Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#775985
mousatos έγραψε:Δε βλέπω να μας έρχονται λάθρο από κει.


Είναι επειδή φυλάμε καλά τα ελληνοαμερικανικά σύνορα, σε αντίθεση με τα ελληνοτουρκικά που τα έχουμε αφήσει ξέφραγα... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#775987 Ακριβώς , δεν τα φυλάμε καθόλου, το αντίθετο μάλιστα. Όποιος "ζορίζεται" εκεί , παίρνει το αεροπλάνο κι έρχεται να μείνει μόνιμα. αν μπορεί.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#775988 Νωρίς δεν είναι για τρολλάρισμα ρε συ Μουσάτε; 7 η ώρα Κυριακάτικα... μην κοιτάς εμένα που ξύπνησα, έχω να πάω εκκλησία, με περιμένει ο Τζι, να πιούμε την μαυροδάφνη του παπά. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#776017
mousatos έγραψε:Έχω προσαρμόσει το βιολογικό μου ρολόϊ σε trading hours Σιγκαπούρης και Νέα Υόρκης .

Εγώ πιστεύω ότι σου έπεσε βαρύ το πρωινό ξύπνημα για δουλειά μετά από τόσα χρόνια και ξυπνάς αχαραγα. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#776046 Ξυπνάω νωρίς για να κάνω το καθιερωμένο πρωϊνό ντούς , να στεγνώσω χωρίς πιστολάκι ( ευτυχώς έμεινε λίγο μαλλί ακόμη) , να αρωματιστώ και να σουλουπωθώ because νταλαβερίζομαι με καμιά 10ριά γυναίκες στο γραφείο και πρέπει να 'μαι στην πένα. ξύρισμα μέρα παρά μέρα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#776051 Ξύρισμα κάθε μέρα, κόντρα, και να περνάει το βαμβάκι χωρίς να ξύνει!!! Σε βλέπω για 3 μέρες ΣΕΞ με αυτά που λες... :s_sad
Άβαταρ μέλους
By markvag
#781320 Ε, λογικό να μην πει φυλακή... Δεν είναι κανένας επικίνδυνος εγκληματίας. Όπως πχ η άλλη, η καθαρίστρια που κατέθεσε πλαστό πτυχίο δημοτικού για το προνόμιο να καθαρίζει δημόσια κτίρια (και γι' αυτό μπήκε στη φυλακή άμεσα), ή κάτι άλλοι τύποι που πετάνε χαρτάκια στους δρόμους...

:s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag

Όταν την σκοτώσει, να πούμε μπράβο στους δικαστές και στους νομοθέτες. Στον ίδιο να του βρούμε το επόμενο θύμα του.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#781491 Ποτέ δεν μ'άρεσαν τα γρήγορα τρενάκια στα λούνα παρκ.
Μάλιστα εδώ και 16 χρόνια κάθε φορά όταν βλέπω τρενάκι μου έρχεται στο μυαλό η σκηνή από το Final Destination 3



Και να που έγινε πραγματικότητα :(
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#791885 https://www.newsit.gr/ellada/nikaia-eix ... a/3635482/

Πριν λίγους μήνες είχε αποφυλακιστεί ο 28χρονος που συνελήφθη μετά την απόπειρα βιασμού και τον άγριο ξυλοδαρμό μιας 20χρονης κοπέλας ξημερώματα της Κυριακής( 6/11/2022) στη Νίκαια.

Ο 28χρονος που είχε οδηγηθεί στη φυλακή με την κατηγορία του βιασμού, όχι μόνο δεν συνετίστηκε αλλά προσπάθησε να επαναλάβει και πάλι τη φρικιαστική του πράξη. Αυτή τη φορά στο στόχαστρο του έβαλε μια 20χρονη η οποία επέστρεφε στο σπίτι της, στη Νίκαια.

Ο 28χρονος πλησίασε την 20χρονη και αποπειράθηκε να τη βιάσει. Ωστόσο η κοπέλα του αντιστάθηκε με αποτέλεσμα ο 28χρονος να τη χτυπήσει. Στην συνέχεια, ο 28χρονος προσπάθησε να εξαφανιστεί στα στενά της Νίκαιας, ενώ η 20χρονη βρήκε τη δύναμη και ειδοποίησε τις αστυνομικές αρχές.

Στο σημείο έσπευσαν άνδρες της ομάδας ΔΙΑΣ, οι οποίοι κατάφεραν να τον εντοπίσουν και να περάσουν χειροπέδες στον 28χρονο. Σύμφωνα με πληροφορίες του newsit.gr, o δράστης ήταν μεθυσμένος, ενώ είχε εκτίσει ποινή για το αδίκημα του βιασμού κι είχε αποφυλακισθεί πριν λίγους μήνες.


Οι αστυνομικές αρχές εξετάζουν το ενδεχόμενο ο 28χρονος να βρίσκεται πίσω κι από άλλες επιθέσεις στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά. Μάλιστα κλήθηκαν δύο γυναίκες οι οποίες διαμένουν στα Καμίνια και πριν από δέκα ημέρες είχαν καταγγείλει απόπειρα βιασμού τους. Ωστόσο δεν κατάφεραν να αναγνωρίσουν στο πρόσωπο του συλληφθέντα, το άτομο που τους είχε επιτεθεί.

Μαρίνος Αλειφέρης


Γαμώ την Ελληνική Νομοθεσία ή ό,τι άλλο φταίει και κάτι τέτοια διαμάντια είναι ελεύθερα να κυκλοφορούν
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#796433 https://www.msn.com/el-gr/news/national ... 317b70f3bc

Πραγματικά όμως, πόσο κρίμα... Το καλύτερο που θα είχε να κάνει πάνω στην μαστούρα του θα ήταν να αυτοκτονήσει. :s_mad
Άβαταρ μέλους
By Serf
#796881 https://www.newsit.gr/ellada/epeisodia- ... i/3656631/

Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται στο 401 Στρατιωτικό Νοσοκομείο ο διοικητής της ομάδας ΟΠΚΕ Αθηνών ύστερα από ευθεία βολή που δέχτηκε με καραμπίνα κατά τη διάρκεια επεισοδίων στο Μενίδι ανάμεσα σε Ρομά και αστυνομικούς, το βράδυ της Τρίτης (06.12.2022).


Όλα μπόμπα...