Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#575506
red_monster έγραψε:
g8777 έγραψε:
italakias έγραψε:Αφου παραδεχεσαι τζι οτι ειναι υποβαθμιμενη περιοχη τι τα θες τα περι μμε;
Οσο για την τελευταια παραγραφο ξεπερνας τα ορια του λαικισμου. :thumbsup:


:s_drinks :s_drinks :s_drinks :s_drinks

Βιβα ρε μορτη Ιταλακια.

Α που σαι ιταλακια, μιας και πριν κατι χρονακια ειχες τον Μεγιστο Βαμβακαρη αβαταρ:

Κατι σαν και του λογου σου ηταν ολοι αυτοι που λοιδωρουσαν το ρεμπετικο ως μουσικη των πρεζονιων και των αλητων.

Οποτε Ιταλακια ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ, χωρις εσενα δεν θα ειχε μεγαλουργησει ο Μαρκος. :)


Τι άσχετο ήταν αυτό τώρα? :dizzy:


Ο έχων νουν ψηφισατω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#575538
g8777 έγραψε: Οχι βεβαια. Βολευει ολους το παραμυθακι για τα κακα Εξαρχεια. :iconcool:


Βολεύει το παραμυθάκι για τα κακά Εξάρχεια ή βολεύουν και πάντα βόλευαν τα κακά Εξάρχεια? :hmmm:

edit mod. Δεν επιτρέπεται το quote σε κινήσεις των συντονιστών.[mod]
Άβαταρ μέλους
By markvag
#577118 Τι εννοείς ποια είναι η φάση;;; :lol: Κατηγορείται για τον μισό ποινικό κώδικα... :lol: :lol: Θα δείξει βέβαια, αλλά εσύ πιστεύεις πως έγινε μεγάλος και τρανός δικηγόρος με τον σταυρό στο χέρι; :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#577124 εγώ γενικά δεν πιστεύω σε σταυρούς στο χέρι, απλά μου έκανε εντύπωση τόσο μεγάλο όνομα

για να δούμε όμως αν θα υπάρξει όντως κάτι ή δεν έχουμε απλά κάποιου είδους σόου

και λέγοντας σοου δεν αναφέρομαι στο αν κάποιος είναι πράγματι αθώος ή όχι, αλλά ακόμα και αν είναι ένοχος, αν ξεκινάει μια διαδικασία που δεν πατάει πουθενά και τελικά αθωωθεί , γελάει ο κόσμος

βέβαια και σε παλιότερη κουβέντα έχω κατακρίνει το πώς κάποιοι πέφτουν στα μαλακά για το όποιο έγκλημα έχουν διαπράξει λόγω του όποιου γνωστού δικηγόρου έχουν προσλάβει, αλλά κάπου είχε μπερδευτεί κι εκεί η κουβέντα καθώς την απόδοση δικαιοσύνης την αντιλαμβάνονται διαφορετικά οι περισσότεροι (απο μένα τουλάχιστον)
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#577126 https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE ... E%BD%CE%B7

Καταδικάστηκε σε φυλάκιση πέντε ετών με αναστολή τον Μάρτιο του 2012, ως συγκατηγορούμενος στη δίκη για το "Σκάνδαλο της Αιξωνής", μιας υπόθεσης καταπάτησης εκατοντάδων στρεμμάτων αναδασωτέας δασικής και δημόσιας έκτασης στην Αιξωνή Γλυφάδας στην πλαγιά του Υμηττού. Αθωώθηκε για τις βασικές κατηγορίες της απάτης και απόπειρας απάτης επί δικαστηρίω, ενώ κρίθηκε ένοχος μόνο για ηθική αυτουργία σε χρήση πλαστού εγγράφου κατά του Δημοσίου. Για την ίδια υπόθεση καταδικάστηκαν συνολικά 21 από τους 26 κατηγορούμενους σε ποινές έως και πεντάκις ισόβια, ανάμεσά τους δικηγόροι, συμβολαιογράφοι και επιχειρηματίες.[7]
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#578301 :lol: Το διαβασα αλλου που δεν ανεφερε "εθνικοτητα", αλλα να ομολογησω οτι αμεσως μου πηγε το μυαλο στους Νορβηγους! :s_dunno

Στερεοτυπα βαθεια χαραγμενα... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#578302 Peanuts θα πω εγώ. Κοιτώντας λίγο παραπάνω, κάποιοι παίζουν με εκατομμύρια και είναι και μεταξύ Γλυφάδας και Μυκόνου, αυτοί ούτε ένα μύριο και τους βρήκαν στον Τύρναβο.
Απορώ που ασχολήθηκε με το θέμα η καλή εφημερίδα.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#578307 E ναι! Ειναι γνωστο οτι οι Γλυφαδιωτες και οι Μυκονιατες ειναι γνωστοι κομπιναδοροι... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#578320 Κι αυτοί peanuts είναι μέχρι να φτάσουν το επίπεδο των τύπων που ξεπλυναν τις αμαρτίες τους με αγαθοεργίες
Άβαταρ μέλους
By Serf
#578328 Δεν έχουμε σχολιάσει καθόλου τον serial killer της Κύπρου. Πρέπει να έχει παίξει τρελή ολιγωρία της εκεί αστυνομίας με τις κατά περιόδους εξαφανίσεις. Μάλλον δεν έπαιξε κάποιο ρόλο ότι ήταν αλλοδαπές, κυρίως Φιλιππινέζες.

< Note 4 >