Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#487872 Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#487885
edmond έγραψε:Περαστικά gianik.
Νωπές οι μνήμες από το Παίδων... :ninja:

εγώ θυμάμαι από τότε που είχα μπει ο ίδιος στο παίδων σε ηλικία νηπιαγωγειου, από τα λίγα πράγματα που θυμάμαι από τότε, δεν ξέρω γιατί μου έχει μείνει τόσο έντονα στη μνήμη, δεν θυμάμαι καν τι είχα απλά απορούσα γιατί είχα πεταλούδα στο χέρι και συνέχεια την έξυνα (παιδικό τραύμα?)

περαστικά γιανικ
Άβαταρ μέλους
By theo13
#487916
gianik έγραψε:Edit: Να σαι καλά Theo13, έλα Αθήνα καμμια φορά σε συνάντηση να συζητήσουμε τα συναδελφικα/υπηρεσιακα μας!!


Το έχω υπόψιν. Τόσα χρόνια στο forum νοιώθω και εν μέρει άσχημα που δεν έχω κάνει προσωπικές γνωριμίες. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By gianik
#488059
italakias έγραψε:Περαστικα.
Ευχαριστώ ρε, πριν λίγο βγήκαμε, όλα καλά, γυρίσαμε σπίτι!!

.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#488132 Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν.
Έχεις καθόλου ιδέα ποιος την κόλλησε τη μικρή σου; Εγώ γενικά ήμουν πολύ αυστηρός με το να μην την πλησιάζουν άρρωστοι (μέχρι τα πρώτα γενέθλια περίπου, μετά χαλάρωσα :lol: ).
Άβαταρ μέλους
By gianik
#488216
sargus έγραψε:Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν.
Έχεις καθόλου ιδέα ποιος την κόλλησε τη μικρή σου; Εγώ γενικά ήμουν πολύ αυστηρός με το να μην την πλησιάζουν άρρωστοι (μέχρι τα πρώτα γενέθλια περίπου, μετά χαλάρωσα :lol: ).



Το Σαββατο ηρθε μια ξαδερφη της γυναικας μου,η οποια την Κυριακη μαθαμε οτι ηταν με πυρετο... :( μαλλον εκει το εντοπιζω...
Το θεμα ειναι οτι η μπεμπα ηταν που ηταν δυσκολη στον υπνο ,μολις ειχαμε στρωσει καπως , 3 μερες στο νοσοκομειο ολα τουμπα παλι... :s_omg καθε λιγο κ λιγακι πετιεται τρομαγμενη στον υπνο της κ κλαιει...
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#488233
gianik έγραψε:
sargus έγραψε:Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν.
Έχεις καθόλου ιδέα ποιος την κόλλησε τη μικρή σου; Εγώ γενικά ήμουν πολύ αυστηρός με το να μην την πλησιάζουν άρρωστοι (μέχρι τα πρώτα γενέθλια περίπου, μετά χαλάρωσα ).



Το Σαββατο ηρθε μια ξαδερφη της γυναικας μου,η οποια την Κυριακη μαθαμε οτι ηταν με πυρετο... :( μαλλον εκει το εντοπιζω...
Το θεμα ειναι οτι η μπεμπα ηταν που ηταν δυσκολη στον υπνο ,μολις ειχαμε στρωσει καπως , 3 μερες στο νοσοκομειο ολα τουμπα παλι... :s_omg καθε λιγο κ λιγακι πετιεται τρομαγμενη στον υπνο της κ κλαιει...
Περαστικά σας κ από μένα.... Υπομονή κ πολλές αγκαλιές! Μακριά από τα νοσοκομεία... Να είστε γεροί όλοι!

Πολλές πνευμονίες κ εδώ Θεσσαλονίκη σε μικρά παιδάκια που τραβάνε ζόρια με παροχετεύσεις κ σωληνάκια κ ταλαιπωρία... Περαστικά να είναι!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#488290
gianik έγραψε:
sargus έγραψε:Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν.
Έχεις καθόλου ιδέα ποιος την κόλλησε τη μικρή σου; Εγώ γενικά ήμουν πολύ αυστηρός με το να μην την πλησιάζουν άρρωστοι (μέχρι τα πρώτα γενέθλια περίπου, μετά χαλάρωσα :lol: ).



Το Σαββατο ηρθε μια ξαδερφη της γυναικας μου,η οποια την Κυριακη μαθαμε οτι ηταν με πυρετο... :( μαλλον εκει το εντοπιζω...

Μερικοί δεν χαμπαριάζουν τίποτα. Δηλαδή Ok που πας ρε κοπελιά? Και όποια κοπελιά βέβαια....
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#488321 Μπορεί κι εκείνη απλά να το εκδήλωσε μετά και το Σάββατο απλά να μετέδιδε (απ' ό,τι γνωρίζω υπάρχουν κι αυτές οι περιπτώσεις).
Αλλά είναι γεγονός ότι πολλοί δεν προσέχουν καθόλου. Ειδικά όσοι δεν έχουν παιδιά, θεωρούν υποχόνδριους όσους έχουν και δε λαμβάνουν μεγάλες προφυλάξεις (και είναι λογικό γιατί δεν τους έχει απασχολήσει ιδιαιτέρα το θέμα).

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488323 Εγώ θα συνιστούσα ψυχραιμία, αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι, μην ανεβάζετε σφυγμους, δεν υπάρχει κάτι πιο ωφέλιμο από μια ασθένεια σε τέτοιες ηλικίες.
ΜΑΝΟΥΛΕΣ, Ε, ΜΑΝΟΥΛΕΣ :x
Άβαταρ μέλους
By sargus
#488326
g8777 έγραψε:δεν υπάρχει κάτι πιο ωφέλιμο από μια ασθένεια σε τέτοιες ηλικίες.


Όχι απαραίτητα. Κάποιοι λένε ότι μέχρι να "καρδαμώσει" το ανοσοποιητικό (2-3 χρονών) είναι βλαβερές -κ όχι ωφέλιμες- οι διάφορες λοιμώξεις. Κάποιοι άλλοι πάλι λένε αντίθετο (όπως ισχύει επιβεβαιωμένα για τις αλλεργίες). Άντε βγάλε άκρη.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488327 Όπως και να χει, είναι ένα μονοπάτι που θα διαβείς (έριξα λίγο ρακομελο στο γάλα το πρωί). Το να κάνεις λες και η ήρθε το τέλος του κόσμου απλά δυσκολεύει την κατάσταση για όλους.