Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#453645 σήμερα δεν πάω (και μάλλον ούτε άυριο) για πέμπτη λέω, μη χαθεί όλη η βδομάδα

πάντως δεν διαπεράστηκε τελείως το δέρμα μου
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#453662 Διαβαζα και εγω για κοψιμο πανω απο το μισο δερμα και ελεγα, πωωω θα γεμισε ο τοπος αιματα.

Ειδα την φωτο και...

σιγα τα αιματα Κιουση, σαν κοριτσακι κανεις :s_tongue :s_tongue για μια γρατζουνια :s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#453666 Τη βγάζεις- δε τη βγάζεις τη μέρα.... :lol: :lol:
Μην κάνεις λαβές σήμερα, και αύριο κάνε ότι θες. Ακόμα και αν τρέξει λίγο αίμα στα @@ σου.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#453670
QsisVTS έγραψε:εντάξει είμαι φλώρος το παραδέχομαι, άρα το δένω καλά και πάω;

Δεστο καλα, γαζα κατω, βαμβακι, επιδεσμος. Πιθανο να ανοιξει αν κανεις ταρζανια.
Προσοχη μονο να το δεσεις με ανοιχτη την παλαμη.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#453672 θα πάω στο φαρμακοτρίφτη μου που έχω εδώ στη δουλειά και θα με φτιάξει, υπάρχουν γερές αυτοκόλλητες γάζες έχω δει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#453679 ΤΙ ΦΛΩΡΙΕΣ ΕΊΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ :omg:
Κιουση πετάξου απέναντι στο μίνι μάρκετ, πάρε 3 μπουκαλάκια μαυροδαφνη, δάγκωσε ένα βιβλίο εσόδων εξόδων και πάτα το με το συρραπτικο
Για να μην σε βάλω να κάψεις κάνα Bic και να αλειψεις την πληγή με το μελάνι. :rtfm:

ΤΕΛΕΊΩΝΕ
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#453976 Δεν είδα κανένα post για Μαραθώνιο, τι στο καλό, μόνος μου κατέβηκα; Εκτός κι αν υπάρχει άλλο εξειδικευμένο τοπικό.
Πρώτος μου Μαραθώνιος, λοιπόν, δεν ξετρελάθηκα με τη διαδρομή, εμπειρία συγκινητική, κλπ, κλπ. Επίδοση εντός στόχων μου (<5 ώρες). Θετικό ότι ξημερώνοντας 2η μέρα μετά, τα πιασίματα υποχωρούν θεαματικά. Πάει κι αυτό..

Αν και νομίζω η απόσταση του Ημιμαραθωνίου μου ταιριάζει καλύτερα, λέω να καθιερώσω 1 Μαραθώνιο κάθε χρόνο. Καλά να είμαστε βέβαια.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#453980 τελικά μια χαρά πήγε χθες τζάμπα ανησυχούσα

άφησα και το βράδυ την πληγή να αεριστεί, μια χαρά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#454696 τωρα που θα μπει ο g θα δεις τι θα παρεις.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#454721
JarnoT έγραψε:Δεν είδα κανένα post για Μαραθώνιο, τι στο καλό, μόνος μου κατέβηκα; Εκτός κι αν υπάρχει άλλο εξειδικευμένο τοπικό.
Πρώτος μου Μαραθώνιος, λοιπόν, δεν ξετρελάθηκα με τη διαδρομή, εμπειρία συγκινητική, κλπ, κλπ. Επίδοση εντός στόχων μου (<5 ώρες). Θετικό ότι ξημερώνοντας 2η μέρα μετά, τα πιασίματα υποχωρούν θεαματικά. Πάει κι αυτό..

Αν και νομίζω η απόσταση του Ημιμαραθωνίου μου ταιριάζει καλύτερα, λέω να καθιερώσω 1 Μαραθώνιο κάθε χρόνο. Καλά να είμαστε βέβαια.


Δεν κατέβηκα σε καμία διαδρομή. Του χρόνου στη 10άρα, παραπάνω δεν είναι του γούστου μου :vava: