Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#790832 Θέλει με κεντρικό πόδι. Δεν κάνουν αυτές που του προτείνετε (ούτε του χρειάζονται για να βλέπει σαπουνόπερες και χαζοριαλιτι και τα ρεζιλικια του βαζελου)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#790834
Asimov έγραψε:Θέλει με κεντρικό πόδι. Δεν κάνουν αυτές που του προτείνετε (ούτε του χρειάζονται για να βλέπει σαπουνόπερες και χαζοριαλιτι και τα ρεζιλικια του βαζελου)



Εικόνα


G8777--->


Εικόνα




Ασιμωφ------------>




( Mε κατι TCISI :s_sarcastic δεν θα ασχοληθω καν, δεν μου το επιτρεπει η ανατροφη μου και το πεντιγκρι μου)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#790836
gianik έγραψε::s_rofl :s_rofl





@dimik όλοι μου λένε να αποφύγω Sony... :oops:
Τι να σου πω, πριν αγοράσω το ξεψάχνισα σε φόρουμ εσωτερικού και εξωτερικού, reviews κλπ και δεν έπεσα πάνω σε αναφορές για προβλήματα του συγκεκριμένου μοντέλου και είναι μοντέλο 2021, μέχρι τώρα θα είχε βγει κάτι.

Αντιθετα όλοι αναφέρονται σε κορυφαίο μοντέλο απλής Led και όχι OLED, μάλιστα το καινούριο μοντέλο του 22 που τελειώνει σε K είναι χειρότερο σε εικόνα.

Έχεις και κάποιους μήνες περιθώριο αν θες να κάνεις την επέκταση εγγύησης στα 5 χρόνια από την μαμά Sony.

Πάντως από εικόνα, ταχύτητα και συνδεσιμοτητα δεν έχω κανένα παράπονο και ο ήχος είναι μια χαρά.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#790837
g8777 έγραψε:
Asimov έγραψε:Θέλει με κεντρικό πόδι. Δεν κάνουν αυτές που του προτείνετε (ούτε του χρειάζονται για να βλέπει σαπουνόπερες και χαζοριαλιτι και τα ρεζιλικια του βαζελου)



Εικόνα


G8777--->


Εικόνα




Ασιμωφ------------>




( Mε κατι TCISI :s_sarcastic δεν θα ασχοληθω καν, δεν μου το επιτρεπει η ανατροφη μου και το πεντιγκρι μου)
Αν είναι ρυθμιζόμενη η βάση ακόμα καλύτερα λοιπόν. Γλυτώνει ΆΛΛΟ ένα κατοστάρι και παίρνει αυτή
https://www.mediamarkt.gr/product/tileo ... 72/1683901

Που με εκπτώσεις και επιστροφές βγαίνει 430 συν 100 ευρώ δωροεπιταγη

Χάρισμα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#790839 Ναι, απεφυγε την, παρε TCL ή Hesense.

Aν δεν το βιαζεσαι βεβαια, να προτεινω και το Καμαρι της Ζιαν Μαρι:
Fappo :inlove:
Εικόνα

https://www.banggood.com/Fopo-PD1303D-Dual-Portable-IPS-Monitor-13_3-inch-HD-1920x1080-Support-Different-Screen-for-PC-Laptop-for-PS4-for-Xbox-for-Nintendo-Switch-Game-Display-Screen-p-1903163.html?cur_warehouse=CN&rmmds=CategoryElectronicsPop

Mην το κουραζουμε τωρα ε; Εδω μεσα ζητησες συμβουλη αγορας,, εχεις φυγει για SONY 75αρα , στειλε και pm ston Νικος! , θα σου κανει καλυτερη τιμη ( και θα πιασει και τον στοχο τριμηνου).

ΜΟΥΒ

ΓΙΟΡ

ΑΣΣ.


@ Ασιμωφ

Η ρυθμιζομενη βαση ειναι για αρχοντους που επιλεγουν Σονυ, η Σαμμυ και οι υπολοιπες προσφερουν ενα μυδι .
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#790846
g8777 έγραψε:@ Ασιμωφ

Η ρυθμιζομενη βαση ειναι για αρχοντους που επιλεγουν Σονυ, η Σαμμυ και οι υπολοιπες προσφερουν ενα μυδι .


