Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#627659 @geo μιλάμε για πολύ μυρισμα, τρελάθηκε να μυρίζει το νέο μέλος, δεν του επέστρεψα να πλησιάσει και πολύ κοντά βέβαια.
Το γαυγισμα του πάντως το ξέρει ο μικρός ήδη από την κοιλιά, αντιδρούσε με κλωτσιά τότε, τώρα δεν κουνάει ούτε βλέφαρο.

Ευχαριστώ πολύ drifter

< >
Άβαταρ μέλους
By italakias
#627661 Να σας ζησει Ντιμικ. :thumbsup:
Μολις γινει 5 ετων να τον κανεις αεκτζη.
Στο δωματιο να βαλεις αφισες του Ντεμη,του Κωστενογλου,του Μακη Ψωμιαδη και του g8777.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#627778 Dimik, να σας ζήσει, να είναι γερός και τυχερός! Πολλές ευχές και χαιρετισμούς σε εσένα και τη σύζυγο και από τους δυο μας!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#627810 Τις ευχαριστίες μας προς όλους.

Πέφτει το ξενύχτι της αρκούδας αλλά το ηθικό είναι ακμαιότατον και πως να μην είναι άλλωστε όταν σε κοιτάζει και γουρλωνει τα μάτια

Κατά τα άλλα είναι πολύ ευκολότερο από όσο φανταζόμουν, άλλαγμα, τάισμα κλπ κλπ είναι πλέον ρουτίνα συν τις εξόδους για επισκέψεις ρουτίνας στην παιδίατρο.

Επίσης για κάποιο περίεργο λόγο μισεί την κίνηση στους δρόμους και του αρέσει όταν κινείται το αυτοκίνητο, με λίγα λόγια κλαίει όταν είμαι σταματημένος και σταματάει μόλις ξεκινήσω και αναπτύξω ταχύτητα. Λάτρης τον υψηλών στροφών μου φαίνεται, χοντακιας μας βγηκε

Υ.Γ από ότι το έψαξα μάλλον στον λευκό θόρυβο από το αυτοκίνητο οφείλεται η συμπεριφορά.

< >
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#627816
dimik έγραψε:Τις ευχαριστίες μας προς όλους.

Πέφτει το ξενύχτι της αρκούδας αλλά το ηθικό είναι ακμαιότατον και πως να μην είναι άλλωστε όταν σε κοιτάζει και γουρλωνει τα μάτια

Κατά τα άλλα είναι πολύ ευκολότερο από όσο φανταζόμουν, άλλαγμα, τάισμα κλπ κλπ είναι πλέον ρουτίνα συν τις εξόδους για επισκέψεις ρουτίνας στην παιδίατρο.

Επίσης για κάποιο περίεργο λόγο μισεί την κίνηση στους δρόμους και του αρέσει όταν κινείται το αυτοκίνητο, με λίγα λόγια κλαίει όταν είμαι σταματημένος και σταματάει μόλις ξεκινήσω και αναπτύξω ταχύτητα. Λάτρης τον υψηλών στροφών μου φαίνεται, χοντακιας μας βγηκε

Υ.Γ από ότι το έψαξα μάλλον στον λευκό θόρυβο από το αυτοκίνητο οφείλεται η συμπεριφορά.

< >

Σε πολλά παιδιά συμβαίνει αυτό με το αυτοκίνητο!!

Ξέρω γονείς που τα έβαζαν στο αμάξι και τα πήγαιναν βόλτα το βράδυ για να κοιμηθούν.


< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#627817 @PeterPan

Ναι τις γνωρίζω αυτές τις ιστορίες, απλά ο δικός μου δείχνει μια ιδιαίτερη προτίμηση στην επιτάχυνση, δηλαδή κολλημένοι στην ουρά για να μπούμε σε roundabout κλαίει, μόλις γκαζωσω καο βγω στην έξοδο για εθνική όπου πρέπει να πιάσω τουλάχιστον 80 αρχικά και 100-120 μετά σχετικά γρήγορα το κλάμα σβήνει εκθετικά με την ταχύτητα

< >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#627849 Να σας ζήσει dimik, να είναι πάντα γερό και δυνατό! :thumbsup:

Και η αντίστοιχη κούνια από την Ford, που μιμείται την κίνηση του αυτοκινήτου :lol:

Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#641811 Είπε να συμμαζέψω κάπως τις μπαταρίες (επαναφορτιζόμενες και αλκαλικές) κ από τα κουτάκια
Εικόνα

πήγα στη θήκη
Εικόνα


Τη δείχνω στον μεγάλο κ ενθουσιάζεται. Την επομένη επιστρέφω σπίτι κ βλέπω τις μπαταρίες έτσι!!!
Εικόνα


< >