Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#537637
EDDIE_147 έγραψε:Απάντηση στην ταμπακιέρα;
Μήπως θέλεις λύγκες από τα ποστ;




https://el.wikipedia.org/wiki/Λύγκας

:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#537641 Πραγματικα ομως 20 σελιδες για τον ναρκομανη ληστη...και 5 ποστ για τον φοιτητη που σκότωσαν στου Φιλοπάππου..
Αδικη κοινωνια...πφφ

.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#537642
NickTG έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Απάντηση στην ταμπακιέρα;
Μήπως θέλεις λύγκες από τα ποστ;




https://el.wikipedia.org/wiki/Λύγκας

:s_thumbsup


Ούτε το λινκ;
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#537643
EDDIE_147 έγραψε:
NickTG έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Απάντηση στην ταμπακιέρα;
Μήπως θέλεις λύγκες από τα ποστ;




https://el.wikipedia.org/wiki/Λύγκας

:s_thumbsup


Ούτε το λινκ;
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(



Είδες όμως που έμαθες πως γράφεται?
Έστω και με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σιγά σιγά θα το πετύχεις και κανονικά. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#537644
Geo f1 έγραψε:Πραγματικα ομως 20 σελιδες για τον ναρκομανη ληστη...και 5 ποστ για τον φοιτητη που σκότωσαν στου Φιλοπάππου..
Αδικη κοινωνια...πφφ

.


Κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν αυτές τις μέρες , δυσανάλογα μεγάλη δημοσιότητα για ένα τέτοιο γεγονός. Μάλλον έχει να κάνει με την ατιμωρησία που επικρατεί από τους αρμόδιους φορείς και εξωθεί τους πολίτες στα άκρα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#537645
NickTG έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:
NickTG έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Απάντηση στην ταμπακιέρα;
Μήπως θέλεις λύγκες από τα ποστ;




https://el.wikipedia.org/wiki/Λύγκας

:s_thumbsup


Ούτε το λινκ;
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(



Είδες όμως που έμαθες πως γράφεται?
Έστω και με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σιγά σιγά θα το πετύχεις και κανονικά. :s_thumbsup
Link --->Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#537651 Εικόνα

:rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#537653
mousatos έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Πραγματικα ομως 20 σελιδες για τον ναρκομανη ληστη...και 5 ποστ για τον φοιτητη που σκότωσαν στου Φιλοπάππου..
Αδικη κοινωνια...πφφ

.


Κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν αυτές τις μέρες , δυσανάλογα μεγάλη δημοσιότητα για ένα τέτοιο γεγονός. Μάλλον έχει να κάνει με την ατιμωρησία που επικρατεί από τους αρμόδιους φορείς και εξωθεί τους πολίτες στα άκρα.


Eχει να κανει με το βιντεο....Στου Φιλοπαππου δεν ειχαμε,ειτανε σαν να μην εγινε......
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#537655 Και να είχαμε βίντεο από του Φιλοπάππου τι θα άλλαζε; Το πολύ πολύ να έλεγαν ότι κακώς δεν συνεργάστηκε ήρεμα και ωραία και ότι οι κατατρεγμένοι αντιδρούν έτσι από την αδικία που τους αδικεί
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#537656 Χωρίς λόγο η σύγκριση των δύο περιστατικών (έχει φορεθεί και αλλού το εν λόγω συνολάκι).

Δεν θα ήταν παράλογο να πεις σε κάποιον να "συνεργαστεί" έτσι ώστε να προστατέψει τη σωματική του ακεραιότητα. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#537657 Η δύναμη της εικόνας! Αλλιώς είναι να το ακούς και αλλιώς να το βλέπεις.
Ωστόσο ήταν και ένα πρόσωπο με κάποιο δημόσιο λόγο, ότι και αν εκπροσωπούσε.

Η εικόνα τώρα σε μερικούς όπως εμένα, φέρνει αγανάκτηση και σε άλλους, δώσε κι άλλες. Αγανάκτηση και με αυτούς που κοιτούσαν αμέριμνοι. Στα αμερικανικά έργα τα βλεπαμε κάτι τέτοια....

Δεν έχω φάει κλωτσιά στο κεφάλι αλλά στην πρώτη δεν θα αισθανόμουν καλά. Πόσο μάλλον να είσαι σε κατάσταση επήρειας ή χαρμανας.

Αναρωτήθηκα γιατί το κοσμηματοπωλείο δεν είχε κάμερες, αφού είναι τόσο επικίνδυνα εκεί, για να λυθεί όλο το μυστήριο των γεγονότων.

Όσο για το θύμα που δεν μπορούσε να σταθεί στα πόδια του, είναι φανερό ότι βρισκόταν σε κατάσταση πανικού. Μάλλον δεν καταλάβαινε καν τι έκανε, αφού οι κινήσεις του ήταν παράλογες. Δεν ξέρω ξέρω τι θα έκανα αν ήταν δικό μου το μαγαζί (σίγουρα δεν θα έφευγα μ αυτό ανοιχτό πίσω μου) αλλά η εικόνα μόνο οίκτο για το θύμα μου προκάλεσε.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#537665 Αυτο με τις καμερες του μαγαζιου που δεν μπορει να μην εχει ειναι ενα θεμα. Μεγαλο θεμα.
Ξερετε αυτα τα μαγαζια εκει γυρω δεν κανουν και τις ποιο νομιμες δουλειες. Απο μαγαζια που πουλανε μεταχειρισμενα τηλεφωνα μεχρι και καλα κοσμηματοπωλεια.
Τον εχετε δει τον Ηλια του 16ου.
Θυμαστε απο ποιους επαιρνε ο Παπαγιανοπουλος κοσμηματα εκτος απο τα ενεχειρα. :whistlink:
Αυτο παιζει πολυ σοβαρα και θα κλαψουνε πολλες μανουλες...