Σιγά μην πάρω υπερτιμημένη Sony με πάνελ τρίτων και τη χειρότερη αντιπροσωπεία του σύμπαντος

Samsung κι ας την στηρίζω και με το χέρι που λέει ο λόγος
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#791018
Asimov έγραψε:
g8777 έγραψε:@ Ασιμωφ

Η ρυθμιζομενη βαση ειναι για αρχοντους που επιλεγουν Σονυ, η Σαμμυ και οι υπολοιπες προσφερουν ενα μυδι .


Σιγά μην πάρω υπερτιμημένη Sony με πάνελ τρίτων και τη χειρότερη αντιπροσωπεία του σύμπαντος

Samsung κι ας την στηρίζω και με το χέρι που λέει ο λόγος
Sony rulez .αληθινά χρώματα και όχι υπερκορεσμενα τύπου σαμσουγκ ουγκ ουγκ


< >
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#791019
Asimov έγραψε:
g8777 έγραψε:@ Ασιμωφ

Η ρυθμιζομενη βαση ειναι για αρχοντους που επιλεγουν Σονυ, η Σαμμυ και οι υπολοιπες προσφερουν ενα μυδι .


Σιγά μην πάρω υπερτιμημένη Sony με πάνελ τρίτων και τη χειρότερη αντιπροσωπεία του σύμπαντος

Samsung κι ας την στηρίζω και με το χέρι που λέει ο λόγος
Sony rulez .αληθινά χρώματα και όχι υπερκορεσμενα τύπου σαμσουγκ ουγκ ουγκ


< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#796400 Έχω 2 δορυφορικά πιάτα στην αποθήκη που πιάνουν χώρο, ένα της nova που έχει και lnb και ένα άλλο σκέτο. Τι να τα κάνω; Πιάνουν τίποτα σε €;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796401
Dimitris_P έγραψε:Έχω 2 δορυφορικά πιάτα στην αποθήκη που πιάνουν χώρο, ένα της nova που έχει και lnb και ένα άλλο σκέτο. Τι να τα κάνω; Πιάνουν τίποτα σε €;


Αν θα βρεις κανεναν να τα χαρισεις και να γλυτωσεις το χωρο, θα ειναι μεγαλη επιτυχια :shifty:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#799496 Μου χάλασε η TV που έχω Ελλάδα στο σαλόνι

Την άφησα σε ένα μάστορα εδώ δίπλα μπας και αλλά αν δεν θα πάρω μια άλλη
Κάποια βασικός λόγος να μην πάρω αυτήν;

https://www.public.gr/product/tileorase ... 20/1736121


Οι απαιτήσεις είναι χαμηλές , βλέπουμε λίγο κυρίως ειδήσεις η τίποτα τέτοιο .
με ενδιαφέρει να μπορώ να παίξω Netflix / prime και να μην κουβαλάω το Stick κάθε φορά που κατεβαίνουμε Ελλάδα . Αλλά 1080 είναι ήδη πολύ γιατί δεν έχω καλό internet , Hotspot από κινητό παίζει

Η υπάρχουσα ήταν 32 και ήταν λίγο μικτή αλλά λόγο μειωμένης χρήσης το αγνοούσα , 40 καλύτερα αλλά όχι απαραίτητο
Άβαταρ μέλους
By bebes
#799531
KiloMeater έγραψε:Μου χάλασε η TV που έχω Ελλάδα στο σαλόνι

Την άφησα σε ένα μάστορα εδώ δίπλα μπας και αλλά αν δεν θα πάρω μια άλλη
Κάποια βασικός λόγος να μην πάρω αυτήν;

https://www.public.gr/product/tileorase ... 20/1736121


Οι απαιτήσεις είναι χαμηλές , βλέπουμε λίγο κυρίως ειδήσεις η τίποτα τέτοιο .
με ενδιαφέρει να μπορώ να παίξω Netflix / prime και να μην κουβαλάω το Stick κάθε φορά που κατεβαίνουμε Ελλάδα . Αλλά 1080 είναι ήδη πολύ γιατί δεν έχω καλό internet , Hotspot από κινητό παίζει

Η υπάρχουσα ήταν 32 και ήταν λίγο μικτή αλλά λόγο μειωμένης χρήσης το αγνοούσα , 40 καλύτερα αλλά όχι απαραίτητο

Μέχρι μεθάυριο ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ και τα καταστήματα COSMOTE εχουν 25% επιστροφή αν πληρώσεις μέσω εφαρμογής payzy.
Οπότε, αν βρεις καποια ετοιμοπαράδοτη, μπορείς να πάρεις κατι επώνυμο στα ίδια χρήματα