Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#500866
REALZEUS έγραψε:
trident1971 έγραψε:Εννοειται. No one runs faster than Mr. 9mm


I see you Mr. 9mm, and I raise you with my Mr. 0.45''. :lol:


Εσυ και ο Κουφοντινας :lipsealed:

sargus έγραψε:Πουτ μαι μανευ γουιθ Μιστερ Ρεαλζους πουρφαβορ!!

Πέρα απ΄την πλάκα φίλτατε, είναι όντως και πιο γρήγορη σφαίρα η των 0,45΄΄ από εκείνη των 9mm;


Αμα την αρπαξεις τι σημασια εχει η ταχυτητα :(
Μακρια απο εμας :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#500870 Η το τοπικουλι θα μετονομαστεί σε 'περι γαματοσυνης, μαγκιας-κλανιας-εξατμισης και κώλου φινιστρινι' η σταματήστε να γράφετε μπούρδες.
:)
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#500874
trident1971 έγραψε:Αμα την αρπαξεις τι σημασια εχει η ταχυτητα
Μακρια απο εμας


Αρκετή σημασία έχει. Όταν διαφώνησα με μια 0.45", μάλλον με κέρδισε. Στο 424 μου είπαν ότι για χιλιοστά ζω και περπατάω... Αν ήταν 9άρα θα είχα μικρότερο πρόβλημα. Ευτυχώς ήταν εξοστρακισμός. Αλλιώς δεν θα ζούσα... :s_bye

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#500889
EDDIE_147 έγραψε:Η το τοπικουλι θα μετονομαστεί σε 'περι γαματοσυνης, μαγκιας-κλανιας-εξατμισης και κώλου φινιστρινι' η σταματήστε να γράφετε μπούρδες.
:)


Καλου κακου εγω παω τοιχο τοιχο :lipsealed:
Οχι τπτ αλλο, ζορισα και τον ωμο μου χτες και μ εχει γ@μησει :s_hang
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#506603 ξυπνάω πρωί πάω τουαλέτες κτλ πριν φάω κάτι βασικό και ζυγίζομαι 98.4

πάω προπόνηση και λέω για να δω πόσο ιδρώτα έχασα, ξαναζυγίζομαι 97.7

μου φαίνεται απίστευτο νούμερο τα 700gr :dizzy:

θα αρχίσω να το παρατηρώ τώρα που είναι καλοκαίρι, μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον φαινόμενο :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#506606
QsisVTS έγραψε:ξυπνάω πρωί πάω τουαλέτες κτλ πριν φάω κάτι βασικό και ζυγίζομαι 98.4

πάω προπόνηση και λέω για να δω πόσο ιδρώτα έχασα, ξαναζυγίζομαι 97.7

μου φαίνεται απίστευτο νούμερο τα 700gr :dizzy:

θα αρχίσω να το παρατηρώ τώρα που είναι καλοκαίρι, μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον φαινόμενο :hmmm:


νερό δεν πίνεις στο γυμναστήριο?
είναι πολύ βασικό για να μην παθαίνεις κράμπες/θλάσεις.

στα άλλα τώρα, χθες αγόρασα το παρακάτω:
https://www.amazon.de/Gym-King-Whey-Pro ... choco&th=1

θα το δοκιμάσω 2 φορές την εβδομάδα όταν δε θα μπορώ να τραφώ σωστά λόγω δουλειάς κτλ. Πολλές φορές τρώω μόνο υδατάνθρακες στο νοσοκομείο και μένω πίσω σε πρωτεϊνες.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#506612
PeterPan έγραψε:

νερό δεν πίνεις στο γυμναστήριο?

απαγορεύεται

στα τόσα χρόνια μια φορά μόνο ζήτησα άδεια που κόντεψα να χάσω το φως μου και κακώς δεν είχα πάει ενυδατωμένος από πριν

κανονικά αν κάποιος δεν νιώθει καλά ή χτυπήσει κάθεται στην άκρη χωρίς να ακουμπάει σε τοίχους κτλ και περιμένει να τελειώσει η προπόνηση
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#506623 Χαχαχα, τι μαρτύριο είναι αυτό; Σας κρύβει και το Game Boy όλο το Σαββατοκύριακο;

Σχετικά με το νερό, στο πρώτο μου 200άρι, Σεπτέμβρη μήνα κιόλας, είχα υπολογίσει ότι κατανάλωσα 8,5 λίτρα υγρά. Οπωσδήποτε πολύ νερό.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#506630
QsisVTS έγραψε:ξυπνάω πρωί πάω τουαλέτες κτλ πριν φάω κάτι βασικό και ζυγίζομαι 98.4

πάω προπόνηση και λέω για να δω πόσο ιδρώτα έχασα, ξαναζυγίζομαι 97.7

μου φαίνεται απίστευτο νούμερο τα 700gr :dizzy:

θα αρχίσω να το παρατηρώ τώρα που είναι καλοκαίρι, μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον φαινόμενο :hmmm:


Έχω χρόνια που το κάνω αυτό, κάτι σαν OCD, έχω μετρήσει μέχρι και σχεδόν 2kg μείον μετά από προπόνηση.
Γενικά ιδρώνω πολύ και το 1kg το έχω σίγουρο το καλοκαίρι.

Dimsabas έγραψε:Χαχαχα, τι μαρτύριο είναι αυτό; Σας κρύβει και το Game Boy όλο το Σαββατοκύριακο;

Σχετικά με το νερό, στο πρώτο μου 200άρι, Σεπτέμβρη μήνα κιόλας, είχα υπολογίσει ότι κατανάλωσα 8,5 λίτρα υγρά. Οπωσδήποτε πολύ νερό.



Στα μαχητικά αθλήματα δεν πίνεις νερό γιατί κινδυνεύεις να το βγάλεις και σε βαραίνει επικίνδυνα.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#506634 Νόμιζα ότι εννοούσε ο Κιούσης γυμναστήριο, τρέξιμο, βάρη.

Αν εννοεί πυγμαχία τότε ναι, νερό δε μπορεί να πιει πολύ. Αλλά μετά τη γυμναστική πρέπει.

Εγώ στο γυμναστήριο πίνω minimum 1 λίτρο.

Εικόνα
Σήμερα κάνει απίστευτη μέρα κ δεν πρέπει να μένει ανεκμετάλλευτη.

Σχετικά με το πείραμα του Κιούση, μετά από το τρέξιμο είχα χάσει 1,8 κιλά στην ίδια ζυγαριά :innocent:
Θέλω να πιω νερό σαν ...

Αν υπολογίζω πως έκαψα 1000 θερμίδες με το περπάτημα μαζί, τότε μιλάμε για ~140 γραμ υδατανθράκων κ λίπους. Όλο το υπόλοιπο είναι νερό.

< >
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#506670 Σήμερα ημέρα ξεκούρασης από δουλειές.... Και κουράστηκα περισσότερο.... 20 λεπτά κολύμπι στη θάλασσα και 1 ώρα τρέξιμο.... Είμαι νεκρός...