Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#200348
QsisVTS έγραψε:...
οι στόχοι όμως είναι κάτι μεταβαλλόμενο στο οποίο πρέπει να προσαρμόζεσαι οπότε δε το περιορίζω σε συγκεκριμένο άμεσο χρονικό διάστημα

οι μακροπρόθεσμοι στόχοι είναι το ζητούμενο, οι οποίοι σαν "παζλ" ενώνονται από τους μικρούς και τελικά οδηγείσαι κάπου που ίσως δεν περίμενες κιόλας..


Νομίζω ότι οι βασικοί στόχοι δε μεταβάλλονται και τόσο συχνά, με την προϋπόθεση ότι μιλάμε για long term στόχους όχι της εβδομάδας.
Βλέπω τι είχα βάλει πχ από το 2010 και μετά, αν και υπηρχαν διαφοροποιήσεις, βλέπω μια κλιμάκωση η οποία οδήγησε στο να φύγουμε έξω το 13-->14 , κατι που κάλυψε σχεδόν όλες τις επαγγελματικές και οικονομικές ανησυχίες. Αν δεν είχε συμβεί, εκτιμώ ότι παραλλαγές αυτών θα ήταν στη λίστα μου και για το 2016.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#200354 Α ρε Qsis με αυτή τη συνήθεια να γράφεις 3 λέξεις και μετά στο εντιτ να προσθέτεις άλλες 2 σελίδες κείμενο :lol:

Ευτυχώς που υπάρχουν και τα quotes και καταλαβαίνω ότι κάτι άλλαξε :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#200358 ναι ίσως πρέπει να βάλω στόχο να αλλάξω και αυτό το αρνητικό μου μιας και το κάνω εδώ και τουλάχιστον 8 χρόνια :lol:

που να δεις όταν στέλνω mail και μετά από λίγο θυμάμαι ότι κάτι ξέχασα :tomato:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#200367
Anonymous Founder έγραψε:Κ...-Νέα, όμορφη, με ωραίο κώλο, και ακόρεστη όρεξη για σεξ.
...Απ' ολα τα παραπάνω ο μόνος στόχος που είναι απαραίτητος, είναι ο πρώτος (και πρέπει να γίνει και άμεσα...). Τα υπόλοιπα είναι δευτεροτριτεύοντα. Είμαι μια χαρά όπως είμαι. Και θα είμαι το ίδιο μια χαρά και του χρόνου τέτοιο καιρό.
Φαίνεται ότι ξέρεις τι θέλεις, εφήμερη σχέση. Είσαι τυχερός, γεμάτος ο τόπος, οι περισσότερες πόρνες κάπως έτσι είναι, νέες, όμορφες, με ωραίο κώλο και όρεξη για σέξ.
Αν και υπάρχει περίπτωση να ψάχνεις για κάπως πιο σοβαρή σχέση οπότε δεν έχεις καμία ελπίδα γιατί απλά εσύ δεν είσαι σοβαρός... και αυτές το ξέρουν. Εκτός αν καταλαβαίνεις ότι ίσως θα έπρεπε να προσθέσεις και κάποια άλλα στοιχεία που για σοβαρή μακροχρόνια σχέση θα έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω. Κάντο.
Και βέβεια πρόσεχε τι εύχεσαι μπορεί να σου τύχει. Πχ η νέα με τον ωραίο κώλο δεν θα είναι πάντα νέα και το ίδιο και ο κώλος της. Επειδή όμως η ακόρεστη όρεξη για σεξ δεν μειώνεται απαραίτητα με την ηλικία μετά από λίγα χρόνια θα έχεις μια όχι τόσο νέα, με μεγάλο κρεμάμενο κώλο που θα κοιτάζει απεγνωσμένα για το σεξ που εσύ δεν θα θέλεις/μπορείς να την προσφέρεις. Κέρατο ή διαζύγιο και μετά φυσικά θα πρέπει να πληρώνεις και διατροφή.... άσε αν αυτό το άτομο έχει γίνει μάνα των παιδιών σου (με τα κριτήρια που έθεσες) πως θα σου βγούνε τα παιδιά.
Σε παρακαλώ να αναθεωρήσεις, μπορείς και σου αξίζει καλύτερα. Αρκεί να κοιτάς εκεί που πρέπει, οι περισσότεροι γενικά χάνουμε πολύ χρόνο κοιτώντας για λάθος πράματα... :)
Άβαταρ μέλους
By IKE
#200368
sknipper έγραψε:οι περισσότερες πόρνες κάπως έτσι είναι, νέες, όμορφες, με ωραίο κώλο και όρεξη για σέξ.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By IKE
#200375 ΟΛΕΣ
Άβαταρ μέλους
By dimik
#200376 Πάντως κοπέλα που ψάχνει χορηγό χωρίς ωραίο κώλο και όρεξη για σεξ είναι καταδικασμενη να αποτύχει. Αν εκτός από ωραίο κώλο και όρεξη για σεξ είναι και οικονομικά ανεξάρτητη οπότε εννοείται ότι θα ψάξει φατσονι με όλο το πακέτο χρήμα + κοιλιακούς για να τριβει την παρμεζανα + μυαλό. Από εκεί και πέρα ο καθένας διαλέγει και παίρνει ανάλογα τα γούστα και τα εφόδια που έχει.

< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#200384 δεν έχουν όλοι τους δικούς σου στόχους μεσιέ... :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#200393 Ο καθένας είναι χαρούμενος με διαφορετικά πράγματα, δεν υπάρχει κάποιο κακό σε αυτό

Κακή είναι μόνο η εξαπάτηση σε ο,τι αφορά τις προσωπικές σχέσεις μαζί βέβαια με το να παραβλέπεις ενώ γνωρίζεις φρικτά μειονέκτημα του άλλου

Αν τα πράγματα είναι ξηγημένα δεν υπάρχει θέμα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#200394 Αυτό που μάλλον εννοεί ο sknipper είναι ότι θα πρέπει να κοιτάμε και άλλα πράγματα σε μια γυναίκα και όχι μόνο την εμφάνιση εφόσον ψάχνουμε για κάτι σοβαρό.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#200400
panos2171 έγραψε:Αυτό που μάλλον εννοεί ο sknipper είναι ότι θα πρέπει να κοιτάμε και άλλα πράγματα σε μια γυναίκα και όχι μόνο την εμφάνιση εφόσον ψάχνουμε για κάτι σοβαρό.


Σίγουρα αλλά μία ΚΩΛΑΡΑ είναι πάντα εκτιμητέα.
Διαδραματίζει το ρόλο του αγχολυτικού.
Όπως όταν γυρίζεις σπίτι και χαϊδεύεις το κατοικίδιο.