα πατατες με μπεικον (μες τη λαδιλα αλλα πολυ καλο)
Burger συμπαθητικο
nesquick pancakes τελειο.



Αυτά τα pancakes είναι πραγματικά πνιγμένα στην σοκολάτα, ακόμα κι εγώ δεν την παλεύω.

Γενικά έχει κάνει τρελό άνοιγμα σε μαγαζιά σε Ελλάδα και Κύπρο.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#488126
lemon3 έγραψε:Θα πάω να κάνω μούφα ενοικιαστήριο να πάρω το σηματάκι, και θα αμολάω τον κουβά μου με ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ στις θέσεις των μονίμων, έτσι για σπάσιμο :lol:

Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι οι μόνιμοι κάτοικοι κέντρου έχουν πινακίδες Θεσσαλονίκης; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#488191
dimik έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Για brunch πού πάμε;


Estrella

Η ομελέτα με πατάτα, μπείκον, γραβιέρα και τρούφα γαμεί όπως και η βάφλα-τσουρέκι με 3 είδη σοκολάτας και κρέμα ταχίνι :eat:
Ή gellisimo στην Προξένου για μεγαλύτερη ποσότητα. be* παίζει επίσης. Έργον δεν είναι καθόλου vfm και μιεχ γευστικά.



< >
Άβαταρ μέλους
By lemon3
#488520
Corto Maltese έγραψε:
lemon3 έγραψε:Θα πάω να κάνω μούφα ενοικιαστήριο να πάρω το σηματάκι, και θα αμολάω τον κουβά μου με ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ στις θέσεις των μονίμων, έτσι για σπάσιμο :lol:

Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι οι μόνιμοι κάτοικοι κέντρου έχουν πινακίδες Θεσσαλονίκης; :hmmm:



Το λέει ο μπάμπης ο σουγιάς :roll:

Αστειευόμενος το είπα, για να γίνει κουβέντα. Απλά φαντάστηκα τη μούρη ξινισμένου κατοίκου του κέντρου που του έχει φάει τη θέση βρωμερός χωριάτης :)

Kon5 έγραψε:Βασικά δεν έλαβες υπόψη ότι δεν πρόκειται να βρεις να παρκάρεις :lol:


Τώρα κολλάς σε λεπτομέρειες :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#488538
rocsta έγραψε:@Dimitris_P
Θα χτυπήσεις κανά casperάκι ή είσαι εναλλακτικός στυλ ΕλΝτι (aka La Doze);
Δεν είμαι σπίτι για να ψάξω τα γραφόμενα, τι εννοείς; Τι είναι αυτά;