Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#400671 86.7 κιλά
Εικόνα

54.8% νερό
Εικόνα

24.9% λίπος
Εικόνα

25.6 δείκτης μάζας σώματος (BMI)
Εικόνα

Σε 15 μέρες γυμναστηρίου.
Ξεκίνησα από τα 90 κιλά, 27% λιπος.
Ηλικία 32, ύψος 184cm.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#400674 Μαλακιες λεει. Σιγα μην εχεις 25% λιπος. Γενικώς αυτές οι ζυγαριές που τα κάνουν όλα και συμφέρουν είναι για τον πέοντα. Αξίζουν μόνο για να έχεις μία τάξη μεγέθους των διαφορών. Τα απόλυτα νούμερα είναι εντελώς λάθος.

<+
Άβαταρ μέλους
By JBT
#400724 κάποιος φότομπομπερ έβαλε τους αριθμούς ανάποδα
Άβαταρ μέλους
By italakias
#400759 Μπουσο κατι πρεπει να κανεις με την κορμοστασια.
Βλεπω εχεις και αδυναμες γαμπες και γενικοτερα δειχνεις σαν τσουβαλι που στεκεται ορθιο.

Ξεκινα τρεξιματακι και στο γυμναστηριο κανε σκουωτ ,μονοζυγο και τιποτα αλλο.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#401119 Φαγητό πριν από γυμναστική, έχει όλες τις αμέτρητες θερμίδες που χρειάζομαι άμεσα και δε με βαραίνει

Μέχρι τις 7 θα έχω όλη την ενέργεια διαθέσιμη και ίσως πάρω και προληπτικούς ηλεκτρολύτες

Το βράδυ γιαουρταρες

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#401123 ναι είναι πολύ καλό, αλλά το ρύζι συγκεκριμένα εγώ θα το κάψω τα μεσάνυχτα αν το φάω τώρα, το έχω δοκιμάσει και είμαι πτώμα

θέλω φουλ λιπαρή σκουπιδίλα για να κουραστώ λίγο και να μην καταρρεύσω

και η αδερφή μου που είναι τέρας με πατάτες παίρνει ενέργεια :lol: εγώ σκέψου τις σιχαίνομαι τις τηγανιτές πατάτες μόνο στη συγκεκριμένη περίπτωση τις τρώω

if it works, don't fix it δε θα πειραματιστώ με κάτι άλλο προς το παρόν κλαμπάρα ftw

αν λέω αν ήθελα να μειώσω βάρος τότε σίγουρα θα έπρεπε να φάω κάτι άλλο, αλλά δε θέλω

το βράδυ θα φάω υγιεινά πάντως
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#401132 μετά από 10+ ώρες στο πόδι βάλε και τα υπόλοιπα πήγαινε έλα, είναι αρκετά άσχημο να σε αφήνει και το σώμα σου

έχεις ήδη χάσει μεγάλο μέρος της ψυχής σου.. άμα αρχίσουν και οι ζαλάδες από έλλειψη ενέργειας ή αφυδάτωση φιλάκια πας και κάθεσαι σε μια γωνιά και χάνεις το χρόνο σου..

σάββατα που είμαι από ύπνο απευθείας τρώω πολύ πιο χαλαρά το πρωί

υπάρχει και η λυση της συμπλήρωσης βέβαια, αλλά δεν είμαι για συμπλήρωση.. δε μου αρέσει