Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#364048 Aν η εγγύηση ειναι αντικατάσταση σε περίπτωση βλάβης, εγώ θα χωνόμουν, τί ακριβώς έχεις να χάσεις?

Εσείς που αγοράζετε του κουτιού, περιμένετε να σας βγάλουν πενταετία? :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By g8777
#364050 Συγκρίνω τιμολογιακα Νίκο. Στα λεφτά που του ζητάνε για μεταχειρισμενο μοντέλο. Για μοντέλο που δεν σε διασφαλίζει ΚΆΝΕΙΣ για την προτερη χρήση του (αυτό πάει για τον ήχο).
Δεν έχει να φοβάται τίποτα ε;Λόγω εγγύησης έτσι; :lol:
ΟΚ, καλό deal όντως. ΧΩΣΟΥ dstou.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#364051 Δε ξέρω για pana αλλά εμείς 80% των περιπτώσεων κάνουμε αντικατάσταση. Δε ξέρω αν την εγγύηση όμως τη δίνει το κατάστημα ή η εταιρεία.


< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#364052
g8777 έγραψε:Συγκρίνω τιμολογιακα Νίκο. Στα λεφτά που του ζητάνε για μεταχειρισμενο μοντέλο. Για μοντέλο που δεν σε διασφαλίζει ΚΆΝΕΙΣ για την προτερη χρήση του (αυτό πάει για τον ήχο).
Δεν έχει να φοβάται τίποτα ε;Λόγω εγγύησης έτσι; :lol:
ΟΚ, καλό deal όντως. ΧΩΣΟΥ dstou.



Ε γιαυτό σου δίνουν και την εγγύηση.



< >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#364053
g8777 έγραψε:Συγκρίνω τιμολογιακα Νίκο. Στα λεφτά που του ζητάνε για μεταχειρισμενο μοντέλο. Για μοντέλο που δεν σε διασφαλίζει ΚΆΝΕΙΣ για την προτερη χρήση του (αυτό πάει για τον ήχο).
Δεν έχει να φοβάται τίποτα ε;Λόγω εγγύησης έτσι; :lol:
ΟΚ, καλό deal όντως. ΧΩΣΟΥ dstou.


Κάνε ενα πείραμα. Παρε μια tv σπιτι, βαλε την να παιζει ολη τη μερα και πηγαινε εδω και πουλα την 15% κατω απο την ονομαστικη της τιμη 3 μηνες μετα και πες οτι εχει και 5ετη εγγυηση.

Εκει να δεις κραξιμο που θα φας.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#364054 Θα δώσω δώρο και ένα σετ AA (SONY), ορίστε, να πνιγεις σε μια κουταλιά νερό.

@Nikos

Μην σε βάζω να γκουγκλαρεις, έτοιμο, ευκολοχωνευτο μαμ :

http://www.radio-electronics.com/info/data/semicond/leds-light-emitting-diodes/lifespan-lifetime-expectancy-mtbf.php
:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#364059
g8777 έγραψε:Θα δώσω δώρο και ένα σετ AA (SONY), ορίστε, να πνιγεις σε μια κουταλιά νερό.

@Nikos

Μην σε βάζω να γκουγκλαρεις, έτοιμο, ευκολοχωνευτο μαμ :

http://www.radio-electronics.com/info/data/semicond/leds-light-emitting-diodes/lifespan-lifetime-expectancy-mtbf.php
:s_thumbsup


Δε κατάλαβα γιατί το βάζεις αυτό ενώ στο έχω ήδη αναφέρει.




< >
Άβαταρ μέλους
By dstou
#364060 Όπως έγραψα στο πρώτο μου ποστ, η Πανασόνικ είναι πρακτικά με 50% έκπτωση, η Σόνυ όμως μόνο με 15%. Αμφότερες έχουν καλή εικόνα, με ελαφρό ίσως προβάδισμα της Σόνι. Με αυτά που διαβάζω όμως μου μπήκανε ιδέες και μου κόπηκε η όρεξη, θα πάρω του κουτιού. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#364063
dstou έγραψε:Όπως έγραψα στο πρώτο μου ποστ, η Πανασόνικ είναι πρακτικά με 50% έκπτωση, η Σόνυ όμως μόνο με 15%. Αμφότερες έχουν καλή εικόνα, με ελαφρό ίσως προβάδισμα της Σόνι. Με αυτά που διαβάζω όμως μου μπήκανε ιδέες και μου κόπηκε η όρεξη, θα πάρω του κουτιού. :s_yes


Μπορείς να γράψεις λίγο τα μοντέλα?


< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#364065 Νίκο καντου μια προσφορά για καινούργιο μοντέλο, τι εκθεσιακό τώρα.. :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#364067
g8777 έγραψε:Νίκο καντου μια προσφορά για καινούργιο μοντέλο, τι εκθεσιακό τώρα.. :s_wink


Έστειλα πμ ρε. :)

Περιμένω απάντηση μήπως το δούμε λίγο. Dstou ακούς???

Και εννοείται αν μπορώ να βοηθήσω κι άλλους ευχαρίστως.

Υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί αλλά θα το δούμε.




< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#376439 Έχω πάρει μια Sony KDL-50W805C και θέλω να την βάλω στον τοίχο.
Πρέπει να κοιτάξω κάτι ιδιαίτερο για να διαλέξω βάση? Δεν θέλω κάτι ιδιαίτερο, απλά να την κρεμάσω.
Καμιά συγκεκριμένη πρόταση?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#376445
NickTG έγραψε:Έχω πάρει μια Sony KDL-50W805C και θέλω να την βάλω στον τοίχο.
Πρέπει να κοιτάξω κάτι ιδιαίτερο για να διαλέξω βάση? Δεν θέλω κάτι ιδιαίτερο, απλά να την κρεμάσω.
Καμιά συγκεκριμένη πρόταση?

Δες πόσα κιλά είναι η τηλεόραση και πάρε ανάλογη βάση, μετά είναι θέμα γούστου και πρακτικότητας.

< >