Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#540970
gianik έγραψε::hmmm: :hmmm:
τι να πω , μάλλον άλλα παιδιά γνώρισα... :svivhaha:


Έλα, έλα να σου πω... :shifty:

gianik έγραψε:σου εύχομαι το 3ο να ειναι πιο ήσυχο... :shifty:


Έκλεισε το μαγαζί, περιμένουμε από σένα... :shifty: :shifty:

rx8_drifter έγραψε:Πάντως απ όσους γνωστούς έχω, η πλειονότητα λέει ότι ζωηρά σαν τα δικά του δεν έχει ξαναδει :s_tongue


:lol: :lol: Περίμενε κι εσύ... Θα έρθει η ώρα σου... :whistlink:

kyr80 έγραψε:Ο παιδίατρος τα χαρακτηρίζει "ζωντανά"... Δεν έχουν κάποιο θέμα. Κάποια είναι απλά πιο ζωηρά.


Άρα... καλό κουράγιο... :lol: :lol:


kyr80 έγραψε:υ.γ. η μάνα μου, μου είχε "ευχηθεί" να μου μοιάσει το ένα για να δω τι τράβηξε.... Τώρα που τα βλέπει λέει ότι η ευχή έπιασε αλλά και στα 2 :help:


:lol: :lol: :lol: Βρήκαμε και τον υπεύθυνο! :lol:



DAP έγραψε:Ρε αστε τα να ξεδωσουν .......Το παιδι θελει την αλανα και οχι το σαλονι η το μπαλκονι....Εσεις στην ηλι9κια τους κατσατε μεσα στο σπιτι ωρες και δεν κανατε τιποτα;

Καποια μερα θα σας φυγουν και θα μεινετε οι δυο σας μαγκουφηδες και θα νοσταλγητε αυτες τις αταξιες...

Γιατι νομιζετε οτι τα παπουδια γινονται χαλι να το πατησουν τα εγγονια;
[/quote]

Δίκιο έχεις μωρέ... Όσο κι αν τα λέμε μεταξύ μας για να κλαιγόμαστε και να γελάμε με τα κατορθώματά τους, αν καμιά μέρα κάτσουν ήσυχα αγχωνόμαστε μήπως αρρώστησαν... :lol: :lol:

Απλά, η αλήθεια είναι πως ώρες ώρες σε κάνουν ένα με το χώμα... Να γυρνάς ψόφιος από δουλειά / υποχρεώσεις και αυτά να τρέχουν πέρα δόθε και να χοροπηδάνε από τον έναν καναπέ στον άλλον, με ενδιάμεση στάση το τραπεζάκι του σαλονιού... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#540984 Τι λες τώρα!
Αν υπάρχει ησυχία στο σπίτι πάνω από δέκα λεπτά και δεν κοιμάται είναι ύποπτη!!

Γεγονός είναι πάντως ότι μπορεί να με τσατιζει, μπορεί να μου σπάει τα νεύρα, αλλά κρυφά καμαρώνω για αυτά που κάνει.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#540996 Έτσι είναι απο τη φύση τους τα παιδιά και είναι φυσιολογικό.
Έχετε δει ποτε παιδι μικρο (μέχρι 5 ξερωγω) να πηγαινει οπουδήποτε περπατώντας?
Εμενα, ακόμα και για να παει στο ψυγείο να πάρει νερό απο το δωμάτιο του (3 μετρα) παει τρέχοντας.

< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#541021 Πραγματικά όμως, αν κάνετε λίγο flash back στα δικά σας πάνω κάτω τα ίδια θα δείτε.
Θυμάμαι να κάνουμε ράλυ με τα ποδήλατα μες στο σπιτι, τί μου λετε τώρα για καναπέςες :svivhaha:

Μόνο την αδερφή μου γενικά την θυμάμαι πιο ήσυχη, ήταν και το τρίτο παιδι με 10 χρόνια διαφορά και ήταν άλλη φάση
Άβαταρ μέλους
By markvag
#541043
kovathe έγραψε:Έτσι είναι απο τη φύση τους τα παιδιά και είναι φυσιολογικό.
Έχετε δει ποτε παιδι μικρο (μέχρι 5 ξερωγω) να πηγαινει οπουδήποτε περπατώντας?
Εμενα, ακόμα και για να παει στο ψυγείο να πάρει νερό απο το δωμάτιο του (3 μετρα) παει τρέχοντας.

< >


:lol: :lol:

Αλλά εγώ έχω βρει πως να τους κάνω να κάθονται ήσυχοι. Στέλνω τη μεγάλη να διαβάσει και τον μικρό να φτιάξει το δωμάτιό του :twisted: . Πως γίνεται να κουράζονται / νυστάζουν και οι δύο μέχρι να τελειώσω την πρόταση ρε παιδί μου... :lol: :lol: :lol:



Για 1-2 λεπτά βέβαια... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#544183 Φρέσκο πράγμα...
Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#544217
gianik έγραψε:Φρέσκο πράγμα...

Εμένα μπαγιάτικο μου φαίνεται. Ο κόσμος έφτασε στον Άρη .
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#544243 Ε μα 3 σωματοφύλακες και τρελαντώνης ; κοντεύουμε το 2020 .
Άβαταρ μέλους
By g8777
#544244 +1, εμεις ειμαστε φαν της Δημουλιδου (Το κελαρι της Ντροπης, Οι πολυθρονες των Δρακων, Παρτουζες στη Μοντσα κλπ)
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#544256
g8777 έγραψε:+1, εμεις ειμαστε φαν της Δημουλιδου (Το κελαρι της Ντροπης, Οι πολυθρονες των Δρακων, Παρτουζες στη Μοντσα κλπ)
Το ψάχνω το τελευταίο και δεν το βρίσκω.
Καλό είναι;

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#544257
mousatos έγραψε:Ε μα 3 σωματοφύλακες και τρελαντώνης ; κοντεύουμε το 2020 .





Προτεινε κανα καλο ,να τον μπασω τον μικρο στα κολπα της Σοφοκλεους... :s_wink