Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#508972 Ασιμω ξερεις τι κηδεια χρειαζεσαι. Να σκασω για καφε απ τη βιλα σου καμια φορα με το ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ και να παρκαρω στο driveway τη χονταρα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#508975
rx8_drifter έγραψε:Ασιμω ξερεις τι κηδεια χρειαζεσαι. Να σκασω για καφε απ τη βιλα σου καμια φορα με το ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ και να παρκαρω στο driveway τη χονταρα :shifty:


gsx-r που οταν φτανει κατω απο το σπιτι για να παρει την κορη,θα κανει burn out με yoshimura. :shifty:
και αμα θελει ας πει τιποτα. :twisted:
τοπολυ πολυ να παρει τηλεφωνο τον Νικο Παππα να τον ρωτησει πιο μοδελο της arai να της κανει δωρο. :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#508979
dimviii έγραψε:gsx-r που οταν φτανει κατω απο το σπιτι για να παρει την κορη,θα κανει burn out με yoshimura. :shifty:
και αμα θελει ας πει τιποτα. :twisted:

Δε θα χρειαστεί να πει τίποτα...
Εικόνα





< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#509019
kyr80 έγραψε: Εγώ στη θέση του, θα το πήγαινα για καρτ. Για να δώσω το ερέθισμα του 4τροχου.


Η μεγάλη μου ζητάει να πάει καρτ :inlove: εδώ και λίγο καιρό και απλά όλο κάτι τυχαίνει και δεν πάμε... Θέλω πολύ να την πάω όμως...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#509021 Όπως έγραψα πριν μέρες, θα τους το ξεκινήσω πολύ νωρίς το σπορ.

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#509143 Έχοντας διαβάσει όλη την συζήτηση περί μηχανών,πέρα από την θέση που έχει ο καθένας, βλέπω ότι όλοι ενδιαφέρεστε να πετύχετε το καλύτερο για τα παιδιά σας και προβληματιζεστε για το ποια είναι η καλύτερη επιλογή, γεγονός που δεν είναι καθόλου αυτονόητο εκεί έξω. Πρόσφατο παράδειγμα: Είμαι εφημερία στην αιμοδοσία και έρχονται πατέρας και (ανηλικος) γιος να δώσουν αίμα με το επιχείρημα ότι πήραν τηλέφωνο και τους είπαν ότι μπορεί να δώσει ο ανήλικος αν συνοδεύεται από τον κηδεμόνα του. Μέσα στα λεπτά που ακολούθησαν προέκυψαν τα ακόλουθα:
-Ο μικρός ήταν 16,5 και όχι 18 παρά που ειπώθηκε αρχικά
-ο πατέρας δεν θυμόταν σε ποιό Νοσοκομείο πήρε τηλέφωνο και ρώτησε
-Ή θα δίνανε και οι 2 ή κανένας
-Στόχος φυσικά ήταν η βεβαίωση αιμοδοσίας ώστε να καλυφθούν απουσίες...
- ακούστηκε φυσικά το επιχείρημα ότι άλλοι συμμαθητές του μικρού έχουν πάει αντίστοιχες βεβαιώσεις/έχει γίνει αιμοδοσία στο σχολείο (πράγματα φυσικά απίθανα)
- η κορυφαία στιγμή φυσικά ήταν όταν ο μικρός ρώτησε αν παίζει να πάρει πλαστή βεβαίωση κλείνοντας μου μάλιστα και το μάτι...
Δεν ξέρω πώς το βλέπετε αλλά ο δικός μου πατέρας ποτέ δεν θα επιχειρούσε να βάλει σε κίνδυνο την υγεία μου για μια βεβαίωση ούτε φυσικά θα μου έκανε πλάτες για να κάνω κοπάνες από το σχολείο.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#509144 Τι αματερια θεε μου . :slap:
Δοξα τω θεω για το photoshop λεω εγω , χαλαλι τα μαθηματα. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#509957 http://seleo.gr/thessalonikh/270080-twr ... essalonikh


Γνωστός της κόρης στο διπλανό σχολείο... Το αγόρασε από φίλο λίγες μέρες πριν, φορούσε κράνος, πολύ πιθανό να οδηγούσε κ αμυντικά.... Τι Να πω... Σκέφτομαι τους γονείς του παιδιού που έφυγε, κ του παιδιού που του πούλησε τη μηχανή... (Ίσως πήρε άλλη...)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#511371 Από ποιά ηλικία γυρνάμε το κάθισμα αυτοκινήτου προς τα εμπρός?
:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#511375 Μετα τον 1ο χρονο.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#511378 Κ εδώ οι απόψεις πολυ-ίστανται. Κ μεις στο χρόνο το γυρίσαμε